mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O co chodzi z tym Janiama, że tyle osób go ciśnie ? :D Prosze niech ktoś mi tu stresci temat na tyle ile sie da :D
0
@Colon XDDDDDDDDD
0
@Kidd
Oczywiście, ja nie widze tej "WIELKIEJ RÓŻNICY POZIOMU'
0
Czemu tak słąby produkt jak PL jest tak oglądany przez ludzi ?
0
@Destroyer_of_Worlds
A co mnei to interesuje xD
3
Samuel Etoo to był napadzior pełną gębą tu jego 3 najlepsze sezony ,
05/06
47 mecze 34 gole i 10 asyst
LM 11 meczy 6 goli 3 asysty
LIGA 34 mecze 26 goli 7 asyst
Inne puchary 2 mecze 2 gole
08/09
52 mecze 36 goli 8 asyst
LM 10 meczy 4 gole 2 asysty
LIGA 36 meczy 30 goli i 4 asysty
Inne puchary 6 meczy 2 gole 2 asysty
10/11 Najlepszy pod wzgledem liczbowym ale juz w barwach Interu we Włoszech
53 mecze 37 goli 16 asyst
LM 10 meczy 8 goli 5 asyst
LIGA 35 meczy 21 goli 10 asyst
Inne Puchary 8 meczy 8 goli 1 asyste
Totalny kozak
1
@cris2706
Dobra a tych 9 graczy ?
1. Charlton
2. Beckenbauer
3. Ronaldinho
4. Messi
5. Muller
6. Kaka
7. Zidane
8. Paolo Rossi
9. Rivaldo
1
@Nhyz
Tak granie na czas mnie też nieziemsko wkurza, symulki i zespoły które bronią sie nisko.
1
@Tridente2015
Mimo wszystko to madryciak
0
@tbas
Będzie strata punktów Manzano to Madryciak
1
@Cotutajsiedzieje
Też ale z Francja też dawał rade, wydawał sie dosyć żwawy
1
@bartekvisca
No bo nie jest najszybszy, ale on nie musi mieć dynamiki, on ma tyle innych atutów
1
Nie wiem o czym wy gadacie, że Messi zatracił dyamike, Nie masz juz moze Vmaxa tak szybkiego ale ogólnie dalej jest dość szybki i zwinny. Wystaczy zobaczyć co robił na Mundialu
0
@AdiKingu96 City też, bez przesady
6
@Lionel_Messi10
Dlatego ja bym go widzial u nas, on nam może bardzo dużo dać. U nas każdy zapierdziela, a mam wrażenie że jedyne czego nam brakuje to jeszcze takiej jakość a Leo ma jej bardzo dużo.
5
@Qlimax86 chodze do barbera nie fryzjera
1
@alianta2
On jest dużo szybszy niż Alba kiedykolwiek był. Zapomina czasem o grze z tyłu, ale ma taką motoryke, żę spokojnie może nadążyć by sie powrócić
6
@Michu94
Z przodu może się bardzo dużo nauczyc
1
@Deviler
Tak jak chcesz iść na studia XD
0
@msmsms
Zależy w czym, w wyprowadzeniu piłki to Christensen, defensywnie to naprawde ciężko znaleźć kogos kto gra tak dobrze jak Ronald w tym sezonie.
1
@ObiwanKenobi gra srednio , ale jego zaangażowanie daje nam coś z przodu i sporo z tylu
2
@DonCarletto
Może w lato pogoni odrxutkow i starszych graczy i zrobi potężne transfery . W tej chwili potrzebny PO PS i N i może ktoś do pomocy
0
Wystarczy nam wygrac 11 meczy na 14 do konca sezonu i mamy mistrza :P
0
@Encore zabolao co
0
United jest sikiem , mieli dobra formę pare miesięcy ale nie zamaskowali to jak słabi w rzeczywistości są
0
Mistrzowskie United ma 7 pkt przewagi nad słabym Liverpoolem i 14 straty do nierównego Arsenalu . Kiedy będzie przyznanie good 3 months trophee ? I najlepszy strzelec po mundialu d’or ?
0
Czemu ludzie sobie ubzdurali, ze Araujo nie zagra z Realem XD ?
5
To co Araujo robi z Viniciusem w kazdym klasyku powinni puszczać każdemu bocznemu, który mierzy się z Realem. To jest totalnie zniszczenie. Vini nawet nie pierdnie
4
@shahman
Wczoraj go totalnie zjadł, nie wiem który to raz z kolei ;D
0
CZy do ligowego klasyku wróci nam ktoś do składu ?