mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja powiem wam więcej . Żadna drużyna Angielska nie wygrała nie tylko w LM ale tez w LE
0
@Encore
1. Kvara
2. Saka
3 Vini
4 Rashford
1
@Kidd
No ja nie byłem takim szczylem, a w domu akurat dobrze miałem, ale może chłopak jest z biednej rodziny i dostał buty nowe. Może chciał pokazać, że on też ma. Czemu mu nie napisać , " Kurde fajne buty " Czy coś. Paniętaj ze to tylko dziecko. Łatwo je podpuścić, nie umie reagować na takie komentarze. MAm siostrzenice w tym wieku i znam też jej koleżanki i kolegów . Wrzucił buty, ale nie trzeba mu cisnąć
2
@Kidd
Bo ma z 10 lat i chcil sie pochwalić po prostu. To jest dziecko. Może te buty dla niego dużo znaczyły. Chłopak ma 10 -12 lat góra
1
@Krystian1588
Widziałęm tego tiktoczka, ale buty do nożej już za 3 stówki były :D. Ale na tiktaku, wogole w necie takie community jest i tyle
35
@Emhyr
Miło z jego strony, jak tak o nas mówi, bez żadnej zawiści i płakania jak to on szans nie dostawał jak to niektórzy piłkarze potrafią robić
0
@Felipe_PL
Tak zaczyna się lament, Roberto z Cadizem a gramy na United. Niezle
2
Mam nadzieje, żę Ani Alba ani żaden Alonso jutro nie będa grać ani z ławki ani od 1 minuty. Wyjdziemy oborna taka jaka sie sprawdza i nawet te 1;0 po jakimś wylewie biore w ciemno .
0
@xavi890
Nie, bez żadnych Alb w obronie
0
@Tomek54321
Tchoumeni jest niezly ale ten Camavinga to narazie sredniak zwykły. Wczoraj od początku nie trzymał pary, moim zdaniem to będzie zmiennik w przyszłości,
Napastnika tkaiego jak Benz ciezko. MBappe to nie typ rozgrywającego musieli by zmienic system. TO LS bardziej niż N. Modricia nie zastąpi nikt, tak jak nam sie nie udało do tej pory Xaviego ani Iniesty. To pilkarz nie do zastapienia. Pomocnik kompletny
1
@Conradxc
Tylko ja nic nie napisałem, że my mamy super styl. Wtedy jeszcze troche się zmagaliśmy z demonami :D, tragedia to była. Pomimo dobrego stylu w pierwszym meczu z Bayernem dostalismy w pape to prawda. Ale no styl macie żaden, te ruzyny czasami to same przegrywają te mecze z wami . Gniotą was 80 minut Courtois sie dwoi i troi i nagle jakas wrzuta w pole karne odbije sie od kolana obroncy i dobije Benzema. Tak to jest
0
@Tomek54321
Co ztego ze nie maja, mowimy tu o jednym z najlepszych napsatnikow w historii klubów i chyba najlepszym pomocniku. Oni slyna z pomocy, a ta formacja nie wyglada kolorowo
0
@lucca87
Nie no Napoli by nie dało rady z Realem bez przesady, Mysle ze mogliby sie wywalić na Bayernie City PSG, bo maja gorszych pilkarzy po prostu od tych zespołów i tyle :D
@AmigoBlancos
też mi sie wydaje, że było Cie mniej
1
@AmigoBlancos
Liverpool nie jest wyznacznikiem czy Real jest Wielki, MEga słaby mecz Liverpoolu. Nic wielkiego nie pokazaliście, ale na Liverpool z palcem w nosie starczyło.
Vinicius to jest typ którego nie da sie lubić, jestem przekonany, że mało kibiców Realu lubi go, zasługuje na wszystko co sie w okół niego dzieje. 6 strzałów 5 goli xD.
