mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle
wieśmak też jest dobry lupie tma sos i to, że ma pomidora, jednak uważam, że drewal jest lepszy. Poza tym to jest taka cringówa, że nazwali burgera wieśmak
0
@taxky najlepsza kanapka w maku ale jak tutaj kolega wspomniał to jedzenie ogólnie nie jest za dobre
0
Socjologiczne madridismo czy patologiczne barcelonismo ?
0
@pt9
Też mam takie wrażenie u nas zero długich piłek tyłki klepaka
1
przydalaby sie dłuzsza przerwa naszym. Wyglądamy naprawde źle. Nie wiemy co chcemy grać, ale dobrze chociaż że punktujemy
0
Sędziowie dzisiaj są co najmniej i
Słabi
1
Do tych wrzutek Cristiano skaczący z balkonu by nie dolecial
0
Lewandowski chyba jest tylko w Barcelonie bo za rebounder robi
1
Lewy cóż za przyjęcie
0
@Borry
Wyrzuć tego kaszalota z profilówki
0
Cancelo 6 wrzutka jakby wrzucał do kogoś kto stoi na drabinie
11
To nieźle Xavi im tam pogadał za zamkniętymi drzwiamj
19
Wygląda jakby totalnie losowi piłkarze grali ze sobą 1 raz
0
@Transu96
Mogę Ci dać bufa
0
@capoN
nie wiem bo sie nie znam ale chała straszna, że między 2 produkacjami jest 13 lat różnicy bo GTA V na konsole wyszła w 2013 roku. Naprawde żenada starszna, a znając życie będzie miała kosmiczne wymagania i będzie pobugowana
1
@ranger3120
Myśle, że lepiej po prostu spożytkować te pieniądze na współżycie z losową prostytuką oczywiście z zabezpieczeniem
6
@macio_944
Przy okazji mogliby wspomnieć o Polakach , też za granicą. Jak to sie Ukraińcy nie panoszą, ale Polak w Holandii czy w UK to porzadny obywatel przecież.
5
@Zoker
poco płacić za zdjęcia średniaka jak można oglądać pornole i to za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
@ranger3120
niesamowite to jest, że na tak przeciętną typiare znajdzie sie tyle stulejek xD
4
@Hrzan
Znasz powód czemu chodzą?
Jak można tak sortować człowieka, bo paru kierowców prowadzi jakiś protest?
0
@YeastMoss
Najlepsze, że sfilmował go podjudzacz kolega debil .
0
@macio_944
12 lat siedzenia nad grą i mapa rozmiaru GTA 5. Żałosne to mało powiedziane
3
@tomek8756
chętnie bym się z kolegą spotkał
0
Nie wiedziałem, że Gavi ma więcej rozegranych meczy od Pedriego w kadrze
2
@Derean
jest bardzo niezorganizowany
2
@TheNekro94
FIKI MIKI XD
0
@Puyolex
Podeślij
1
@DonCarletto
Ja jestem wyższy od Ciebie, ale rozmiar mam w miare normalny bo mam 45 w jednym modelu bo forcach a tak 46/46,5
0
@DonCarletto
jaki rozmiar wariacie ?
0
@Sulimo
daj spokój plecy bolą przy takim wzroście. Kolana siadają