1

@Kessie
Dalej bez PO i skrzydła najs

0

@JarekS
Brawo Jarek weź porównaj teraz Araujo z Jordi Alba może albo Viniciusa z Bruno Fernandesem

0

@ViscaelBarca2007 @JarekS
Fundamentalny ? W ich słabej lidze czy gdzie ? Bo w LM 0 goli i 4 najgorszy rating spośód 25 osobowej kadry. Nieocenione to jest ich 2 miejsce w lidze, te 13 goli mi nie Imponuje bo 30 to i walił Timo Werner w tej cienkiej lidze.

0

@JarekS
Musiala, to ten typ co bezmyślnie kiwa aż straci ? Gavi gra jeszcze w repce Hiszpani. Na jakiej zasadzie Musiala jest lepszy. Nacho gra w zespole który gra w LM a Araujo nie ? I co też jest lepszy, argumenty z niczego.

0

@JarekS
A moim zdaniem Musiala jest mneijszym talentem. I co teraz ? W lidze niemieckiej to i czupa czups strzela z tym ze Gavi to taki box to box a Musiala to ŚPO lub skrzydłowy. Gavi juz teraz stanowi o sile Hiszpanów a Musiala nie raz schodzi lub zaczyna z ławki. Jeden to Golden Boy drugi nie zgadnij który :D

1

@JarekS
Nie wiem czy byłby rezerwowym, całkiem możliwe, ale skoro Gra Musiala to i Gavi by mógł pomijając, że to zupełnie 2 inne pozycje na boisku

1

@Sztywno
O kurka Eusebio jest mega dobry. Co drugi draft wypada mi on i Pele 96 i każda Wersja Eusebio jest lepsza niż Brazylijczyk i to by far

1

@P33ck
Trudno już

0

@fanRealuAlespoko
Jakaś główka z kanciatego łba i 2 podania od zawodników PSG xD kuriozum

0

@fanRealuAlespoko
na szczęscie jużdzwonek na przerwe :3

0

Komentarz usunięty

0

@fanRealuAlespoko Wiem co to przegląd pola. Mit z tym Benzema jak nic. Lepszą technike ma niz Lewy

2

Benzema to zawodnik który robi przestrzenie. Np w meczach z Barceloną schodząc na 40 metr po piłkę robi przestrzeń na rozłożenie sobie leżaków dla naszych obronców . Tak dobry jest Karim

0

@fanRealuAlespoko
Z tego co wiem to Benzema ani jednego gola zza pola nie strzleił. Ten jego mityczny przegląd pola xD. Przegląd to on auta co najwyżej może zrobić :D. Rok temu te gole to kuriozum jak te Z PSG czy Chelsea. Prime Lewego trwał 3 lata a nie 5 miesiecy.

0

Jak to jest, że u nas każdy wierzy, że odniesie sukces ?

1

@PatrychoO
No tak, Wpadało mu wszystko sprzyjało mu wszystko, przecież te gole z PSG czy główka Z Chelsea. No szło mu fantastycznie, skutecznośc była na takim poziomie, sprzyjało naprawde mu wszystko. Tak naprawde jedyny mecz w którym dał ciała to finał.
Edit. To juz nawet nie o to chodzi, Bo Prime Lewego to był rekord mullera i wyrównanie najlepszego roku kalendarzowego Crisa ,
47 meczy 55 goli 10 asyst
46 meczy benzemy 44 gole i 15 asyst.

Obaj siekneli po 15 w lm z tym ze Lewy zagrał 10 meczy !

0

@Xxxbarca4ever
Oczywiście

1

@Fabik87
@Rust_Cohle
Właśnie ja chciałbym powiedzieć, żę rok temu jeszcze to nawet by nie było blisko w tej konwersacji, teraz można go dodać jako jakieś extra ale ja też uważam, że 9 miesięcy czy nawet mniej na takim topowym poziomie to troche mało. Pamiętajmy, że on miał sezony gdzie strzelał 8 goli w lidze xD.

0

@Rust_Cohle
Benzema grał ponad stan przez całą kariere grał co najwyzej poprawnie, i w tym sezonie gra też poprawnie. Grał ponad stan a ta jego umiejetność rozegrania to jakiś nieśmieszny mit. Dobry był w zeszłym sezonie. W małej grze na bank lepszy, ale ludzie go przeceniają

0

@PatrychoO
1.Suarez 3. Lewy 3.Benzema 4.Ibra . Innaczej sie nie da raczej

1

@Donnie_Darko
11 Luxemurg , 7 Litwa , 7 Szwecja, 6 Andora 6, Węgry 5 Armenia 5 Lotwa

0

To jest przykre. Ja kumam, jest młodym człowiekiem i jest mu ciężko. Dlatego też rozumiem legendy klubowe jak Muniain czy Williams czy to, że Oyarzabal siedzi w Sociedad. Po prostu tam mają swoje życie, a dla nich to jest ważniejsze niż ambicja sportowa i okej

9

Auba opcja na teraz i to za free a Roque to inwestycja. Chcemy sie rozwijać inwestujmy

9

Ciekawostka :
Messi strzelił więcej goli niż Kryśka wicemistrzom i brązowym medalistom mistrzostw świata , a nie gra nawet w europejskiej nacji

1

@dniel mam wrażenie , że za dużo by nie pograł. Oni mieli gruz w pomocy a my najlepsza generacje pomocników z tym Leo na PS na którym on moglby grać. Dla niego dobrze, że do nas nie trafił

0

@Encore przegonił nie nadgonić , a chłop dzisiaj jeszcze trafił 2 słupki

1

Messi wczoraj 2 skuteczni z wolnego , było blisko żeby 3 takie gole wsadził .

0

@Kidd
Gavi mnie irytuje tylko ma u mnie Buffor ze jest młody gniewny ale on tez nie jest lubiany przez fanów innych drużyn . Suareza tylko lubiłem za to jakim jest piłkarzem nic więcej

0

@Kidd
Jaki wygląd, zachowanie machanie łapami, przez to wkurza sie czyjaś facjata. Ja do bruno nic nie mialem dopóki nie zobaczyłem jak sie zachowuje to samo do Brazola

0

@Kidd
Tylko, że to już druga skrajność, chociaż czy Vinicius teraz daje jakość ? Ostatnio wygląda troche gorzej. Może nie gra tak jak w zeszły, ale daje liczby, to jest ważne.
Jednak uważam, że to nie jest na tyle dobry piłkarz, że dałbym rade przetrawić jego kasztaniarstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?