mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mallorca na krzyki
0
Ze tego Rajkovicia już giry nie bola od lagowania
1
Murawa jak w Kruklankach na b klasie
0
@4drian0
w moim personalnym odczuciu nie. Zresztą sprzedażowo to pobiła wszystkie razem wzięte razy x . Moim zdaniem IV jest najcieńsza i w moich oczach mocno kontrastuje
6
@Kgorecki2500
Wy wszyscy żartujecie z tą GTA V prawda ?
0
@clyde
Wiedźmin, LOL , GTA IV
1
@Kidd
Co roku sie nabieram :D
1
@Encore
United to tak ciągnie kiche, żę w głowie sie nie mieści
6
Komentarz usunięty
1
@AFA90
Jackson jaki okropny placek
11
Xavi chyba po redsie Malinowym
0
@gorgota
skladzik wyglada git, jedyne co to bym tego parodyste z bramki wyrzucil i pomyslal o nowym PP. Jak gra sie Benzema ?
3
@_barti
Nie wiem czy w MLS w niektorych klubach bronia piekarze i w budowlańcy ale wydaje mi się, że nie
3
@qbuteq
Oglądajać mecz z Unionem i ten wczorajszy to byłem w stanie uwierzyć, żę piłkarze Borussi mogli ucieszyć sie na jego odejśćie. Zwykły angielski buc. Pasuje do nich jak ulał.
1
@KamQiX
Oj tak
0
@kostek579
Ez pocwicz
1
Cieszy pierwsze miejsce, ale nie można zapominać, ze sezon jest długi a Girona już od początku sezonu wyglada niezle i być może zagrożą nam w walce o tytuł
0
@Johnnie_Walker
Akurat przy tylu wolnych przestrzeniach w kontrataki nasi by robili co chcieli
0
Gracze Realu umierajo
0
Atletico często jest bardzo niechlujne w rozegraniu
1
Real wali z 30 metrów w pomidory, a potem będzie ze Real dominował
1
Cancelo dzisiaj jest tragiczny
0
Kazda piłka w srodku po wybiciu leci w nogi zawodników celty vigo
0
@aqqi
Future jest głupi jak but, proste teksty. Do tego brzmi zawsze tak samo. Ja też go lubie ale to jako ciekawostke niż jakiegoś GOATA rapu
1
@aqqi
Serio Future ? XD
1
@Jojek
Podbjam KDot i Tyler to topka
1
@Rust_Cohle
o tak green grenade to był top artysta, szkoda ze go zamkneli w wieku 12 lat
1
@Transu96
albo, że żona mu sie ocieliła
7
@!34RC3!_0N4
Krowa mi sie ocieliła xD
0
Mocne te karty REal ma w fifie w tym roku jak na zespół który nic nie wygrał