3

Fakt Fati zablokował strzał Kessiego , ale ten strzał był godny pożałowania. Tyle co czasu miał to mógł sobie jeszcze w nosie pogrzebać. Ta piłka ledwo leciała, uderzył ja zle .

0

@Krzysztof1987
Napisałem ze grał dobrze przecież

0

Barca 2 sytuacje bramkowe dzisiaj 2 podania od Ferrana . 2 zepsute przez Kessiego . Pomimo tego solidny mecz iworyjczyka

2

Alonso dzisiaj ? TOP

1

Mecz na mega niskim poziomie, muzyka z bennego hilla i wszystko pasuje.

3

Mecz jak z okregowki serio

1

@DonCarletto
Nie Bayernu nie lubie bo nie lubie XD

0

@DonCarletto
Mimo wszystko tak tylko że Real jednak Pamiętam max 15-20 lat , bo jestem młody a historia Realu też za piękna nie jest szczególnie w czasach Generała Franco. Nie ich wina ale mimo wszystko zawsze byli shady troche

1

@Emhyr Oj zdecydowanie

0

@DonCarletto
Wiem ale np Real i Bayern mnie troche odrzuca, po prostu nie rozumiem. Otoczka wookół klubu itp. Takie bleh jest, no ale jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki to jasne

0

@DonCarletto
Moi znajomi są fanami Realu tych z Barcy jest sporo mniej. Za tow chacie każdy za Realem. Za dzieciaka bardzo nie lubiłem ich, a smiesznie bo dominowalismy nad nimi. Kiedy czasy sie troche wyrównały to przeszła mi ta złość, ale fakt faktem nie rozumiem jak można kibicować Realowi. Bardzo ich nie lubie, szanuje za to jak są zarządzani ale to jest w moich oczach klub który nigdy nie szanował swoich piłkarzy :D

6

@DonCarletto
JAk widać nawet z patologicznej rodziny mogą wyjść normalni ludzie xD Pozdrów brata

0

@JarekS
O kim mowa ?

0

@Derean
Nie było Christesena nie było Kounde Ter Stegen był w słabszej formie. Nie mieliśmy gorszego składu

2

ja tylko przypominam, że wcale nielepszym składem ogrywaliśmy Real 0;4 na Bernabeu rok temu :3

1

Obrona whu i bramkarz top 3 gole do wybronienia z palcem w d

0

@Medium
A skąd takie info ja słyszałem ta 2 wersje, że byli tam od zawsze powiedzmy

0

@Medium
CO nie rozumiem

0

@Criss18Barca
Większej głupoty nie przeczytam

0

@BlaseR9 no nawet spoko !

0

Jaki jest piłkarz mem porównywalny do Phila Jonesa ?

0

@sk13
United jest zespolem z najepsza formą, ale personalnie jest najsłabszy , Arsenal spokojnie będize 2 a moze i 1 , strzelam, że wygra jednak City. Rashforda orma spadnie, to nie jest pilkarz który robi różnice.

0

@Azrik
Tak było nie zmyślam

0

@sk13
Zespół jest zbyt słaby moim zdaniem ;) , Arsenal i City toduzo lepsze zespoły niz United, chwilowy wzrost formy tego nie zmieni ;D

0

@sk13
Nie ma szans nawet

4

@Tomek54321
Ale głupoty , Boże drogi

0

@Bartosz85
Meh.

0

@S_E_B_A
Niekoniecznie, to tak jak Ferran sporo dochodził do sytuacji, to znaczy ze jest w formie czcy nie ? W tym apekcei zawodzili, United gra na styku mecze każdy mecz

5

Oj ktoś sie czuje zagrożony hehe

0

@S_E_B_A
Nie koniecznie, Arsenal miał gorsze mecze gdzie nic nie wpadało, ale z racji tego ze duzo tworzą to wpadały te bramki. United oddaje 3 strzaly w meczu 3 wpadaja jak beda pod forma to będzie w pape .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?