mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi
Ja akurat nie pamietam, żeby coś takiego było . Pamietam ze ludzie brali przyjście Silvy Gundogana i Cancelo za pewnik
0
@Criss18Barca
Sieciówka do rzeczywiście Berlin będzie najlepszy. Wole jednak nie jadąc w sieciówce
0
@TheAdmiral
Pamiętaj, ze na szacunek trzeba zasłużyć . Nie mówię, że Viniciusa powinno się wyzywać, ale dlaczego teraz taka szopka? Dlaczego na jego przykładzie? Ja dalej jestem tego zdania ze chłop ma parasol ochronny i nie podoba mi się to.
3
@Barca1922
w Brighton sporo pogra. De Zerbi lubi rotować i konkurencja nie tak mocna.
0
@Piernik od grudnia przyjdzie jakiś młodziak który takich skrzydeł nie wymaga. Mam nadzieje ze będzie sie uczyl od roberta. Dajcie czas Felixowi. Mam czutke, że sprawdzi sie u nas
0
@sonek
Przy takim klepaniu to oczywiśćie, że tego miejsca nie ma
0
@Nhyz
Można kombinować z Ferminem na LS i Ferranem na prawje stronie. Mozna przesunąć wyżej Balde i dać na lewą Cancelo . Jest troche opcji :D
2
@Emhyr
Ta i jak Cancelo zrobi jakies kosmos liczby to na bank nie będą chcieli 50 mln na przykład. 25 mln to fajna opcja była
2
Część ludzi narzeka, że nie mamy skrzydeł. City też nie ma skrzydeł, a może innaczej - nie ma szybkich skrzydłowych.W erze wielkiej Barcelony Xaviego Iniesty Puyola też nie mieliśmy skrzydeł ( tak wiem mieliśmy Messiego GOACIK). Moim zdaniem nam brakuje zawodnika, który będzie bezpośrednio podejmował próby rozegrania lub wjazdu w pole karne. Nie mamy takiego zawodnika, Felix takim zawodnikiem jest. Oprócz tego w gierce na małej przestrzeni wygląda dobrze. Myśle, że lepiej zobaczyć takiego Felixa na LS niż Gaviego. Zawsze może grać wyżej niż Gavi ale bliżej środka. Brakuje nam kreatywnośći. Pedri to nie jest zawodnik który jest niezwykłym kreatorem to samo de Jong. Tu chodzi o zawodnika co szanse stwarza seriami i bezpośrednio atakuje bramke . Ja jakoś obaw o tego Felixa nie mam. Wydaje mi się, że Atletico mu nie leżało (po prostu), a w niepoukładanej chaotycznej Chelsea nikt sie nie wyróżniał ( ja bym ocenił, że on był w czubie tych lepszych piłkarz). W Barcelonie myślę, że nasza gra będzie mu leżeć. Warto spróbować. Warto dać szanse i tyle.
0
@Nhyz
Abde wygląda bardzo słabiutko od początku sezonu.
0
@TheAdmiral
Nie daje pozwolenia, ale wybrali najgorsza możliwą postać do tego i oparli to na precedensie meczu z Valencia? Nie dostawał kartek, znaczy że dostawał nieadekwatnie mało. Vinicius ma tą samą mame co Pinokio. Jest zwyczajnie pajacem. Typ jest chodzącą szują i ktoś kto ogląda mecze widzi jakim gigantycznym prowokatorem jest Vinicius. To, że La liga chroni bandytów to było widać nawet w naszym meczu Getafe. Vinicius zaskarbił sobie nienawiść piłkarzy przez swoje chamskie zachowania. Vinicius jako ambasador związany z walką z rasizmem, to jak prostytutka broniąca cnoty. Sam jakbym grał to leciał bym typa równo z murawą. Ciskał bym korkami w jego kostki aż by spokorniał. Tyle że ten typ robi sie coraz bardziej bezczelny. Szacunek nawet jak jesteś lepszy od innych musisz mieć. To jest to czego czasami nie było widać po Ronaldo, a miał to Messi.
0
Barcelona swoimi ruchami i sytuacją na rynku to chyba wszystkie szmatławce utrzymuje. Chociaż za to moga nam podziękować, bo mają o czym pisać .
