mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Spawar
tylko, że ma najsłabszy zespól z tej 3. Wiele brakow kadrowych. City w słabej formie by nas ograło wyzej niż real dzisiaj
1
Pomyslcie sobie jak byśmy grali dzisiaj z Bayernem czy City a nie Realem. Ten Real szału nie robi, ale problem w tym że my nawet nie gramy przeciętnie tylko źle
0
@Perder738
Ale w tak zlej formie nie bylismy od przynajmniej 15 lat podchodzac do pojedynku z realem. ja wiedzialem ze to przegramy
0
@Kubsoleon
wlasnie tak te statystyki pokazuja ze nie koniecznie. My jestesmy sporo gorsi za to.
0
@Veysel @Perder738
Historycznie tak. Ale bez 9 bez prawego skrzydla ogolne tak jak wyglada ich sklad nie widze Realu wygrywajacego z City czy Bayernem
6
Gramy z takim Realem dostajemy na łeb. Potem taki Real gra z Bayernem czy City i jest półke czy dwie niżej niz te dwie ekipy i wtedy uswiadamiam sobie jak daleko jestesmy od zrobienia"czegokolwiek" w Europie
1
z takim wybrakowanym Realem wstyd jest przegrac.
1
Top 3 punchable face
1.Vini
2. Bruno Fernandes
3. Casemiro
5
Hattricka Viniciusa boli bardziej niż wrzody żołądka
0
Czemu my musimy przegrywać żeby zacząć coś grac
0
@MesQueUnClub_87
dlatego zależy jak leży
0
@bartas97
to słuszna uwaga
0
@gumaz
Zależy jak leży
0
@Herato
brzmi troche też jak Di Maria xD
0
@Herato
Jakis David Villa ?
34
a ile jest meczy za uderzenie przeciwnika na parkingu?
0
@esem91 i jeszcze ogórków z pampelunt dziękuje za przypomnienie
5
Teraz tych ogórków z Madrycie natluc i tyle pozdrawiam
0
@DonCarletto
Cokolwiek dobrego sie pisze o zowodnikach Realu tam 1 jesteś, jak jest na odwrót to sie ze wszystkim nie zgadzasz to co sie dziwić. Ani Jude Ani Valverde ani kogo tam napiszesz oprócz Kroosa i Modricia to żaden rozgrywająćy
0
@DonCarletto
Ale rozgrywać chłopaki nie potrafiąi to są fakty ;) i tu ja mam racje wiec poprosze o herbik pozdro
0
@titikaka Uderz głową w ścianie baranie
0
@Rewolucja123
@DonCarletto
Oczywiście musiałeś to polubić
0
@Arys
Z tą fizycznością to nie do końca sie zgodze
0
@MarioVeB!
Camavinga to taki troche lepszy Roberto wszędzie jest co najwyżej solidny, ale nic nie wnosi do gry. Co do Tchou to Ancelott wolal grac chyba Kroosem niz Tchouamenim xd
0
@lajcior
Pisze to typ z Valverde na profilowym. To są dobrzy gracze tylko żaden to nie jest podający i sie nawet nie oszukuj typku
0
@Rewolucja123
Nie powiedziałem, ze nei są topowi technicznie przecież (ale rzeczywiście nie są)
0
@Arys
No jeszcze Guler. Ale nie wiem gdzie byłoby dla niego miejsce na boisku. Wydaje sie na fajnego piłkarza, ale w Realu nie widze dla niego miejsca.
4
Ja nie kumam ludzi którzy piszą pod artykułem o tym raporcie o Tchouamenim, że to topowy pomocnik xD. Typ rok temu etatowy ławkowicz jak grał nie porywał. Ancelot wolał Kroosa. Ja tego nie widze sorry. Jest okej, ale czy szkoda że nie ma go u nas? Nie wiem to nie jest żaden gamechanger.
Swoją drogą jak tak patrze, że pomoc Casemiro, Kroos, Modrić ma zastąpić właśnie Tchouameni Valverde i Bellingham i ew z ławki Camavinga to troche surowo. Nie widze tu nikogo kto umie podać piłke.
0
@titikaka
jest KIM? XDDDDD
0
@michalgajdek zastanawiające jest to, że skład personalny w obronie sie nie zmienił. W ataku głównie jak statystyki lubią pokazywać głównie brakuje nam skuteczności. Jedną z tych dwóch spraw trzeba byłoby rozwiązać