mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masa11
W Anglii?
A tam nie było ze Newcastle strzeliło gola, gdzie w jednej akcji Piłka wyszła na aut byl spalony i faul w polu karnym a i tak gola uznali?
0
@Piterpartek27
No mało przecież to jest mniej niż najniższa krajowa
0
@chris159
Przecież to nie jest wytłumaczenie. Na innych tez Gwizdaja
0
@BulaKG
Cheistensen drewniany? A to ciekawe
0
Kasztinha co za pomiot
0
@AmigoBlancos
Real, City, Bayern, PSG, BVB, Atletico, Arsenal, Barca. W sumie to faworyci
6
Jak tak napisałem to mnie wczoraj cisneli ;(
Osimhen podhacza Inigo i go popycha. Jak to nei jest faul? Jeszcze niech ktoś napisze, ze sie zastawił xD
0
Ja na tego Raphinie patrze to rzygam
0
Kounde zamulony jakby conajmniej zamykał 3 wiadra przed wyjściem z szatni
1
To faul jest bez 2 zdan
0
Oni wszyscy wyglądają jakby im dzisiaj nogi doszyli
0
@AmigoBlancos
Dzisiaj nie gramy jakoś tragicznie z tylu
0
@Culer9002
Ty No mi tez
1
@AmigoBlancos
To tak jak u nas Roberto a u was Nachos
0
@Mazi
DOBRA MORDZIATY JAK do 20 MARCA NIE BEDE MIAL PITOSU NA KONCIE TO DOJEŻDŻAM CIE POZDRO
0
@GeneralXavi @tbas
mi sie też wydaje że 30 dni, ale jestem gotowy na
5dni do 3 miesięcy na luzie
0
Jak dzisiaj wysłałem pit elektronicznie i miałem nadpłate, to kiedy mniej więcej spodziewać sie zwrotu?
0
Ma ktoś z was może zniżkę na Vision express?
0
@msbigd
No przyjechało Rayo z 40 letnim Falcao i twoje chłopaki s Madrytu się nie popisaly
0
@Roobo
Do kła dnie tak. Tchouameni to cienias
0
@msbigd
Ja nie kumam, wymieniłeś Bellinghama który jest kapitalny dobrego Valverde i słabego Francuza , w Barcelonie to samo. Super Araujo, dobrego Pedriego i słabego Raphinie
1
Na chuy te faule
2
U nas Kontrować to chyba tylko Lewy umie i to jeszcze wode na kaca w niedziele rano co najwyzej
1
Raphinia jest tragiczny
8
Lipsk ma prostytutkę z rozłożonymi nogami a i tak nie umie wsadzić. Dramat
0
Jeszcze takiemu racuchowi jak Lunin nie mogą wklepac
0
Dałni Olmo :(
0
Zespół pokroju City robi tu 6/7 bramek
0
@spacer
Dają się wyszumieć dopuszczając do tylu sytuacji bramkowych?
0
Real wygra 0:1 pewnie i będzie gadanie ze Ancelotti jaki to jest fachowiec. Lepszy zespół robi tu 0:4 do przerwy