mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123
Racja, ale mecz miał cudny, wiele frustracji i w sumie nic nie mogl zrobic jak cała Brazylia, która oddała w ciagu meczu 2 strzały i to niecelne
2
@Zoker
W tym sezonie to oprócz kontuzji zdarzają jest raczej na odwrót :D Zdarzają się czasami dobre występy
2
Vini vs Urugwaj ( ocena 5.9 - najgorsza z obydwu zespołów)
Podania 18/20
Udane dryblingi 1/7
wygrane pojedynki 5/16
14 strat piłki
0 strzałów
CRACK
0
@Azi
No i ja na tego nie głosowałem i na tego drugiego też nie. Ale wole grypę niż HIFa w tym wypadku Hifem jest PiS
0
@Azi
Nie nie ma alternatywy tylko to najbardzije propagandowa partia. Moja babcia poszła zagłosować bo tusk jest złodziejem, to samo podopieczna mojej mamy która sie opiekuje. Widziałem mase ankiet ulicznych i też tak samo to wyglądało na ludziach 65+. Do tego ludzie prości z wiosek najczęsciej tez bez żadnego zaznajomienia tematem tak mówią, a całe zło przypisują Rudemu z Gdańska.
Jak można zobaczyć Polska B ( Z której pochodze) czyli wsie i zadupia głosują na PiS i pewnie nie jest to przypadek.
PS. Nawet mama moje dziewczyny głosowała na PiS, bo nie widzi lepszej alternatywy, ( co za głupota)
0
@Azi
Wiesz co ja w czasach PO nie byłem jeszcze nawet wyborcą. Mój ojciec z kolei nie popiera ani jednego ani drugiego. Mówi, że jeden i drugi to przekręt z tym że Kaczyński sie z tym nie kryje i o tym mówi. Po prostu PiS robi przekręty jawnie. Ja jako młody wyborca nie chciałem ich właśnie za ich bezczelność. Jakieś dziwne wizyty Kaczora kiedy cmentarze były zamknięte, afery podsłuchowe czy z wizami. I totalnie nic sie nie dzieje dalej 30 procent. Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć. Ja wiem, że Polacy lubią sex analny, ale że aż tak ?
0
@macio_944
niby wyrąbali a niby nie. Mój kuzyn totalny wsiok głosuje na nich bo oni dużo dobrego robią a inni kradną i to są jego argumenty xD
0
@tristan87
Czemu za takie zamachy odpowiadają ludzie z Afryki północnej lub bliskiego wschodu, albo jakiś francus/belg/holender muzułmańskiego pochodzenia. Czysty przypadek.
3
@Safrani
Raczej nie
0
@zmiter912576
w sumie to już odleciał do ciepłych krajów, wiec tak jakby sie nauczył
2
Ronaldo prawie 22 lata zawodowej kariery i machania łapami i dalej nie nauczył się latac
5
@blakkudium
Ronaldo już machał łapami ze nie on strzelił , 38 lat za 4 miesiące XD co za typ
39 *
1
@barcelonaLM
Chłopie jesteś jakieś 12 godzin w plecy
1
Zróbmy tak samo jak oni zrobili z Griezmannem ;)
0
ale dlaczego ???
0
@Barca1992
Lepiej tak niż innaczej
0
@mkord
też mam takie wrażenie xD. Tempo zerowe
0
@_barti
mega zabawne, pytam bo np taki Raphinia czy Ferran kompletnie tam sobie nie radzą, a w Athleticu wiem ze wiekszosc meczy gra raczej na prawej stronie
0
Czy Nico Williams może grać na lewym skrzydle ?
1
jakby był Balde i cancelo plus Araujo i jakis mlodzien ze szkółki to boki wyglądaja naprawde solidnie chodź na ten moment mamy już topowe boki w europie
2
Lewy problemem tak ? XD
1
@tomek8756
Słaby wokal , słabe teksty . Wykreowana postać
0
@BordowyPtak
Ksi z Tommym Furym
0
Na jakim poziomie jest boks?
Jak wchodzi se YouTube i przegrywa na punkty z zawodowcem ? Wyobrażacie sobie taka sytuacje, ze zaczynacie w wieku nie wiem 23 może 25 lat trenować sobie zawodowo w piłkę i po krótkim czasie zaczynacie grac z zawodowcami
0
@PatrykBarca
Dokładnie , na tym transfermarkt jest jakiś Real tax, Valverde tez 100 mln czy Rodrygo 100 zart jakiś
0
@aqqi
Progres w czym? To jest Sergio Roberto premium, zwykła zapchajdziura bez wyróżniających cech
0
@Sysia11
Zwykle jabłeczniki to są
@JarekS
Minmo kontuzji jak ty któregoś z tych typków porównujesz do Pedriego czy Gaviego…. Camavinga to słaby gracz a Tchouameni wspaniały sezon zagrał rok temu, taki ze połowa nazywała go Filipem. Camavinga most overrated grajek, typ nic nie wnosi do gry i jest bezjajeczny
0
Bellinghamowi skoczyła wartość do 150 mln i Ok, ale Tchouameni 90 baniek i Camavinga ? Za co
9
@Comentateiro
nie wiem co powiedzieć
0
@Peciak czemu ocet jabłkowy ?