0

@DonCarletto
Obstawiam później, chociaż dla nas byłoby lepiej wcześniej. Pójdzie i sie spali. Szkoda, że taki fajny piłkarz i trener ma z nimi powiązania. Chętnie bym go u nas zobaczył w razie W

1

@DonCarletto
tak, oby do tych lamusów z Madrytu nie poszedł

1

@Herato
Perisic

1

@DonCarletto
Wirtz wrócil po kontuzji, Boniface swietny 1 sezon, ale co oni maja za boki obrony , dopiero listopad a ich boczni uzbierali 10g/a kazdy. Pieknie

2

@Zoker
ale jakie to miłe dla oka

0

@Coltrane
nie będzie miało

0

@Bobo25
Tylko nasza orientacja to coś naturalnego

0

@Objectivo 25 lat

0

@Bobo25
Tak. Dobrze, że chcą zwrócić na to uwagę, ale powinni zacząć edukować ludzi. To jest podstawa. Pamiętam jak mój kolega był mocno chory w szkole to solidoryzowaliśmy się właśnie różnymi akcjami. Było mu raźniej bo chwilowo był w gorszej sytuacji, tylko to jest zupełnie inna sytuacja. Jakbym był osobą o odmiennej orientacji dziwnie bym sie czuł jakby cała szkoła solidaryzowała się ze mną, bo jestem innej orientacji. Jak to wygląda w głowie takiej osoby. Wtedy czuje sie pewnie jak odmieniec właśnie. Wydaje mi się, właśnie też z rozmów z takimi osobami, żę to działa w przeciwnym kierunku. Subtelnie zaznaczane jest, że to nie jest normalne a potem bach powrót do codzienności i zapominamy o "problemie". Tu warto właśnie działać i edukować.

0

@Objectivo p
Nie pamietam kiedy byłem ostatni raz w szpitalu :D

1

@Kapitan_SW
Mimo wszystko takie narzucone akcje tworzą potem niechęć i takie poczucie, że dla tych osób robi sie wszystko. Moim zdaniem edukacja w szkole w zakresie odmienności w orientacji powinno być normalizowane poprzez nauke w szkole i codzienne zachowania.

0

@barteq
Ale o co Ci chodzi? Ja nic nie napisałem, żę nie pusciłbym dziecka czy mi to przeszkadza. Mówie tylko, że takie rzeczy szkodza osobom LGBT. Nie rób ze mnie homofoba.

0

@MarianoItalianoVero
Też tak myślę kiedyś mi się zdarzyło za nastolatka ale nie ta mocno jak teraz.

0

@TheNekro94 nie bola mnie płuca tylko taki bol od mostka do lopatki

0

@maroon
Nie jak szedłem spać wszystko było elegancko

61

@Zoker
Ogólnie takie rzeczy tylko szkodzą osobom LGBT

0

@Transu96
Nie wiedziałem do czego to porównać ale taki przeszywający bol. Jak źle się poruszę

0

@Danqoo
Po prostu wstałem i przy wstawaniu taki ból. Dopiero jak się ułożę ekonomicznie to w miarę nie boli. Jak u Ciebie to wyglądało i skąd to się wzięło?

0

Mielscie tak kiedyś, że wstajecie rano i czujecie niesamowity bol przy poruszaniu od klatki piersiowej albo może mostka do lopatek. Czuje sie jakby ktos przebil mnie włócznia. Nie mogę wziąć pełnego oddechu nawet.

0

@DaPidejpi
co to znaczy trudne ugruntowanie ?

1

@JimMorrisonFCB
Oddać kochającej babci

0

@escarabajo
nie szanuje takiego zachowania w przypadku innego żadnego klubu Ci tak nie napisze, chyba że w kontekście żartu, najczęściej między kolegami.

1

@escarabajo
nie jestem kibicem śląska ani żadnego zespołu z Ekstraklasy. legia to nie jest zespol ktory zasugłuje nie tyle co na poważne traktowanie ale nawet na szacunek. legia zawsze traktowana priorytetowo i poblazliwie i zbudowana na kradziezach. brzydzi mnie ten klub i tyle. Sama liga Polska mnie grzeje.

2

@Deviler
najlepiej będize jak wróci Lewy Raphinia i Pedri i niech któryś dozna nawrotu kontuzj do tego przegrywamy mecz. La rambla by nie zasnęła.

1

@escarabajo
zależy o kim mowa ogólnie sie zgadzam, chyba że mowa o legii właśnie

0

@YNOSVT
ale boly

1

@escarabajo
legia chyba nawet w słowniku jest z małej

0

@Mixtape
nie z tyloma osłabieniami

2

Fajnie ze Fermin ma taki ciąg na bramke

1

Ferran 300 pingu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?