mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mordini123
To niszowy sport i raczej nikogo nie interesuje w Polsce oprócz paru ludków.
0
@Recha_0684
Panie to do tego kosza można wrzucić i F1 i Dartsy
0
@DonAndres*8
Jak uwielbiam Barce i Messiego to nie zrobiłbym sobie tatuażu nic oczywistego związanego z piłką nożną, tj piłkarza herbu piłki itp . Tak wiem nikt nie pytał :D
PS. Ale tatuaż ładny
0
@arsenallondyn0
z dzioba i w sumie by sie zgadzało z tą mapą i jeszcze z kazika ,ale rzadziej .
Z Czuba też dosyć często, ale tam tego nei ma . Jednak no głównie z dzioba, taki region jak widać :D
1
@DaPidejpi
JA bym szukał mu miejsca rzeczywiscie gdzieś w pomocy. Jako ŚPO bo jako box to box też sie nie nadaje. Moze jako skrzydłowy tworzacy przewage w środku jak Gavi. Z nim jest problem, że słabo broni przecież . a stricte w pomocy nie ma doświadczenia w graniu :D
1
@Kessie ładna ss
0
@tristan87
Messi wygląda bardizej jak Ramos niz Messi
0
@Medium xDDDD czyj to komenatarz ?
0
@stysiu1995
Na odwrót
1
@gumaz
Pytanie nawet ile by kosztował Gavi czy Pedri mysle ze obu za 300 lekko bysmy sprzedali
Co do Messiego to z 400 mln
0
@Tomo1989
Nie koniecznie z Betisem mogliśmy skończyć wcześniej . United dobrze nie gra oj nie . Ma wyniki też ponad stan
0
@Tomo1989 Skład mają węższy to bez wątpienia, poza tym mają większe zróżnicowanie jeżeli chodzi o poziom w składzie.
Ostatni mez przegraliśmy 10 października a oni 2 tygodnie temu. Wydaje mi się, że my jesteśmy bardziej stabilni i gramy lepszą piłkę mimo wszystko
0
@Tomo1989 Poważnie ? Nieźle
@ranger3120
Bez Dembele moze byc, mimo wszystko jakoś w Moich oczach United to slabszy zespoł od nas i jestem mega spokojny ze ich pykniemy
@GeneralXavi Niby jo, ale jakos United nam leżało ostatnimi laty
@P33ck Tak jak wześniej
@FCB24 Też mnie zastanawiało to, moim zdaniem bez Dembele to właśnie oni mają jakieś szanse przecież ten Shaw zawału by dostał
@DonCarletto
Moze lekko odkleiło, powiedzmy 60-40 :D
0
Jak rozkładacie siły w dwumeczu z United ?
Ja uważam, że to będzie w miare równy mecz więc uważam 65 do 35 dla nas
0
@Kgorecki2500
Ponoć jej stary za tym stoi, ona wróciła normalnie do niego, a on zrobił burdej
0
@Azi
Tez mysle ze zanim pensje dojdą do porzadku i nie będzie kominów płacowych to tak z 2-3 lata nam potrzebne
6
@bartas97
To prawda szkoda ze kazdy klbu tak nie dyma PSG jak Chelsea to zrobiło
0
@SteuerFreiMoney
Nie wydają fortuny na graczy. Sprowadzją talenty i potem sprzedawają za grube siano. Bardzo mądrze zarządzany klub.
0
@DonCarletto
I ja tego nie rozumiem, bo nie ma tam niewiadomo ile kasy pompowanej . Bardzo mądrze zarządzany klub
0
@Azi
Okej dzięki za wyjaśnienie,
Z tego co wiem taka sytuacja dotyczy De Jonga , Busquetsa , Alby. Jak by odeszło tych dwóch ostatnich i De Jong by poprawił kontrakt to by wyglądało to sporo lepiej chyba tak ?
0
Jak to jest, że my wiecznie nei ammy kasy, jak to wygląda, wyrzucilismy syte wilki, co zarabiaja niewiadomo ile, odejdzie busquets itp. To tak co roku ma wyglądać ?
0
@Medium
Ale tam woj mental wjeżdżął rozjeżdżał na red polu na spotach
0
@Medium
Dodajcie reakcje "haha"
0
@bartas97
Ja wyczuwam tutaj co innego . Złe wyglądacie taktycznie , z przodu nie ma zębów . Benzema pod forma Vini tez gra słabo . Przegrywacie w srodku pola a macie takich zawodników . Przędzie ten sezon skończy się jak 17/18 niż poprzedni
2
@AmigoBlancos
Tylko ze Savic ja dostał to co piszesz nie ma sensu . Powinien wylecieć tyle w temacie
1
@bartas97
Troche ta czerwona kartka ich wypompowala , ale Real od nowego roku wyglada bardzo złe . Mino wszystko będziecie mieć problemy utrzymac nasze tempo i wygrac mecze z Liverpoolem . Naprawdę złe to wyglada ciekawe jak to się skonczy
0
Taki Real i Atletico na luzie byśmy dmuchneli
1
@Bruttal
NAjs Elegancko będzie na wakacje :D
0
@masq
Nie bo moglby grac lepiej, ale robi liczby strzela bramki. Jest wartością dodaną, ale jest lekko pod formą
1
Kessie od ostatniego czasu wyglada coraz lepiej . Dzisiaj dobra zmiana , dobra z miana z Getafe i dobry mecz z Cueta