0

@Aragorn33 czyli jakby Gavi ku dupe pokazał a by stał 3 metry od akcji to tez absorbowanie bramkarza . Zart. Mógł sobie robić co chciał ruch zrobił do piłki śle bramkarz mógł latwo ocenić ze piłka jest za wysoka

0

Spalony…. Spalić to się sędzia ze wstydu po meczu powinien

0

@Aragorn33
Masz racje jakby miał 2,5 dosięznego to może by piłkę tracil. Jaki spalony jaja sobie zrobili z nas dzisiaj i tyle

9

Dobrze ze Barca ligę ustawia to się potem pare meczy przekręci i będzie git

2

@Firestone masz racje Ferran absorbował bramkarza przecież piłka leciała tyko 2 metry nad nim XD

0

@Peciak
Co ? XDD

1

7 minut brzmi jak zart

0

Hahaha piękny strzał lepiej by tego nikt nie zrobił

0

Roberto 10 minut Gra a jaki ciężki jest XD

0

Jeżeli to będzie faul to beka

0

Legolas wszedł XD

0

@Borry
Czy ja wiem moim zdaniem wytrzyma. Słaby rywal w walce o tytuł tylko utrzymuje go przy robocie

2

Co to za strzał Gavi xddd

1

To z 300 na godzinę leciało xddd

0

Bronimy wyniku 2:1 w czapę jo ?

0

Roberto za Fermina i wiemy ze to dobrze się nie skończy

4

Co jak co ale za taka murawę powinni karnie wypier€&@c do b klasy

0

@Vernon_Roche
Przetrwali ten okres . Przepychają wszystko my tez musimy

1

Pinokio a nie Rekin… co to za przyjęcie

0

Słuchajcie Panowie nie zostało nam nic innego jak się przejechać po Realu za 3 tygodnie

0

@barcelonaLM
Wnioski nasuwają się same

0

@MadafakinGuy
Ja raczej nie . Mam wrażenie ze przejedziemy się

0

@karszun
U nas nie miałby pozycji tej co ma w Realu . W Realu gra jako spo nawet podwieszony napastnik. Poza tym nie wniósłby raczej naszej pomocy na nowy level. Mamy swoich dobrych piłkarzy

0

Nie mogę się doczekać klasyka. Ciekawe czy Anglik tam taki mocny będzie

0

@Borry
Klapczan do potęgi Lewy jest , ale Joselu tez XD

0

@draxidox
To jest jasne ze pilkarsko inny poziom ale formę Anglik ma o niebo lepsza

0

@shahman
Pogba sam sie przemielił

20

@MarcelNJ11
Coś się matma nie zgadza byku

0

@4Fabregas4
A mowimy o Sytuacji z Taremim,
to tak 50 na 50. Były podstawy

2

@Roobo
Oj nie byczku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?