Serio, o ile gole na 2;5 i 2;1 były z akcji to gol Militao Viniciusa i Benzemy to jedno wielkie XD. JA nie wiem co sie dzieje z Liverpoolem. Ja wiem, że LM to wasze rozgrywki, ale wy serio nic takiego tam nie gracie. Pare okazji se stworzycie wszystko strzelicie, kogoś tam nabijecie coś wpadnie, ktoś wyleje i przechodzi Real i tak co roku. To jest niewytłumaczalne. Zespoły co klepia was przez 80 minut jak leci nagle paraliżu dostają w końcówce i zaczynają sabotować. Nie wiem moze na tym polega wielkość Realu, że z nerwów nie trzymają ciśnienia z wami. Jednak was styl jest mega rzadki i to trzeba powiedzieć.
1
@Tomek54321
Powiem szczerze, że jak teraz wyciskają totalnego maxa z tego składu, obrona jak powiedziałeś dziurawa i elektryczna, to nie moge sobie wyobrazić jak to u nich będzie wyglądało bez Modricia, Benzemy i paru dziadów
1
@Mow_mi_Douglas
Ta i ten gol na 2;2 i 4;2 to takie falafele. Ja nie wiem oni trenuja czy jak ?
0
@ranger3120
Nie no nie wydaje mi się, że Real w tym roku wygra LM. Jest pare lepszych zespołów od nich
0
@VegetaPolska
Ciekawostka sprawdź sobie kiedy Real wygrał z nami więcej niż 2 golami albo wrzucił 4 gole w meczu i sprawdź ile my od tego czasu
0
@Coutinho007
Mental bo zawodników gorszych nie mamy od nich , taki Liverpool tez byśmy dmuch eli bez problemu
0
@VegetaPolska
Mówię o ogóle ze Real nam nigdy więcej niż 3 bramek nie wrzucił co więcej nigdy więcej niż 2 golami nie wygrał gdzie my im 5 od 2009 to z 4 razy wrzucaliśmy i 4 tez ze 2 lub 3
0
@taris
Maja wyniki lepsze niż gra . Męczą się z osasuna do konca . Naprawdę nic specjalnego tbh . Meczami marcowymi nawet się nie martwię jakoś
0
Ja nie czaje , Real w kryzysie nic specjalnego nie gra i 5:2 . I tak z kazda drużyna z Europy . Czy tylko my potrafimy ich lać czy jak ? Jakieś korepetycje może dla panów z Anglii , Niemiec itp ?
6
@IronSanHybrid
Grali solidnie , było skuteczni do bóli jak co roku . Chociaż Liverpool in zadania nie utrudnił a wręcz przeciwnie
0
@Conradxc
Nie No taki Liverpool to było wiadomo ze nawet Real bez formy dmuchnie
0
@Encore
Ja nie rozumiem, mam kolege kibica United i on tez mowi no po mundialu xD. a Co sezon od Mundialu trwa czy jak xD. Rashford ma teraz swój moment to prawda, ale gra ponad stan. Nie zdziwie sie jak w niedalekiej przyszłości albo po podpisaniu nowej umowy będzie zjazd taki jak sezon temu.
0
@Janas11224
Mam nadzieje ze baicik
1
@Emhyr
Mats - 9
Kounde - 7
Araujo - 9,5
Christensen - 9
Balde - 7
Alba - 6
Garcia - 3
Alonso - 2
Busquets - 7
Gavi - 8
Pedri - 8
Kessie - 5
Sergi Roberto - 3
FdJ - 7
Dembele - 8
Raphinha - 6
Ferran - 4
Fati - 3
Lewandowski - 8
7
Vinicius za wyzywanie sędziego 0 meczy zawieszeni , Lewy za drapanie się po nosie 3 . Czego wy chcecie widać ze równo traktują każdego
0
Widziałem gole które United strzeliło LEicester,
te 2 gole Rashforda to przeciętny bramkarz Cadizu by wybronił. Bramkarz to jakiś totalny cienias jest xD. Jeden z prostaka zamknięte oczy i bach w bramkarza a on to puszcza pod sobą i drugi to też jakiś wylew totalny.
0
@tomek8756
Szczerze to sie serce raduje, żę takich kibiców mają białych