0

@Rust_Cohle
wieśmak też jest dobry lupie tma sos i to, że ma pomidora, jednak uważam, że drewal jest lepszy. Poza tym to jest taka cringówa, że nazwali burgera wieśmak

0

@taxky najlepsza kanapka w maku ale jak tutaj kolega wspomniał to jedzenie ogólnie nie jest za dobre

0

Socjologiczne madridismo czy patologiczne barcelonismo ?

0

@pt9
Też mam takie wrażenie u nas zero długich piłek tyłki klepaka

1

przydalaby sie dłuzsza przerwa naszym. Wyglądamy naprawde źle. Nie wiemy co chcemy grać, ale dobrze chociaż że punktujemy

0

Sędziowie dzisiaj są co najmniej i
Słabi

1

Do tych wrzutek Cristiano skaczący z balkonu by nie dolecial

0

Lewandowski chyba jest tylko w Barcelonie bo za rebounder robi

1

Lewy cóż za przyjęcie

0

@Borry
Wyrzuć tego kaszalota z profilówki

0

Cancelo 6 wrzutka jakby wrzucał do kogoś kto stoi na drabinie

11

To nieźle Xavi im tam pogadał za zamkniętymi drzwiamj

19

Wygląda jakby totalnie losowi piłkarze grali ze sobą 1 raz

0

@Transu96
Mogę Ci dać bufa

0

@capoN
nie wiem bo sie nie znam ale chała straszna, że między 2 produkacjami jest 13 lat różnicy bo GTA V na konsole wyszła w 2013 roku. Naprawde żenada starszna, a znając życie będzie miała kosmiczne wymagania i będzie pobugowana

1

@ranger3120
Myśle, że lepiej po prostu spożytkować te pieniądze na współżycie z losową prostytuką oczywiście z zabezpieczeniem

6

@macio_944
Przy okazji mogliby wspomnieć o Polakach , też za granicą. Jak to sie Ukraińcy nie panoszą, ale Polak w Holandii czy w UK to porzadny obywatel przecież.

5

@Zoker
poco płacić za zdjęcia średniaka jak można oglądać pornole i to za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

@ranger3120
niesamowite to jest, że na tak przeciętną typiare znajdzie sie tyle stulejek xD

4

@Hrzan
Znasz powód czemu chodzą?
Jak można tak sortować człowieka, bo paru kierowców prowadzi jakiś protest?

0

@YeastMoss
Najlepsze, że sfilmował go podjudzacz kolega debil .

0

@macio_944
12 lat siedzenia nad grą i mapa rozmiaru GTA 5. Żałosne to mało powiedziane

3

@tomek8756
chętnie bym się z kolegą spotkał

0

Nie wiedziałem, że Gavi ma więcej rozegranych meczy od Pedriego w kadrze

2

@Derean
jest bardzo niezorganizowany

2

@TheNekro94
FIKI MIKI XD

0

@Puyolex
Podeślij

1

@DonCarletto
Ja jestem wyższy od Ciebie, ale rozmiar mam w miare normalny bo mam 45 w jednym modelu bo forcach a tak 46/46,5

0

@DonCarletto
jaki rozmiar wariacie ?

0

@Sulimo
daj spokój plecy bolą przy takim wzroście. Kolana siadają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?