1

@masa11
W Anglii?
A tam nie było ze Newcastle strzeliło gola, gdzie w jednej akcji Piłka wyszła na aut byl spalony i faul w polu karnym a i tak gola uznali?

0

@Piterpartek27
No mało przecież to jest mniej niż najniższa krajowa

0

@chris159
Przecież to nie jest wytłumaczenie. Na innych tez Gwizdaja

0

@BulaKG
Cheistensen drewniany? A to ciekawe

0

Kasztinha co za pomiot

0

@AmigoBlancos
Real, City, Bayern, PSG, BVB, Atletico, Arsenal, Barca. W sumie to faworyci

6

Jak tak napisałem to mnie wczoraj cisneli ;(
Osimhen podhacza Inigo i go popycha. Jak to nei jest faul? Jeszcze niech ktoś napisze, ze sie zastawił xD

0

Ja na tego Raphinie patrze to rzygam

0

Kounde zamulony jakby conajmniej zamykał 3 wiadra przed wyjściem z szatni

1

To faul jest bez 2 zdan

0

Oni wszyscy wyglądają jakby im dzisiaj nogi doszyli

0

@AmigoBlancos
Dzisiaj nie gramy jakoś tragicznie z tylu

0

@Culer9002
Ty No mi tez

1

@AmigoBlancos
To tak jak u nas Roberto a u was Nachos

0

@Mazi
DOBRA MORDZIATY JAK do 20 MARCA NIE BEDE MIAL PITOSU NA KONCIE TO DOJEŻDŻAM CIE POZDRO

0

@GeneralXavi @tbas
mi sie też wydaje że 30 dni, ale jestem gotowy na
5dni do 3 miesięcy na luzie

0

Jak dzisiaj wysłałem pit elektronicznie i miałem nadpłate, to kiedy mniej więcej spodziewać sie zwrotu?

0

Ma ktoś z was może zniżkę na Vision express?

0

@msbigd
No przyjechało Rayo z 40 letnim Falcao i twoje chłopaki s Madrytu się nie popisaly

0

@Roobo
Do kła dnie tak. Tchouameni to cienias

0

@msbigd
Ja nie kumam, wymieniłeś Bellinghama który jest kapitalny dobrego Valverde i słabego Francuza , w Barcelonie to samo. Super Araujo, dobrego Pedriego i słabego Raphinie

1

Na chuy te faule

2

U nas Kontrować to chyba tylko Lewy umie i to jeszcze wode na kaca w niedziele rano co najwyzej

1

Raphinia jest tragiczny

8

Lipsk ma prostytutkę z rozłożonymi nogami a i tak nie umie wsadzić. Dramat

0

Jeszcze takiemu racuchowi jak Lunin nie mogą wklepac

0

Dałni Olmo :(

0

Zespół pokroju City robi tu 6/7 bramek

0

@spacer
Dają się wyszumieć dopuszczając do tylu sytuacji bramkowych?

0

Real wygra 0:1 pewnie i będzie gadanie ze Ancelotti jaki to jest fachowiec. Lepszy zespół robi tu 0:4 do przerwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?