0

Lewy srake zagrał ale ze zmiany niezadowolony

0

Lewy ma tragiczna wizje w rozegraniu, mam wrażenie ze nie potrafi nic

1

Kasztaninha. :(

0

@MESSIah16
mam tak samo dlatego pytam

0

@MESSIah16
Ty mieszkasz w jakiejs najmniejszej wsi w polsce czy jak?

1

@Comentateiro
w jaki sposob sa bardziej zgrani? Slaba forma obrony jak i u nas choc nazwiska sa (jak i u nas), ale ich pomoc to totalny ulep

0

@Barcasub
Chętnie ale nie maja tego na sklepach stacjonarnych
@dzefrej234
Zgadza się
@ranger3120
No i fajnie

0

Jak mam rozmiar w adidasie 46 2/3 to jaki rozmiar slidów?

0

@Striker
ANY DAY BABYYY

0

@VegetaPolska
Hm. Mysle ze aktualna forma rzeczywiscie moglbym tam wrzucic Rudigera z uwagi, że Ronald rzeczywiscie spuścił z tonu Cubarsi jest młody, a Christen ostatnio gra w pomocy, ale w ogólnym skladzie bylby moim pewnie 5 lub 6 wyborem :D. Przed nim Araujo, Alaba, Militao, Christensen.
Mozna jeszcze polemizowac czy za Kounde w obecnej formie nie wyrzucic Carvajala

0

@Luciano99
biednie troceh z tym Realem :D

0

Jakby wyglądała wasza jedynastka z zawodników Barcelony i Realu? Może ona być złożona uwzględniająć ówczesną forme albo po prostu ogólnie.
U mnie, (ówczesna)
Ter Stegen - Carvajal -Araujo-Cubarsi- Cancelo - Gundogan - Bellingham - Kroos- Yamal - Lewandowski - Vinicius
a ogólnie to wiele by sie nie zmieniło
Ter Stegen-Carvajal-Araujo-Alaba-Cancelo-Gundogan-Bellingham- De Jong- Rodrygo- Lewy - Vinicius

1

@Rl9k1nG
swoja droga to mega spora roznica wieku

2

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle
prawie jak holenderski bombardier z PSV
@Zoker
czyli gra jako skrzydlowy? Jeszcze lepiej

0

@MichuZ44
o wszystkim tak mozna powiedzieć w sumie

0

@Zoker
zgoda nie gra jako 9 ale tez na pewno nie gra jako pomocnik xD

1

@MichuZ44
Spider man toowno akurat xD

0

dzisiaj gramy bardzo dobrze

2

Wogole znów ta długa piłka Cubarsiego do Fermina niesamowite

1

@budel17
Nie No ale uważam ze jest takie 60/40 na nas. PSG tez nie ma wybitnej formy, a ich pomoc i obrona to skład węgla i papy

0

@MESSIah16
Mi tam się podobają laski

0

@marcin62
można drobne streszczenie o co tu chodzi?

0

@budel17
powaznie pytalem.
Uważam, żę to dla nas bardzo dobre losowanie. Sama ścieszka wyglada spoko unikniemy Bayernu City i Realu az do finalu. Dostalismy PSG ktore jest w naszym zasiegu spokojnie. Maja Mbappe ale maja tez kulawa pomoc i to bardzo. Do tego potem jest Atletico lub Borussia z ktorymi tez jestesmy faworytami

0

Czy ktokolwiek was boi się PSG?

3

Dzisiaj nie poszedłem do pracy bo oglądam highightsy Cubarsiego

0

@Tabaluga37
jednak nie sa oni lepszymi zawodnikami niz Araujo a mlodsi sa tylko o 2 lata. Ronald ma dopiero 25 lat

0

@TR3YWAY ale od razu ze szklami korekcyjnymi?. Gdzie kupowales?

0

Gdzie najtaniej wyrobie okulary ze szkłami? Ma ktos z was jakis pomysł?

1

wszedlem na transfermarkt nie kumam dlaczego Militao ktory jest polamany od rku ma taka sama cene jak Araujo czyli 70 mln a droższy jest od niego Saliba Dias i Gvardiol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?