mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium
Mimo wszystko myslalem, że się zaskoczę
2
UTOPIA Travisa Scotta, total gniot
0
@Rust_Cohle
Madardony nie widziałem, ale z tego co można usłyszeć to
Messi>Maradona=Cristiano > Neymar > Nazario
0
@FCB24
Nie to nie byl prime Suareza i Nazario
2
Przypomnę xe to nasz pierwszy mecz sezonu , Arsenał grał 3 . Oprócz tego wyszli podstawowa 11 a my z nowymi nabytkami w pomocy plus ponad połówe to byli rezerwowi .
0
Nie no Juve to łajdacki klub, nie dość że daja nam takie grosze to jeszcze ich nie lubie
1
@kiper09
Ta to jest żart żę oni jakichś jasiów za tyle sprzedają. Przecież Kessie jest z 16 półek wyżej niz Gallagher bo Gallagher nie nadaje sie nawet do gry w rezerwach Chelsea
1
@John_Doe
Racja dorzucic by się musiał jeszcze zarząd , były zarząd legendy sekcja damska koszykówki i ręcznej
4
Jeżeli cena nerki na czarnym rynku to 300 tysiecy dolarów, to wszyscy piłkarze plus sztab szkoleniowy musieli by sie zgodzić na wycięcie po jednej nerce. Wtedy by starczyło na Mbappe i polowe jego rocznego kontraktu.
0
@Sysia11
Przegrał zaklad
0
@tristan87
Tez bym się zgodził
0
ma ktoś może wiedzę albo link do takiej wiedzy jak top 10, top 20 zespołów, które dostają od dostarczyciela sprzętu sportowego tj. nike, adidas, puma itp.
dodatkowo też od sponsora tytularnego.
0
@Medium
Jaki mokebe ?
0
@HighestInTheRoom
Żartujesz, Intruz to jest totalny patus. Widać, żę typ z ostrych bloków. Konus, który kozakiem tylko z chłopakami jest. Oczywiście autorytet dla trudnych nastolatków, gość ze zniszczoną od ćpania i chlania mordą. To samo TPS. Jednak mimo też niechęci do Kaliego to on jednak troche moralnie wyżej stoi niż dwóch.
2
@Medium
INTRUZ to jest mental. Śmieszniejsi od niego są ludzie w komentarzach którzy pisza, że robi dobry rap xD
0
@tbas Coutinho mógł grać na lewym, to nie do końca tak działa
0
@tbas troche jak Coutinho u nas na skrzydle
0
@tbas
Dosłownie pare, bardziej chodzi o jego pozycje na boisku . Ani u nas ani w Realu nie ma miejsca na 10 od dobrych 12 lat
2
Ja uważam, ze ani Barca ani Real to nie jest dobry kierunek dla Gulera
1
@Kgorecki2500
Tak to prawda, oczywiscie miałem na myśli kulture muzułmanska. Coś w sobie mają, że nie osiagają sukcesu i tyle
@Safrani
ale osrańsko
@Antimadridista_WR
Arda Turan to ten sam co tak jak Ozil po prostu przestał grać bo mu sie nie chciało
@MesQueUnClub96
Tu sie zgodze
Tak czy innaczej, oprócz Gundogana który jest topowym piłkarzem i tu sie zgodze, ale nie wiem czy jest muzułmaninem, wymienieni piłkarze istnieli przez chwile i to nie na samym szczycie najczęściej. Coś mają w sobie muzułmanie że po prostu są leniami. Tak samo nie podoba mi sie pomysł sprowadzenia Amrabata. Po prostu mam wrażenie, że ich przekanania Etyka nie nadają się do tego. Są wyjątki, ale to wyjątki. Nie ufam chociaż chciałbym sie mylić co do Gulera
0
@626 I tyle ?, ile sie utrzylam 2-3 lata , wieku 30 stwierdzil ze nie chce mu sie grać
2
Guler wygląda spoko, ale zna ktoś z was jakiegoś Turka, który grałby na poziomie Barcelony kiedykolwiek. Araby maja z tym problem, żeby sie zmotywować, są leniwi a ich styl życia sie nie nadaje do profesjonalnego sportu.
0
@szymonekk
Ile wynosiła kaucja i czy nie miałeś problemu ze zwrotem,
Czyli lepiej ze stron bezpośrednich wypożyczalni ?
0
@szymonekk
Potrzebuje wynająć tak jak napisałem komentarz wyżej z Bergamo. Chodzi o to, że na takie auta jak Fiat 500 czy jakis mały opel kaucja 1,5 tysia euro czy nawet 2 to smiech an sali, wykładać dyche na kaucje. Wolałbym coś drożej ale bez kaucji.
@nioton Właśnie ląduej o godzinei 20;40 powiedzmy 21 bede z bagażem. Nie mam czasu tracić czasu :D, na to. Poza tym boje się, że mnie natną bo turysta itp.
dodatkowe pytanie do was. Co potrzebuje, dowód i prawko wystarczy?
0
@michal2007
Szukam auta na okres 21 od godziny 21;30 odbió z lotnicha do 27 i oddanie tam fury z Bergamo. Pokazuje różne kwoty ale jak wchodze ustawiam wiek itp to wszystkie kwoty ulegajązmianie. Do tego na tych stronkach tymu rentcars holidayautos itp nie pokazują czy trzeba i jaki jest depozyt.
0
Wynajmował ktoś z was samochód we Włoszech albo ogólnie za granicą?
Potrzebuje pomocy, jutro lecę do Bergamo i potrzebuje wynająć autko na 6-7 dni. Na tych stronach internetowych wszystko jest tak nieczytelne, że to dramat. Ma ktoś z tym doświadczenie i mógłby mi pomóc i odpowiedzieć na pare pytań ?
0
@Emhyr
No oczywiście ale Hiszpanie to ograć by mogły i Niemcy i Polska przy odrobinie szcześcia. Sorry ale Anglia to żaden wyznacznik. Jest kupe lepszych reprezetnacji. Oprócz Euro to tak naprawde co turniej flopy
0
@Encore
Ale chłop nie trenuje nie jest w rytmie , wątpie bardzo w to wątpie. Przecież fizycznie on ma takie zaległości , zanim to nadrobi to juz będize miał z 22-23 lata i będą oczekiwania. Tak więc kariery juz chlop nie zrobi
0
@Comentateiro
To jest troche co innego, ale się zgodzę. Z jednej strony jest to kontrowersyjne, ale jak człowiek pomyśli o tym tak mega prosto to naprawde nie ma nic w tym złego.
0
@DawidSLU93 no nie XD