0

@Danny Gaucho
a ile Membeppe strzelił?

0

@zadafcb czemu on ma tak debilnie kontrakt rozlozony ?

0

@zadafcb o co chodzi

0

@Danny Gaucho
Dziwne ze Ronaldo nie ma on tam w te 3-4 sezony tyle karnych w tym Juve tłukł, że szok

0

@Danny Gaucho
Widze, że Sandor Kosics ma więcej wg tego i dopisałeś 2 strzelców. NO masz szczęście

0

@Danny Gaucho
Jaki update jak dane sie nie zmienily ? :D

1

@AmigoBlancos
to jest stary filmik. mial problemy z plecami i nie grał ostatnie 3-4 lata, ale chyba dalej jest w collegu i wraca do gry.

3

Jaki nasz. Lewus nigdy samokrytyczny, zawsze MY GRALIŚMY ŹLE.

0

Dobrze było zobaczyc Pedriego i De Jonga w takiej dyspozycji. Wyglądali jak topowi pomocnicy

4

Z dzisiejszych sytuacji minimum 3 gole musiały wpaść. Felix Pedri Gundo i blok obronny super

0

@MaroBrd
Nie wyobrażam sobie Realu wygrywajacego dwumecz City Bayernem czy Arsenalem

0

@norbi77
zara zobacze

7

@tristan87
Ała.

0

Komentarz usunięty

2

@DaPidejpi
Kocham Gothica. To jest Remake Gothica części 1 tak ?

0

@MaroBrd
imo wyjdzie im to bokiem jak w koncu zagraja ze zespolem z wyzszej polki

0

@Sysia11
Ale kto na to patrzy ze jest młody. Widzisz Messiemu zarzucali słaby sezon a chłop miał staty 20+ goli i 20+ asyst. Przecież to są topowe statystki

1

Kolejna sprawa to ciekawe czy nie padnie zaraz ofiarą własnego sukcesu. Jest wielki zachwyt, a jak na wiosne sie zatnie. Typ strzela co mecz, a zniżka na bank przyjdzie

0

Irytuje troche ta dyspozycja strzelecka Bellinghama bo bardzo mocno pudruje ich braki kadrowe (brak LO, skrzydłowego i 9)

0

@zmiter912576
So do we i nieczęsto sie to nam zdarza

0

@zmiter912576
Niesamowita skuteczność maja ???? bo gra nie powala

1

Typowy Real 0,5 okazji 2 gole albo 2 okazje 5 bramek

0

@betleyoneDEjong
top 4 w sensie ?

0

@DaPidejpi
Nie chodzi o presje, a o styl gry. Nie leży mu ten ja mysle, że w mocnej drużynie grającej z kontry byłby może nie topowy, ale solidnym wyrobnikiem

1

@DaPidejpi
RAphinia był kozak jak grał w Leeds, ale dlaczego? Leeds grało z kontry. U nas przy takim klepaniu sie nie odnajduje. Poza tym jak na brazylijczyka to średnia ta technika. Potrzeba na City jakiegos solidnego PS i LS bo nie mamy skrzydeł.

1

@Zoker
W jaki sposób Ci się nie zapowiada?
Przyznam ze Cancelo było by szkoda chłop obskoczyć może 2 pozycje i naprawdę jest dobry. Wiele źródeł mówiło ze 20 mln to będzie wymóg city i za tyle powinnismy zrobić wszystko, żeby go ściągnąć. Co do Felixa jeżeli Atletico krzyknie cenę rzędu 80-90 baniek to trzeba odpuścić

1

@Stinger_
Minialnie Cristiano, ale jest to różnica marginalna

0

@Sysia11
No i to mnie zastanawia. Jak będzie słaba reprezentacja plus będą tam grały same buraki nie bedzie tej aury jaka jest teraz, to dalej będziesz im kibicowała? Nie jesteś argentyńczykiem. Umiesz mi to wyjaśnić jak to jest? Bo ja tego nei rozumiem i pytam poważnie bez uszczypliwości.

0

@Tollusiek
No wielu tu takich, ale dla mnie to też jest troche to też jednak smieszne zjawisko jak uwielbienie dla Messiego mimo wszystko

0

@mekston
chodzi o to, że jak kochałem reprezentacje Hiszpanii 08-2014 to teraz nic nie czuje. Jest mi obojętna ;) Piłkarze sie zmienili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?