8

@DonCarletto
Tak troche brakowało Dembele on by tego całego Camavinge pozamiatał

0

@neeed
Zobaczymy jak to sie poukłąda latem

5

TEn Gundogan siądzie idealnie w nastepnym sezonie, Jest Pedri Gavi de Jong i naprawde coraz lepszy Kessie, a Gundogan sprawiłby, że nie byłoby takiego dramatu jak wczoraj. Do tego Messi , ale nadal zostajemy bez quality skrzydłowego na lewą flanke. Może dać szanse temu Abde ? Albo kogos wyciągnąć ? Wyszło brak kluczowych zawodników wczoraj, my naprawde graliśmy nieźle

5

@martin3131
Czy ja wiem czy wczoraj nie działał, Jeden gol padł ze strony Araujo i to ten bez znaczenia bo na 0;4 i Ronalda nie było w defensywie. Ogólnie znów vini sobie nie bardzo radził z Ronaldem wczoraj

0

@AmigoBlancos
Nieźle, ostatnie zdanie to prawda. Na Top poziomie gra top możę max 1 ,5- 2 lata. Skoro mówimy o kimś takim wybytinym ponoć. Co to za napadzior co 10 lat ma problem przebić bariere 20 goli w sezonie w TOPOWYM klubie. te 2 mecze troche zamydlaja obraz Karima w tym sezonie , bo wiem, że sporo na niego narzekaliście w porzednich 3 klasykach jak i ogólnie w poprzednich miesiącach.

0

@msmsms
Oczywiście , ja mam wrażenie ze do wyniku 0:2 to graliśmy naprawdę niezle . Ja wiem co już czuja zespoły które grają lepiej i tracą gole z nimi . Strasznie deprymujące . Psycha im siadła i to było widać .

0

Rok temu jak ich ogolilismy 4:0 mówili ze cieszą się jakbyśmy LM wygrali . Dzisiaj robią to samo , ile razy z nimi przynajmniej 3ma golami wygrywaliśmy ? Z 8 razy w przeciągu 10 lat ? To dla nich wielkie zwycięstwo bo ostatnio 4 gole to oni nam z 15 lat temu strzelili a różnica większa niż 2 bramek tez przynajmniej z 10 lat

4

Ale pierdolety Real bardziej dojrzały czy tam poziom wyżej ? Głupota 3 razy w ciągu 60 dni ogoliliśmy ich . Dzisiaj zabrakło tych piłkarzy których myśleliśmy ze zabraknie przy poprzednich dwóch meczach . No trudno . Ciężko się gra bez Dembele Pedriego czy Christensena i De Jonga bo to piłkarze którzy faktycznie robią roznicy a zastępcy nie są w 10 procentach tak dobrzy

8

Szkoda bo wyglądamy sporo lepiej niż Real , oni bardzo liczą na takie bramki bo nic nie potrafią wykreować

0

Gdzie obejrzec dzisiejszy mecz ?

1

@Kessie
Moja ulubiona tiktokerka

24

Musiala jaki kot , zapewnił awans Freiburgowi w doliczonym czasie gry. Crack

0

@michaleu
Jak strzela tak jak na boisku to max Silver 3

15

@Lordzi
Kompany

0

@Emhyr
No przykładowe, pomimo , że jest RAphinia który dużo pomaga z tyłu to jest to bardzo ofensywne zestawienie :D.

8

@MICHU2
Już 2 poprzednie razy miało tak być, a byliśmy lepsi :D

1

@Alanooo
No tak tylko pytanie było czy kupilibyśmy. Są plusy są minusy, na pewno trzeba być uważnym.

3

@escarabajo
Przykładowo u nas w firmie są auta służbowe i niektórzy mają blisko do chaty i praktycznie jeżdżą tyle co na lekarstwo , a niektorzy dojeżdżają po 50 km, a oprócz tego wszędzie latają gdzie sie da i nie dbają o samochód

3

@Alanooo
Jakbym sie znał na autach i mogl sprawdzić co trzeba to bym kupił

0

@fart
Nie rozumiem

2

@bartas97
jak bardzo lubie Haaalanda to wolałbym inną opcje pomimo ze to top piłkarz, taką co by bardziej odpowiadała temu co mamy. Jakiś Mbappe , albo Kvara

0

@Fake69
No niby tak ale jesteśmy 2 najwiekszym klubem na swiecie, ja po prostu widze to tak, że musimy zacisnąć pasa na rok dwa czy trzy i wtedy mozemy robic eldorado na rynku znów tylko, że z głowa. Bo mamy wieksze przychody niz takie United. Tylko koszty spore

0

@Fake69
Jak to jest, że klub o takich przychodach jak Barca, nie możę wydać nawet połowe tego co takie United czy Real na pensje. Nie rozumiem tego

1

@Jakchcesz @MesQueUnClub96
No właśnie, sprzedaliśmy i nie mogliśmy. Ponoć nawet nikogo nie możemy zarejestrować nawet jak za free. Musimy sprzedać to nam pozwoli zarejestrować. I to tak ma wyglądac ze bierzemy za free zeby po roku dwóch sprzedawać kogoś i tak bo nie możęmy rejestrować. Ktoś kto jest biegły mógłby wyjaśnić czy da sie z tego wyjść w jakiś sposób, bo to już jest śmieszne

2

I co my tak juz do końca świata nie będzieli mogli nikogo kupić ? :D Czy jak to ma wyglądać . 2 lata temu nic rok temu nic w tym też free transfery. Ile taka sytuacja ma trwać ?

0

XD to, że nie ma Araujo to jest wogole jakas Beka, Jest Rudiger Militao, Alaba czy inn Min Jae i Saliba. Totalna beka :D

4

@Ultra_Barca
Pad od Xbox jest bardziej taki naturalny , wygodniej jest

0

@Ultra_Barca @iniesta44
Ta racja ja w ta fifke juz nie pogrywam, ale w poprzedniej tak było jeszze prawda

0

@kamilop
łatwiej sie gra na ps5 bo jest więcej graczy, na XBOX jest wielu prosów tak jak na PS5 tylko ze community mniejsze.

1

Ale jego stary jest odklejony, dramat. Niczym sie nie różni od ojca Neymara czy Matki Rabiota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?