mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@waletpl stąd ta krytyka. Argentynczyka jak Barcelona gra dobrze nie obchodzi forma Lewego bo nie gra w ich reprezentacji. My mimo wszystko patrzymy, że zarz ważne mecze z Czechami a Lewy jest w totalnej D.
0
@Zoker
RZIG
6
@DonCarletto
Taka klasa napastnika, ze trudno żeby sie nie uzbierało. Fakt jest taki, że Portugalia ma bajeczne losowania jeżeli chodzi o kręcenie statystyk na ogórkach
1
@Kapitan hawk
od wczoraj jest i ludzie rzucają się na niego strasznie. Słyszałem, że cena ma byc regulowane przez franczyznobiorce między 24-29 zł w zaleznosci od ruchu i umiejscowienia Maka. Ogólnie kanapka nahypowana ale raczej niesłusznie
2
@waletpl
Myśle, żę podobnie. Myśle, że kibice hiszpańscy, argentyńscy czy z innych krajów nie oglądają za to reprezentacji Polski ;)
3
Może dlatego, że widzą go najczęściej. Przecież to logiczne xD.
0
@AmigoBlancos
I bardzo dobrze
0
@Tabaluga37
Ja też słyszałem i na bank to ma duży wpływ na cene ip14 pro też bo gadałem bezpośrednio ze sprzedawca rtv euro i innym z media expert. Mowili ze 15 i 15 pro czesto wracaja.
0
@SpainFanRM89 i jaka cena brutto na stronie była?
0
@capoN
tylko ja to chce wziąc na firme
0
@SpainFanRM89
kiedy i gdzie zamawiałeś 14 pro. Ja jej nie moge znaleźć. Poza tym ile finalnie zapłaciłes ?
0
@Tabaluga37
Hm. Chyba masz racje. No cóż pozostaje mi chyba kupic 15 pro ale czy warto ?
0
@Cvzx
No właśnie mam problem. Bo nie wiem czy opłaca sie kupować 15 pro wtedy. Wiecie moze jak to jest ?
0
@Kgorecki2500
Imo wiesiek to cienka gra :3
0
Chce kupić IP14 pro. W dniu premiery IP 15, IP14 Pro kosztował 5100 zł i juz wtedy sie zastanawiałem, a teraz nie dość, że go nigdzie nie ma to jak już sie pojawi to kosztuje 5800 czyli 2 stowy mniej niz 15 pro. Ktoś ma jakiś pomysł ?
0
@Kgorecki2500
Zupełnie inne gry. Jedyne co to tu i tu otwarty świat. Moim zdaniem GTA to tak zjada te RDR, że głowa mała. Jest totalnie lepsza grą, ale to nie tylko wg mnie tylko tka jest co widać po graczach. Minęło 10 lat od premiery 5 a graczy są miliony.
10
@Kgorecki2500
jak Ci sie pierwsze włosy na jajkach pojawią to będziemy rozmawiać
1
@Rewolucja123
Nie wiem
1
@escarabajo
Tak to prawda. Chłopacy są mocni. Saul też wygląda lepiej. Ale do tego czasu może nie zagrać Griezmann. Do meczu z Realem też miałem inne wyobrażenia a wyleciała nam cała pomoc, w tym kapitalny de Jong z którym wydajnośc spada o 50 procent albo lepiej.
0
@DaPidejpi
I teraz 2 sezon nie maja żadnego napastnika - bo hojlund to żaden napastnik :D. Przydałby sie im taki Crisu nawet, żeby wesprzeć tego kasztana
0
Karolak vs Fabijański, boks birmański w jednej rękawicy w klatce meksykańskiej. Kto by wygrał ?
0
@DaPidejpi Ja tu przywołałem statystki kariery. Mimo wszystko widać, gdzie jest United be zniego. Moim zdaniem jakby był tańszy to taki support z ławki to jest złoto. Moim zdaniem potrzebny nam jest na 1,5 sezonu. Jak będzie Roque to taki nastolatek na bank nie bedzie ciągle w formie bo wahania w takim wieku to norma, a taki Robert jako support to super opcja. Tak jak mówiłem jego obecność w przypadku przyjścia brazylijczyka może tylko pomóc nie zaszkodzić, o czym wspominał sam Roque który mówił, że chce sie od niego uczyć.
0
@Albatros
De Zerbi ma kontrakt, będzie kosztował poza tym to trener nie sprawdzony w poważnym zespole. Jego Brighton w tym sezonie ma mocne odchyły. Chętnie bym go zobaczył tylko to wciąż jest eksperyment. Co do szkoleniowca Sociedad to o ile jego Sociedad naprawde masz racje wygląda bardzo dobrze, szczególnie w tym sezonie. Setienem, Martino tez sie każdy zachwycał. Moim zdaniem jeżeli już chcą wymienić trenera niech wezmą latem jakiegoś kota, który w dużym klubie osiągał wyniki. Może właśnie tego Flicka to nie byłby głupi pomysł.
0
@DaPidejpi
Moim zdaniem jest pod formą. Wróci i będzie strzelał, nie będzie walił jak w Bayernie ale staty z poprzedniego sezonu są w zasięgu. Robert strzelił 30 goli i 1 to był karny. Taki zawodnik przyda nam sie na ten i następny sezon, gdy przyjdzie Roque. Robert może mu wiele pokazać. Zniżka formy zniżką, ale w odnajdywaniu się w Polu karnym nie ma od niego lepszych. To nie przypadek, że typ strzelił ponad 80 goli dla repki jest 3 strzelcem w historii LM z lepszym Ratio od Ronaldo a do tego z aktywnych piłkarzy więcej goli mają od niego tylko Ronaldo i Messi.
2
@bari_94
Patrząc na tych rywali to równie dobrze jakiś Real Sociedad moglby ograć każdego z nich
0
@Michu94
Dobra wiadomość dla Frankiego i dla kibiców Barcelony !
1
@jacob345
Do tego czasu jest przerwa na reprezentacje, powroty u nas kluczowych zawodników. W tym czasie ogra sie Pedri Raphinia i wróci De Jong. Wróżenie z dupska troche
0
@insp1re
Tylko to inny typ zawodnika. To nie jest zawodnik który tak agresywnie pracuje na całej długości boiska.
0
@DaPidejpi
Tutaj zapaść była od obrony do ataku. Cancelo widać, że zmęczony, Balde wiele nie wnosi ostatni nie wspominajac o Alonso. Ze środkowych najlepiej wygląda Araujo. Fizycznie kot. Kounde który był bardzo dobry wypadł i teraz wraca po kontuzji. Ciężko coś o nim powiedzieć, ale z Sociedad widać było, że troche zgubił rytm. Pomoc była tak przetrzebiona, że szkoda gadać. Brakuje nam De Jonga i to bardzo rzuca sie w oczy. Atak jak cierpiał na impotencje tak cierpii. Dalej nie mamy zawodnika na skrzydle co zrobi różnice. Od Roberta piłka odbija sie jak od stodoły. Ter Stegen też trzyma fason. Podsumwując, więcej jest zawodników z problemami niż tych w pełni formy.
0
@Albatros
ale jakich trenerów podałes xD? Żadnego trenera nie wypisałeś. Napisałeś o Flicku. To jeden przykład. Przylepiłes sie strasznie. Nie podałeś konkretnych nazwisk. Pamiętaj, że zwolnienie trenera kosztuje, Xavi podpisał nową umowę. Flick nie będzie tanią opcją. Wystarczy myśleć