2

@VeB 1899
Ale bzdury napisałeś. Typowi już sie nie chce wysilać w zawodowej piłce, a zdrowie już też nie dopisuje. Nie dla Neymara.

3

@VeB 1899
Neymar do grudnia i potem radźta sobie sami. Niech wygrzebią drobne i serio sie biją o tego Silve, a oni każdym sie interesują ale nie robia żadnego ruchu. Jesteśmy impotentami na rynku i taka jest prawda.

0

@Deviler
latem na mazury, nie w góry

0

Poratuje ktoś linkiem na końcówkę gali ?

0

@Bobo25
Jeżeli chodzi o słuchawki to tylko bose zrobiły na mnie podobne wrażenie co moje airpodsy. Żadne samsungowe xiaomi itp nie są na tym levelu niestety ;(

0

@RoberDzik dobra oferta za niego to 80, a taka uczciwa to 50-60

0

@pt9
Prawda z tą technologią. Tak naprawde zacofanie iphona względem konkurencji- chociaż konkurencja to mocne słowo :D, to słabszy wyświetlacz, brak wejścia na ssd oraz duża dopłata za pamięc czy brak 120 hz. Mimo wszystko świetna bateria , mega intuicyjnośc czy kompatybilnośc z innymi sprzętami apla rozwala system. Mam airpodsy pro i wrażenia są niesamowite z tego jak iphone z nimi współpracuje. Co z tego , że samsungi i inne xiaomi maja po 12 gb ramu czy aparaty 10000 mpx i większa baterie skoro ścinają się po roku dwóch i trzeba mega o nie dbać, a aparat w aplikacja działa tragicznie(snapchat, instagram, messenger). Także bateria trzyma krócej niż w Iphonie. Mialem samsunga galaxy s3, s5 i s8, a potem zmieniłem na jabłuszko i nie wyobrażam sobie wrócić do tego bajzlu z powrotem.
PS. Pomimo gorszego aparatu sprzęt od Appla robi na mnie lepsze wrażenie. Wygląda też na to, że w tym roku technologicznie Apple troche nadrobi do konkurencji

0

@Firestone
ANDROIDOWIEC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tbas
Ta i odchodzi Kessie gdzie ma 4,5 netto :D, Matematyka pokazuje, że mamy jeszcze 9 mln brutto na pensje

1

@mekston Oglądałem z ojcem na kasetach Maradone powiem szczerze, że moim zdaniem Messi go minimalnie przebił jeżeli chodzi o reprezentacje. Klubowo to go za to pożarł zmielił zdeptał zakopał odkopał zmiażdzył, cokolwiek to wiedizeli wszyscy. Jeżeli chodzi o te mistrzostwa to naprawde Messi zrobił i finał i półfinał i w ćwierćfinale był kluczowy oraz 1/8

0

@mekston Maradona miał bardzo cieniutki wystep w finale, Messi w każdym meczu był top

0

@tbas
Silva ma rok kontraktu.

0

@tbas ja mysle ze Silva przejdzie za okolo 60 i to w 3 ratach gdzies

0

@bartekvisca
AIRDROPEM WYŚLIJ

0

@tbas
Czyli co ty byś zaproponował? Nie kupować nikogo ?

0

Kiedy sie skonczą czasy, że cały czas będziemy sprzedawać za grosze i też kupować na horom curke? Ktoś zna strukture naszego budżetu, zoobowiązań itp ?

1

@Kinginiesta
Taki żarcik . Proszę sobie nie podnosić ciśnienia

0

@TheNekro94
Styl w jakim zdobył te trofeum był imponujący. Haaland tez był świetny, ale na końcu sezonu troche go zabrakło

2

@Kinginiesta
Ty idziesz się umyć czy lektury do szkoły czytać ?

0

@CPuyol
My własnie nie mieliśmy kolektywu tylko później to był już zlepek gwiazd. Kolektywem zawsze był Bayern Juventus czy Atletico.

0

@CPuyol
Oczywiście, kolektyw a nie zlepek gwiazd i historia nie raz to pokazywała.

0

@dejwor
To nie jest 9 i typ nie pracuje z tyłu. Będą mocni, ale fakt jest taki że może zaburzyć to jest balans drużyny. Żaden pewnik, że beda lepsi od nas . Narazie to my jestesmy w lepszej pozycji

0

ale bym tego Moussa Sissoko nakopał do dupy. Bierze jakiegos typa z marginesu społecznego łasego na hajs. Mam nadzieje, że sięprzejedzie.

0

@qchulainn
O tutaj widze sporo kontrowersji,
Ciezko mi zaakceptować Pirlo na samym dole i Schoolesa przed Xavim, tak samo Makelele i Kante przed BUsquetsem, ale kazdy ma swoje :D

1

@Emhyr
Andrew Robertson, Alphonso Davies, Theo Hernandez mimo wszystko jeszcze JAo Cancelo. Mysle ze nasz Balde na pewno jest w top 5

0

@ZwyklyKibicBarcy04
Uważam bardzo podobnie, w obu listach, aczkolwiek Makelele byłby u mnie ostatni a reszta tak jak jest.
@JimMorrisonFCB
miał perka na odpornośc na kartki :D
@koziar
Tak inne profile, wiec tutaj ciezko ocenic oczywiście wiec wedle swoich kryteriów można.
@MesQueUnClub_87
Moi rabini są zgodni z twoimi :D

0

@TheNekro94
W moim odczuciu wyglada to bardzo podobnie z tym ze przrzucil bym Makelele za Casemiro

0

@kuz
Wiele ludzi wydaje mi sie, że wybraloby Zidane mimo wszystko i busquetsa

0

@Rust_Cohle
Ja bym zadał takie pytanie
Który z tych piłkarzy był lepszym piłkarzem w swoim prime?

Iniesta

Xavi

Zidane

Pirlo

Schooles


Oraz który z tych piłkarzy był lepszym piłkarzem w swoim prime?
Busquets
Kante
Casemiro
Makelele
Xabi Alonso

0

@Kluivert_P to nie byłoby zgodne z tym co myśle wtedy, R9 miałsuper turnieje niestety drużynowo kiepsko to wyglądało, nie uważam go w Prime za tak dobrego pilkarza jak Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?