0
@th@les
Dokładnie o to mi chodziło. UEFA ani FIFA ani żadna organizacja nie podjęła kroków. A największy prowokatorek jest broniony. Śmieszne to wszystko.
0
@TheAdmiral
Cała ta reakcja fifa i ta otoczka co się stworzyła wokół Viniciusa jako męczennika, robienie go ambasadorem to gruba przesada. Ja sie boje, że teraz typ będzie mógł być bezczelny do granic. Już ostatnio nie dostawał kartek za impulsywne zrywy do sędziego i narzekania czy prowokowanie rywala w tym odpychanie go itp. Wielu czarnoskórych grało w La Liga, piłkarsko na wyższym poziomie. Neymar też nie raz był obiektem wyzwisk kibiców na tle rasowym - obrażali go od małp i nikt go ambasadorem nie mianował i nie dawał tarfy ulgowej. Ty wiesz, że te okrzyki w dużej mierze wychodzą z tego, że tak jak ktoś napisał, sam Vini mówił, że nie ruszają go wyzwiska tj. (skur****, kur***). Jeżeli chodzi o kolor skóry to już go to boli. To jest piłkarz znienawidzony przez samych piłkarzy. Ty to widzisz? Tragedia, teraz chłop będzie mógł robić co chce na boisku. Jasne jest, że rasizm trzeba tępić, ale ścieżkę którą obrała fifa i hiszpańska federacja jest najgorsza jaką mogli podążać.
0
@matirix20
Mitoma ? Prawda, mimo wszystko w Anglii duzo wiecej i częściej sie gra, Brighton gra dodatkowo w pucharach, Fati będize łapał minuty na lewej i na prawej stronie. Napastnika też nie mają więc może tam . De Zerbi na bank wymyśli coś
1
Odejście Fatiego akurst
Do Brighton to dobry ruch. Grają w pucharach a De Zerbi lubi rotować . Duża szansa ze tam się odbuduje
2
@TheAdmiral
Czy były jakieś konsekwencje w postaci ambasadorów kórychś z tych panów? Jakieś banowanie. Akurat zaczęli "walczyć" z rasizmem bo zaczął być atakowany największy prowokator i błazen w tej lidze. Ludzie go po prostu nie lubią, a jadą po jego kolorze bo go to rusza.
3
@macio_944
Jak mam być szczery to ten stadion robi na mnie wrażenie.
0
@tomek8756
kto to christiano ?
1
@Kondziubarca
Opinia starego Madrycioka to co sie dziwić...
17
@MeMyselfAndI
Tyle piłkarzy czarnoskórych grało przed Viniciusem i nawet lepszych. Alves, Etoo, Henry, Dembele. Tylko z naszym Madryckim pyszczkiem jest problem ;(
0
@matirix20 cena nic nie zmienia. Za duzo sie fm sugerujesz ot nie jest realne zycie
0
Żadnych ku@@@ dilow z Niemcami . Zwykli oszuści XD . Przelew się spóźnia . Żałosne serio
2
Komentarz usunięty
0
@matirix20
Porro to jest ogór. W tym problem. Musiala to żaden skrzydłowy. Poza tym typ zagrał 1 sezon i to w słabej lidze. Saka to jest akurat dobre wzmocnienie, tylko na prawą stronę tam nie potrzebujemy wzmacniać. Ugarte to też jest zawodnik nie na Barcelone. Ja bym to widział tak LS Diaz/ Leao , DPŚ Kimmich, i N ten Roque wiecej bym nie wzmacniał.
0
@tbas
ja nie wiem ale xavi to każdego ceni i chce xD
0
@matirix20
Bardzo słabo,
Osobiście wyoutowam bym, Guereiro, Porro, Ugarte, Wirtza, rico Lewisa. Za dużo młodych za mało ukształotwanych zawodników. Nic byśmy tym nie wygrali tylko oklep na wszystkich frontach. Do tego wciąż brak wsparcia dla Lewego i brak konkretnych skrzydlowych.
1
@Kidd
Owoce morza też mnie brzydzą, śmierdzące oślizgłe i surowe
1
@Kidd
obrzydzaja mnie flaki żołądki mózgi i inne ozorki. To jest obrzydliwe i tyle
0
@Kidd
Twoje 2 komentarze obrzydziły mi jakikolwiek posiłek na dzisiaj.