mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 czyli jakby Gavi ku dupe pokazał a by stał 3 metry od akcji to tez absorbowanie bramkarza . Zart. Mógł sobie robić co chciał ruch zrobił do piłki śle bramkarz mógł latwo ocenić ze piłka jest za wysoka
0
Spalony…. Spalić to się sędzia ze wstydu po meczu powinien
0
@Aragorn33
Masz racje jakby miał 2,5 dosięznego to może by piłkę tracil. Jaki spalony jaja sobie zrobili z nas dzisiaj i tyle
9
Dobrze ze Barca ligę ustawia to się potem pare meczy przekręci i będzie git
2
@Firestone masz racje Ferran absorbował bramkarza przecież piłka leciała tyko 2 metry nad nim XD
0
@Peciak
Co ? XDD
1
7 minut brzmi jak zart
0
Hahaha piękny strzał lepiej by tego nikt nie zrobił
0
Roberto 10 minut Gra a jaki ciężki jest XD
0
Jeżeli to będzie faul to beka
0
Legolas wszedł XD
0
@Borry
Czy ja wiem moim zdaniem wytrzyma. Słaby rywal w walce o tytuł tylko utrzymuje go przy robocie
2
Co to za strzał Gavi xddd
1
To z 300 na godzinę leciało xddd
0
Bronimy wyniku 2:1 w czapę jo ?
0
Roberto za Fermina i wiemy ze to dobrze się nie skończy
4
Co jak co ale za taka murawę powinni karnie wypier€&@c do b klasy
0
@Vernon_Roche
Przetrwali ten okres . Przepychają wszystko my tez musimy
1
Pinokio a nie Rekin… co to za przyjęcie
0
Słuchajcie Panowie nie zostało nam nic innego jak się przejechać po Realu za 3 tygodnie
0
@barcelonaLM
Wnioski nasuwają się same
0
@MadafakinGuy
Ja raczej nie . Mam wrażenie ze przejedziemy się
0
@karszun
U nas nie miałby pozycji tej co ma w Realu . W Realu gra jako spo nawet podwieszony napastnik. Poza tym nie wniósłby raczej naszej pomocy na nowy level. Mamy swoich dobrych piłkarzy
0
Nie mogę się doczekać klasyka. Ciekawe czy Anglik tam taki mocny będzie
0
@Borry
Klapczan do potęgi Lewy jest , ale Joselu tez XD
0
@draxidox
To jest jasne ze pilkarsko inny poziom ale formę Anglik ma o niebo lepsza
0
@shahman
Pogba sam sie przemielił
20
@MarcelNJ11
Coś się matma nie zgadza byku
0
@4Fabregas4
A mowimy o Sytuacji z Taremim,
to tak 50 na 50. Były podstawy
2
@Roobo
Oj nie byczku