mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy srake zagrał ale ze zmiany niezadowolony
0
Lewy ma tragiczna wizje w rozegraniu, mam wrażenie ze nie potrafi nic
1
Kasztaninha. :(
0
@MESSIah16
mam tak samo dlatego pytam
0
@MESSIah16
Ty mieszkasz w jakiejs najmniejszej wsi w polsce czy jak?
1
@Comentateiro
w jaki sposob sa bardziej zgrani? Slaba forma obrony jak i u nas choc nazwiska sa (jak i u nas), ale ich pomoc to totalny ulep
0
@Barcasub
Chętnie ale nie maja tego na sklepach stacjonarnych
@dzefrej234
Zgadza się
@ranger3120
No i fajnie
0
Jak mam rozmiar w adidasie 46 2/3 to jaki rozmiar slidów?
0
@Striker
ANY DAY BABYYY
0
@VegetaPolska
Hm. Mysle ze aktualna forma rzeczywiscie moglbym tam wrzucic Rudigera z uwagi, że Ronald rzeczywiscie spuścił z tonu Cubarsi jest młody, a Christen ostatnio gra w pomocy, ale w ogólnym skladzie bylby moim pewnie 5 lub 6 wyborem :D. Przed nim Araujo, Alaba, Militao, Christensen.
Mozna jeszcze polemizowac czy za Kounde w obecnej formie nie wyrzucic Carvajala
0
@Luciano99
biednie troceh z tym Realem :D
0
Jakby wyglądała wasza jedynastka z zawodników Barcelony i Realu? Może ona być złożona uwzględniająć ówczesną forme albo po prostu ogólnie.
U mnie, (ówczesna)
Ter Stegen - Carvajal -Araujo-Cubarsi- Cancelo - Gundogan - Bellingham - Kroos- Yamal - Lewandowski - Vinicius
a ogólnie to wiele by sie nie zmieniło
Ter Stegen-Carvajal-Araujo-Alaba-Cancelo-Gundogan-Bellingham- De Jong- Rodrygo- Lewy - Vinicius
1
@Rl9k1nG
swoja droga to mega spora roznica wieku
2
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle
prawie jak holenderski bombardier z PSV
@Zoker
czyli gra jako skrzydlowy? Jeszcze lepiej
0
@MichuZ44
o wszystkim tak mozna powiedzieć w sumie
0
@Zoker
zgoda nie gra jako 9 ale tez na pewno nie gra jako pomocnik xD
1
@MichuZ44
Spider man toowno akurat xD
0
dzisiaj gramy bardzo dobrze
2
Wogole znów ta długa piłka Cubarsiego do Fermina niesamowite
1
@budel17
Nie No ale uważam ze jest takie 60/40 na nas. PSG tez nie ma wybitnej formy, a ich pomoc i obrona to skład węgla i papy
0
@MESSIah16
Mi tam się podobają laski
0
@marcin62
można drobne streszczenie o co tu chodzi?
0
@budel17
powaznie pytalem.
Uważam, żę to dla nas bardzo dobre losowanie. Sama ścieszka wyglada spoko unikniemy Bayernu City i Realu az do finalu. Dostalismy PSG ktore jest w naszym zasiegu spokojnie. Maja Mbappe ale maja tez kulawa pomoc i to bardzo. Do tego potem jest Atletico lub Borussia z ktorymi tez jestesmy faworytami
0
Czy ktokolwiek was boi się PSG?
3
Dzisiaj nie poszedłem do pracy bo oglądam highightsy Cubarsiego
0
@Tabaluga37
jednak nie sa oni lepszymi zawodnikami niz Araujo a mlodsi sa tylko o 2 lata. Ronald ma dopiero 25 lat
0
@TR3YWAY ale od razu ze szklami korekcyjnymi?. Gdzie kupowales?
0
Gdzie najtaniej wyrobie okulary ze szkłami? Ma ktos z was jakis pomysł?
1
wszedlem na transfermarkt nie kumam dlaczego Militao ktory jest polamany od rku ma taka sama cene jak Araujo czyli 70 mln a droższy jest od niego Saliba Dias i Gvardiol.