0

@mordini123
To niszowy sport i raczej nikogo nie interesuje w Polsce oprócz paru ludków.

0

@Recha_0684
Panie to do tego kosza można wrzucić i F1 i Dartsy

0

@DonAndres*8
Jak uwielbiam Barce i Messiego to nie zrobiłbym sobie tatuażu nic oczywistego związanego z piłką nożną, tj piłkarza herbu piłki itp . Tak wiem nikt nie pytał :D
PS. Ale tatuaż ładny

0

@arsenallondyn0
z dzioba i w sumie by sie zgadzało z tą mapą i jeszcze z kazika ,ale rzadziej .
Z Czuba też dosyć często, ale tam tego nei ma . Jednak no głównie z dzioba, taki region jak widać :D

1

@DaPidejpi
JA bym szukał mu miejsca rzeczywiscie gdzieś w pomocy. Jako ŚPO bo jako box to box też sie nie nadaje. Moze jako skrzydłowy tworzacy przewage w środku jak Gavi. Z nim jest problem, że słabo broni przecież . a stricte w pomocy nie ma doświadczenia w graniu :D

1

@Kessie ładna ss

0

@tristan87
Messi wygląda bardizej jak Ramos niz Messi

0

@Medium xDDDD czyj to komenatarz ?

0

@stysiu1995
Na odwrót

1

@gumaz
Pytanie nawet ile by kosztował Gavi czy Pedri mysle ze obu za 300 lekko bysmy sprzedali
Co do Messiego to z 400 mln

0

@Tomo1989
Nie koniecznie z Betisem mogliśmy skończyć wcześniej . United dobrze nie gra oj nie . Ma wyniki też ponad stan

0

@Tomo1989 Skład mają węższy to bez wątpienia, poza tym mają większe zróżnicowanie jeżeli chodzi o poziom w składzie.
Ostatni mez przegraliśmy 10 października a oni 2 tygodnie temu. Wydaje mi się, że my jesteśmy bardziej stabilni i gramy lepszą piłkę mimo wszystko

0

@Tomo1989 Poważnie ? Nieźle

@ranger3120
Bez Dembele moze byc, mimo wszystko jakoś w Moich oczach United to slabszy zespoł od nas i jestem mega spokojny ze ich pykniemy

@GeneralXavi Niby jo, ale jakos United nam leżało ostatnimi laty

@P33ck Tak jak wześniej

@FCB24 Też mnie zastanawiało to, moim zdaniem bez Dembele to właśnie oni mają jakieś szanse przecież ten Shaw zawału by dostał

@DonCarletto
Moze lekko odkleiło, powiedzmy 60-40 :D

0

Jak rozkładacie siły w dwumeczu z United ?
Ja uważam, że to będzie w miare równy mecz więc uważam 65 do 35 dla nas

0

@Kgorecki2500
Ponoć jej stary za tym stoi, ona wróciła normalnie do niego, a on zrobił burdej

0

@Azi
Tez mysle ze zanim pensje dojdą do porzadku i nie będzie kominów płacowych to tak z 2-3 lata nam potrzebne

6

@bartas97
To prawda szkoda ze kazdy klbu tak nie dyma PSG jak Chelsea to zrobiło

0

@SteuerFreiMoney
Nie wydają fortuny na graczy. Sprowadzją talenty i potem sprzedawają za grube siano. Bardzo mądrze zarządzany klub.

0

@DonCarletto
I ja tego nie rozumiem, bo nie ma tam niewiadomo ile kasy pompowanej . Bardzo mądrze zarządzany klub

0

@Azi
Okej dzięki za wyjaśnienie,
Z tego co wiem taka sytuacja dotyczy De Jonga , Busquetsa , Alby. Jak by odeszło tych dwóch ostatnich i De Jong by poprawił kontrakt to by wyglądało to sporo lepiej chyba tak ?

0

Jak to jest, że my wiecznie nei ammy kasy, jak to wygląda, wyrzucilismy syte wilki, co zarabiaja niewiadomo ile, odejdzie busquets itp. To tak co roku ma wyglądać ?

0

@Medium
Ale tam woj mental wjeżdżął rozjeżdżał na red polu na spotach

0

@Medium
Dodajcie reakcje "haha"

0

@bartas97
Ja wyczuwam tutaj co innego . Złe wyglądacie taktycznie , z przodu nie ma zębów . Benzema pod forma Vini tez gra słabo . Przegrywacie w srodku pola a macie takich zawodników . Przędzie ten sezon skończy się jak 17/18 niż poprzedni

2

@AmigoBlancos
Tylko ze Savic ja dostał to co piszesz nie ma sensu . Powinien wylecieć tyle w temacie

1

@bartas97
Troche ta czerwona kartka ich wypompowala , ale Real od nowego roku wyglada bardzo złe . Mino wszystko będziecie mieć problemy utrzymac nasze tempo i wygrac mecze z Liverpoolem . Naprawdę złe to wyglada ciekawe jak to się skonczy

0

Taki Real i Atletico na luzie byśmy dmuchneli

1

@Bruttal
NAjs Elegancko będzie na wakacje :D

0

@masq
Nie bo moglby grac lepiej, ale robi liczby strzela bramki. Jest wartością dodaną, ale jest lekko pod formą

1

Kessie od ostatniego czasu wyglada coraz lepiej . Dzisiaj dobra zmiana , dobra z miana z Getafe i dobry mecz z Cueta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?