mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie
Dalej bez PO i skrzydła najs
0
@JarekS
Brawo Jarek weź porównaj teraz Araujo z Jordi Alba może albo Viniciusa z Bruno Fernandesem
0
@ViscaelBarca2007 @JarekS
Fundamentalny ? W ich słabej lidze czy gdzie ? Bo w LM 0 goli i 4 najgorszy rating spośód 25 osobowej kadry. Nieocenione to jest ich 2 miejsce w lidze, te 13 goli mi nie Imponuje bo 30 to i walił Timo Werner w tej cienkiej lidze.
0
@JarekS
Musiala, to ten typ co bezmyślnie kiwa aż straci ? Gavi gra jeszcze w repce Hiszpani. Na jakiej zasadzie Musiala jest lepszy. Nacho gra w zespole który gra w LM a Araujo nie ? I co też jest lepszy, argumenty z niczego.
0
@JarekS
A moim zdaniem Musiala jest mneijszym talentem. I co teraz ? W lidze niemieckiej to i czupa czups strzela z tym ze Gavi to taki box to box a Musiala to ŚPO lub skrzydłowy. Gavi juz teraz stanowi o sile Hiszpanów a Musiala nie raz schodzi lub zaczyna z ławki. Jeden to Golden Boy drugi nie zgadnij który :D
1
@JarekS
Nie wiem czy byłby rezerwowym, całkiem możliwe, ale skoro Gra Musiala to i Gavi by mógł pomijając, że to zupełnie 2 inne pozycje na boisku
1
@Sztywno
O kurka Eusebio jest mega dobry. Co drugi draft wypada mi on i Pele 96 i każda Wersja Eusebio jest lepsza niż Brazylijczyk i to by far
1
@P33ck
Trudno już
0
@fanRealuAlespoko
Jakaś główka z kanciatego łba i 2 podania od zawodników PSG xD kuriozum
0
@fanRealuAlespoko
na szczęscie jużdzwonek na przerwe :3
0
Komentarz usunięty
0
@fanRealuAlespoko Wiem co to przegląd pola. Mit z tym Benzema jak nic. Lepszą technike ma niz Lewy
2
Benzema to zawodnik który robi przestrzenie. Np w meczach z Barceloną schodząc na 40 metr po piłkę robi przestrzeń na rozłożenie sobie leżaków dla naszych obronców . Tak dobry jest Karim
0
@fanRealuAlespoko
Z tego co wiem to Benzema ani jednego gola zza pola nie strzleił. Ten jego mityczny przegląd pola xD. Przegląd to on auta co najwyżej może zrobić :D. Rok temu te gole to kuriozum jak te Z PSG czy Chelsea. Prime Lewego trwał 3 lata a nie 5 miesiecy.
0
Jak to jest, że u nas każdy wierzy, że odniesie sukces ?
1
@PatrychoO
No tak, Wpadało mu wszystko sprzyjało mu wszystko, przecież te gole z PSG czy główka Z Chelsea. No szło mu fantastycznie, skutecznośc była na takim poziomie, sprzyjało naprawde mu wszystko. Tak naprawde jedyny mecz w którym dał ciała to finał.
Edit. To juz nawet nie o to chodzi, Bo Prime Lewego to był rekord mullera i wyrównanie najlepszego roku kalendarzowego Crisa ,
47 meczy 55 goli 10 asyst
46 meczy benzemy 44 gole i 15 asyst.
Obaj siekneli po 15 w lm z tym ze Lewy zagrał 10 meczy !
0
@Xxxbarca4ever
Oczywiście
1
@Fabik87
@Rust_Cohle
Właśnie ja chciałbym powiedzieć, żę rok temu jeszcze to nawet by nie było blisko w tej konwersacji, teraz można go dodać jako jakieś extra ale ja też uważam, że 9 miesięcy czy nawet mniej na takim topowym poziomie to troche mało. Pamiętajmy, że on miał sezony gdzie strzelał 8 goli w lidze xD.
0
@Rust_Cohle
Benzema grał ponad stan przez całą kariere grał co najwyzej poprawnie, i w tym sezonie gra też poprawnie. Grał ponad stan a ta jego umiejetność rozegrania to jakiś nieśmieszny mit. Dobry był w zeszłym sezonie. W małej grze na bank lepszy, ale ludzie go przeceniają
0
@PatrychoO
1.Suarez 3. Lewy 3.Benzema 4.Ibra . Innaczej sie nie da raczej
1
@Donnie_Darko
11 Luxemurg , 7 Litwa , 7 Szwecja, 6 Andora 6, Węgry 5 Armenia 5 Lotwa
0
To jest przykre. Ja kumam, jest młodym człowiekiem i jest mu ciężko. Dlatego też rozumiem legendy klubowe jak Muniain czy Williams czy to, że Oyarzabal siedzi w Sociedad. Po prostu tam mają swoje życie, a dla nich to jest ważniejsze niż ambicja sportowa i okej
9
Auba opcja na teraz i to za free a Roque to inwestycja. Chcemy sie rozwijać inwestujmy
9
Ciekawostka :
Messi strzelił więcej goli niż Kryśka wicemistrzom i brązowym medalistom mistrzostw świata , a nie gra nawet w europejskiej nacji
1
@dniel mam wrażenie , że za dużo by nie pograł. Oni mieli gruz w pomocy a my najlepsza generacje pomocników z tym Leo na PS na którym on moglby grać. Dla niego dobrze, że do nas nie trafił
0
@Encore przegonił nie nadgonić , a chłop dzisiaj jeszcze trafił 2 słupki
1
Messi wczoraj 2 skuteczni z wolnego , było blisko żeby 3 takie gole wsadził .
0
@Kidd
Gavi mnie irytuje tylko ma u mnie Buffor ze jest młody gniewny ale on tez nie jest lubiany przez fanów innych drużyn . Suareza tylko lubiłem za to jakim jest piłkarzem nic więcej
0
@Kidd
Jaki wygląd, zachowanie machanie łapami, przez to wkurza sie czyjaś facjata. Ja do bruno nic nie mialem dopóki nie zobaczyłem jak sie zachowuje to samo do Brazola
0
@Kidd
Tylko, że to już druga skrajność, chociaż czy Vinicius teraz daje jakość ? Ostatnio wygląda troche gorzej. Może nie gra tak jak w zeszły, ale daje liczby, to jest ważne.
Jednak uważam, że to nie jest na tyle dobry piłkarz, że dałbym rade przetrawić jego kasztaniarstwo.