1

O co chodzi z tym Janiama, że tyle osób go ciśnie ? :D Prosze niech ktoś mi tu stresci temat na tyle ile sie da :D

0

@Colon XDDDDDDDDD

0

@Kidd
Oczywiście, ja nie widze tej "WIELKIEJ RÓŻNICY POZIOMU'

0

Czemu tak słąby produkt jak PL jest tak oglądany przez ludzi ?

0

@Destroyer_of_Worlds
A co mnei to interesuje xD

3

Samuel Etoo to był napadzior pełną gębą tu jego 3 najlepsze sezony ,
05/06
47 mecze 34 gole i 10 asyst

LM 11 meczy 6 goli 3 asysty
LIGA 34 mecze 26 goli 7 asyst
Inne puchary 2 mecze 2 gole

08/09
52 mecze 36 goli 8 asyst

LM 10 meczy 4 gole 2 asysty
LIGA 36 meczy 30 goli i 4 asysty
Inne puchary 6 meczy 2 gole 2 asysty

10/11 Najlepszy pod wzgledem liczbowym ale juz w barwach Interu we Włoszech
53 mecze 37 goli 16 asyst

LM 10 meczy 8 goli 5 asyst
LIGA 35 meczy 21 goli 10 asyst
Inne Puchary 8 meczy 8 goli 1 asyste


Totalny kozak

1

@cris2706
Dobra a tych 9 graczy ?
1. Charlton
2. Beckenbauer
3. Ronaldinho
4. Messi
5. Muller
6. Kaka
7. Zidane
8. Paolo Rossi
9. Rivaldo

1

@Nhyz
Tak granie na czas mnie też nieziemsko wkurza, symulki i zespoły które bronią sie nisko.

1

@Tridente2015
Mimo wszystko to madryciak

0

@tbas
Będzie strata punktów Manzano to Madryciak

1

@Cotutajsiedzieje
Też ale z Francja też dawał rade, wydawał sie dosyć żwawy

1

@bartekvisca
No bo nie jest najszybszy, ale on nie musi mieć dynamiki, on ma tyle innych atutów

1

Nie wiem o czym wy gadacie, że Messi zatracił dyamike, Nie masz juz moze Vmaxa tak szybkiego ale ogólnie dalej jest dość szybki i zwinny. Wystaczy zobaczyć co robił na Mundialu

0

@AdiKingu96 City też, bez przesady

6

@Lionel_Messi10
Dlatego ja bym go widzial u nas, on nam może bardzo dużo dać. U nas każdy zapierdziela, a mam wrażenie że jedyne czego nam brakuje to jeszcze takiej jakość a Leo ma jej bardzo dużo.

5

@Qlimax86 chodze do barbera nie fryzjera

1

@alianta2
On jest dużo szybszy niż Alba kiedykolwiek był. Zapomina czasem o grze z tyłu, ale ma taką motoryke, żę spokojnie może nadążyć by sie powrócić

6

@Michu94
Z przodu może się bardzo dużo nauczyc

1

@Deviler
Tak jak chcesz iść na studia XD

0

@msmsms
Zależy w czym, w wyprowadzeniu piłki to Christensen, defensywnie to naprawde ciężko znaleźć kogos kto gra tak dobrze jak Ronald w tym sezonie.

1

@ObiwanKenobi gra srednio , ale jego zaangażowanie daje nam coś z przodu i sporo z tylu

2

@DonCarletto
Może w lato pogoni odrxutkow i starszych graczy i zrobi potężne transfery . W tej chwili potrzebny PO PS i N i może ktoś do pomocy

0

Wystarczy nam wygrac 11 meczy na 14 do konca sezonu i mamy mistrza :P

0

@Encore zabolao co

0

United jest sikiem , mieli dobra formę pare miesięcy ale nie zamaskowali to jak słabi w rzeczywistości są

0

Mistrzowskie United ma 7 pkt przewagi nad słabym Liverpoolem i 14 straty do nierównego Arsenalu . Kiedy będzie przyznanie good 3 months trophee ? I najlepszy strzelec po mundialu d’or ?

0

Czemu ludzie sobie ubzdurali, ze Araujo nie zagra z Realem XD ?

5

To co Araujo robi z Viniciusem w kazdym klasyku powinni puszczać każdemu bocznemu, który mierzy się z Realem. To jest totalnie zniszczenie. Vini nawet nie pierdnie

4

@shahman
Wczoraj go totalnie zjadł, nie wiem który to raz z kolei ;D

0

CZy do ligowego klasyku wróci nam ktoś do składu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?