1

@Rewolucja123
Racja, ale mecz miał cudny, wiele frustracji i w sumie nic nie mogl zrobic jak cała Brazylia, która oddała w ciagu meczu 2 strzały i to niecelne

2

@Zoker
W tym sezonie to oprócz kontuzji zdarzają jest raczej na odwrót :D Zdarzają się czasami dobre występy

2

Vini vs Urugwaj ( ocena 5.9 - najgorsza z obydwu zespołów)
Podania 18/20
Udane dryblingi 1/7
wygrane pojedynki 5/16
14 strat piłki
0 strzałów
CRACK

0

@Azi
No i ja na tego nie głosowałem i na tego drugiego też nie. Ale wole grypę niż HIFa w tym wypadku Hifem jest PiS

0

@Azi
Nie nie ma alternatywy tylko to najbardzije propagandowa partia. Moja babcia poszła zagłosować bo tusk jest złodziejem, to samo podopieczna mojej mamy która sie opiekuje. Widziałem mase ankiet ulicznych i też tak samo to wyglądało na ludziach 65+. Do tego ludzie prości z wiosek najczęsciej tez bez żadnego zaznajomienia tematem tak mówią, a całe zło przypisują Rudemu z Gdańska.
Jak można zobaczyć Polska B ( Z której pochodze) czyli wsie i zadupia głosują na PiS i pewnie nie jest to przypadek.
PS. Nawet mama moje dziewczyny głosowała na PiS, bo nie widzi lepszej alternatywy, ( co za głupota)

0

@Azi
Wiesz co ja w czasach PO nie byłem jeszcze nawet wyborcą. Mój ojciec z kolei nie popiera ani jednego ani drugiego. Mówi, że jeden i drugi to przekręt z tym że Kaczyński sie z tym nie kryje i o tym mówi. Po prostu PiS robi przekręty jawnie. Ja jako młody wyborca nie chciałem ich właśnie za ich bezczelność. Jakieś dziwne wizyty Kaczora kiedy cmentarze były zamknięte, afery podsłuchowe czy z wizami. I totalnie nic sie nie dzieje dalej 30 procent. Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć. Ja wiem, że Polacy lubią sex analny, ale że aż tak ?

0

@macio_944
niby wyrąbali a niby nie. Mój kuzyn totalny wsiok głosuje na nich bo oni dużo dobrego robią a inni kradną i to są jego argumenty xD

0

@tristan87
Czemu za takie zamachy odpowiadają ludzie z Afryki północnej lub bliskiego wschodu, albo jakiś francus/belg/holender muzułmańskiego pochodzenia. Czysty przypadek.

3

@Safrani
Raczej nie

0

@zmiter912576
w sumie to już odleciał do ciepłych krajów, wiec tak jakby sie nauczył

2

Ronaldo prawie 22 lata zawodowej kariery i machania łapami i dalej nie nauczył się latac

5

@blakkudium
Ronaldo już machał łapami ze nie on strzelił , 38 lat za 4 miesiące XD co za typ
39 *

1

@barcelonaLM
Chłopie jesteś jakieś 12 godzin w plecy

1

Zróbmy tak samo jak oni zrobili z Griezmannem ;)

0

ale dlaczego ???

0

@Barca1992
Lepiej tak niż innaczej

0

@mkord
też mam takie wrażenie xD. Tempo zerowe

0

@_barti
mega zabawne, pytam bo np taki Raphinia czy Ferran kompletnie tam sobie nie radzą, a w Athleticu wiem ze wiekszosc meczy gra raczej na prawej stronie

0

Czy Nico Williams może grać na lewym skrzydle ?

1

jakby był Balde i cancelo plus Araujo i jakis mlodzien ze szkółki to boki wyglądaja naprawde solidnie chodź na ten moment mamy już topowe boki w europie

2

Lewy problemem tak ? XD

1

@tomek8756
Słaby wokal , słabe teksty . Wykreowana postać

0

@BordowyPtak
Ksi z Tommym Furym

0

Na jakim poziomie jest boks?
Jak wchodzi se YouTube i przegrywa na punkty z zawodowcem ? Wyobrażacie sobie taka sytuacje, ze zaczynacie w wieku nie wiem 23 może 25 lat trenować sobie zawodowo w piłkę i po krótkim czasie zaczynacie grac z zawodowcami

0

@PatrykBarca
Dokładnie , na tym transfermarkt jest jakiś Real tax, Valverde tez 100 mln czy Rodrygo 100 zart jakiś

0

@aqqi
Progres w czym? To jest Sergio Roberto premium, zwykła zapchajdziura bez wyróżniających cech

0

@Sysia11
Zwykle jabłeczniki to są
@JarekS
Minmo kontuzji jak ty któregoś z tych typków porównujesz do Pedriego czy Gaviego…. Camavinga to słaby gracz a Tchouameni wspaniały sezon zagrał rok temu, taki ze połowa nazywała go Filipem. Camavinga most overrated grajek, typ nic nie wnosi do gry i jest bezjajeczny

0

Bellinghamowi skoczyła wartość do 150 mln i Ok, ale Tchouameni 90 baniek i Camavinga ? Za co

9

@Comentateiro
nie wiem co powiedzieć

0

@Peciak czemu ocet jabłkowy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?