mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr
Anglia xddd
2
@Kz1234
Na bym powiedział ze całkiem niezłe
0
@Encore
On nie grał w piłke z 1,5 roku zupełnie. Nie wiadomo czy będize wogóle nawiązaćdo tego poziomu
0
@cules100pro
1 grosz oczywiste
0
@rocky5
Dziwnie to napisane, przeszkadza Ci sam ruch bo oglądaja to nasze dzieci, ale mówisz też że nic do nich nie masz. Nie rozumiem sprecyzuj.
1
@Bogan
To są normy które zostaly ustalone, pokazywanie ciała czy stwierdznie, że sex jest intymny. Może dla niektórych nie jest po prostu. Mi sie to nie podoba, ale nie mam z tym najmniejszego problemu. Poważnie. Bardzoej mnie irytuje jak ludzie bogacą sie na głupocie. Patrz cała rodzina Kardashian, nie dość że ku****wo to do tego celebryci dosłownie ZA NIC. Pełno operacji plastycznych. Nie wiem czym one sobie zasłużyły, żeby być sławne. Niczym
3
@Comentateiro
Nie wiem, gorsza jest przemoc domowa, nałogowe ćpanie, Ojciec pijak albo bezdomny, czy nawet ktoś kto jest wyborcą pisu :D. Oczywiście, że bym tego nie chciał, ale krzywdy nikomu nie robi
8
@Comentateiro
Widzisz mi też się to niekoniecznie podoba, ale problem jest w tym, że niepotrzebnie sie interesujecie cudzym życiem. Jak chce to robić, nie ma z tym problemu, trafia do odbiorców pełnoletnich nie robi nikomu krzywdy niech to robi.
0
@Encore @Medium
Tak czy innaczej to jest piłkarz do Walki o top 4 w Lidze a nie na zawojowanie Ligi Mistrzów czy nawet ligi a placa za niego ponad sto baniek. Lepiej by bylo sprobowac z kim innym za taki hajs
0
@Encore Przeraża mnie że za takiego jabłecznika zapłacą ponad 100 mln euro.
0
@pt9
Nie no tyle to nie , no co ty
0
@JarekS
A gdzie idzie Ilais ?
7
Jak Gundogan się ma na cokolwiek zdecydować jak nie ma na co się decydować XD
0
@Luciano99 mi na pv napisał, ze takich lamusow sam może bic, a ja mogę robić jako operator żeby potem na labambe wstawić
4
@Rust_Cohle
Albo twoje porównania kadr :o
0
@Kgorecki2500
O jezu jakieś lipne star warsy
0
Ciekawe ile Pep poprowadzi te City jak w końcu wygrał ta LM
1
Szkoda, ze nie można dać reakcji „Haha”
1
Jak lubiłem Laporte tak naprawdę mi się nie podoba . Fajnie jak byśmy mieli normalnego prezesa . Laporta to bajerant i kłamca . Do tego kolesiostwo tez nie jest mu obce . I tu nie chodzi o brak transferu Messiego . Mógł powiedzieć jak jest, a nie granie na emocjach . To mnie tak rozgoryczyło, bo naprawdę myślałem ze jeszcze raz będę mógł zobaczyc Leo na żywo . Nie miałbym z tym problemu, gdyby powiedziane to zostało wczesniej, a nie kiedy została nakręcona taka spirala przez media i klub. To było słabe
2
@Artysta9
anulowanie wszystkich kartek od poczatku kariery i jeszcze cała czarnoskóra społecznośc oraz latynoska musi posta na ig wstawić
0
@stysiu1995
Tak to też jest totaly żart, i niby Że Militao droższy od Aruajo prawie o 50 baniek zakladajac kontrakt 3 letni. :D ranking totalnie z dupy
2
Rodrygo w tym zesotawieniu wygląda jak jakis totalny żart
2
@adiczak mówimy o typku co strzelił 3 gole więcej od Fatiego xD w lidze. Na przestrzeni sezonu był genialny ale w Lidze to bóg wie czego to nie grał, Ter Stegen, Araujo, a z Realu to nawet Militao bym postawił wyzej. Mówimy tu o LIDZE
1
@RosjaninBut
Kolega nie może znaleźć, pyta czy są na tik toku
0
@Medium
VIDIĆ ? XDD
0
@JaroCoach
Hej my zawsze bierzemy z AS-Tour, oni Ci też powiedzą gdize najlepiej zacząć. Btw jesteś z Mazur ? :D
0
@Medium
Akurat to troche mit jest bo z tymi długami funkcjonowalismy od lat, Tu chyba chodzi o te zoobowiązania krótkoterminowe, bo jakis ekspert mowi ze Barceloan potrzebuje tak ze 2-3 lat z tym ze poltora roku juz minelo
@konrad1661
Tu jak wyżej. mozna byc zadluzonym bo Real czy United tez maja duze długi tylko mądrzej rozplanowane
0
@Medium
Tylko tu chyba nie chodzi o długi
0
Ale mnie to męczy, że nie możemy nikogo sprowadzać, a jakies biedaki jak Liverpool nagle wydaja sobie po 60 baniek. Mamy niby najwieksze przychody spośród klubów pilkarskich, to kiedy w końcu zaczniemy funkcjonować w taki sposób, że legitnie będziemy mogli sobie kupić lub podpisać kogo chce. A nie robi transfery jak jakieś Napoli czy inny Lipsk. Zna sie ktos na tym ?
0
@JarekS
Kto to Lambourde ?