1

Widzieliście wczorajszą Asyste Alexandra Isaka z Evertonem ? :D

0

Ciesze, się że nie gramy w LM. TE City to by nas łyknęło więcej niż Bayern, chyba ze Pepula by sie zlitował

1

@Worny
Lepszy on niż ten szpagat z Holandii

0

@against_modern_football
I w tej Inflacji 30 % nie ma uwzględnionej wzrostu cen żywności paliw energii itp tak ? .
Czyli co tu jest w końcu uwzględnione

0

@kibic9248
Najlepszy w Madrycie

0

Connor Gallagher to Polka niżej niż Puig

0

@4drian0
No nie wiem dopuszczają do sytuacji a to różnica , złe się bronią

0

Co ten Real dzisiaj takie pełne gacie ma ?

1

@sidi12843
Dobry napad przyzwoita pomoc , obrona już gorzej

1

@Sau_Ron
Reptile?

5

My tak na wiosnę wyglądamy już od bardzo dawna . Czy ktoś się orientuje czy ten sztab od przygotowania długo u nas jest ?

0

Jak ma tak wtorek po świętach wyglądać jak ten mecz to chyba jutro urlop na żądanie wleci

1

Ja nie rozumiem jak mogliśmy coś takiego grac dzisiaj XD

1

@AmigoBlancos
Benzema 2 ostatnie mecze super ale na przestrzeni całego sezonu cieniuje i to bardzo . Nie wierze ze go dogoni

3

Jaki byle placek z Girony czyści Ferrana Raphinie czy innego Fatiego XD i to nawet nie wyglada jakby się musiał wysilać

1

@AmigoBlancos
Nie ma poważnego rywala

2

Robert Pokrakowski

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@TaughtMule
JA nie czaje na takim pozioie zacisnąć zęby i grać swoje. Umiejetności to możę i mamy wyższe niż Ci z Realu ale mental na bank nie . Oni sobie powtarzają, że gramy jakby było 0;0 a u nas już strach bo czas upływa i trzeba gonić . Szkoda bo zasoby mamy dobre. Oby w nastepnym sezonie było lepiej

0

@Herato @El Madridista.
21/22 : 0:4
18/19: 0:3
18/19 : 5;1
17/18 : 0:3
15/16 : 0:4
9/10 : 5:0
8/9: 2:6


wychodzi 7 takich meczów z czego 4 to w ostatnich 5 latach :D

1

@Niente
Ja też to samo napisałem koledze,
Napisałem, że gratki , wygraliście, mam troche ból o to , że nie było naszych kluczowych zawodników, ale nic nie usprawiedliwia takiej porażki. Do 1;0 graliśmy nieźle, ale pokazaliście że też umiecie z nami wygrywać i nic sobie nie robicie z poprzednich przegranych i byliście sporo lepsi. Ważna wygrana powodzenia w finale. Ale mam też znajomych co piszą, że haha ale beka 0;4 tacy wiesz. Niewyżyci co czekali na to całe życie bo maja po 20 pare lat jak ja i nie pamiętają kiedy faktycznei wygrlai z nami więcej niz 3;1 czy 2;0 :D . i to jest smutne, bo to jest coś co my znamy, a dla nich to jest 1 raz

0

@Medium
To już druga strona medalu, tam moderacja nawet nie daje banów za wyzywanie od Ku**w

0

@require
Ta , tam tak, ja tutaj dostałem jakiś pocisk bo kogoś tam od nich skrytykowałem .Chyba Viniciusa i już milion serduszek bo ktos napisał jakis komentarz, że sie nie znam czy dupa mnie boli.

21

Ciesze sie, że nie jestem kibicem Realu i nie musze siedziec na rm.com. To co tam sie pisze to jest totalna trzoda. Ktoś wyzywa piłkarza Barcelony to + 50 łapek w góre. U nas jak sie napisze, żę ten czy tamten Cienki z Realu to zaraz pocisk, że nie prawda itp i też ludzie tej osobie wtórują i lecą herby . Nie dziwie się, że przebywają tu kibice Realu, bo tam to nawet im może być ciężko, bo nie można docenić rywala. Czytałem z ciekawości wywiad Roberto , bo też tam jest wrzucony. Powiedział oczywistości, a oni i tak musieli obsmarować go totalnie. Żałosna stronka

0

@JimMorrisonFCB
ta ich celem jest dołożyć CdR dlatego przgrali z nami superpuchar w finale mecz w lidze o 6 pkt xD i pierwszy mecz na Bernabeu w ktorym nie oddali strzalu na bramke a graliśmy też w mocnych osłabieniach. I też rozegrał dużo gorszą pierwsza połowe niżmy i prowadził bo miał szczęście tka ? Co za głupota.

0

@JimMorrisonFCB
Kurde to jaki poziom ma Real ze sociedad traci do nich tyle punktów ile oni do nas i przegrywają z Mallorca ?

0

@DonCarletto
Że REal nie kontroluje środka ? Zgadza sie ostatnie mecze to was zjedliśmy w środku. Nie wiem czy zaboli was zmiana pokoleniowa , bo odejdzie wam Kroos i Modrić do tego Benzema. Jakby ich wczoraj zabrakło to mysle ze my byśmy wam z 4 wrzucili. LAtem jużpowoli będziecie się wzmacniać mysle. my środek Pola mamy mocny jak każdy jest zdrowy. Mam nadzieje, że Gundogan przyjdzie do rotacji. Wtedy mozemy myśleć o wygrywaniu "czegokolwiek "

1

@barcanawieki
TA ta krytyka na Messiego pokazuje tylko ile Mbappe brakuje do Leo. Oczekują cudów

1

@DonCarletto
Powiem szczerze, że ostatnio nam sie udało braki maskować. jak Kessie grał naprawde fajnie i jedyna skaza to ten faul na karny , to już brak Pedriego wczoraj ja odczułem. Real by tak nie kontrolował środka pola gdyby był kanaryjczyk . Tworzenie przewagi na skrzydle przez Dembele a raczej brak też był odczuwalny. I Christensen w topowej dyspozycji który daje wiecej niz Alonso i de Jong który ostatnio wygląda bardzo dobrze, a w starciach z Realem też daje rade.
Czułem taką bezsilnośc gdy Carlo wpuszczał zmienników a my nie dość ze troche gruzu w składzie to na ławce totalnie nikt kto mógłby cokolwiek zmienić. Pierwszą 11 powiedzmy 14 mamy dobrą ale potrzeba przynajmniej ze 3 - 4 dobrych wzmocnień. Do rywalizacji, bo w takich sytuacjach nasi zmiennicy są już z 2 poziomy niżej .
to żadne usprawiedliwienie bo nawet takim składem nie powinniśmy przyjmować 4 od was. Aczkolwiek jestem mega zły , bo kluczowa część sezonu ( mecze z United i w pucharze króla ) i nie mamy Pedrieg i Dembele, to jest najlepszego pomocnika i obrońcy, a w międzyczasie wypada też LEwy Christensen i de Jong i ogólnie jest dużo urazów. To jest tak irytujące, bo nawet nie możemy spróbować zagrać pełna 11 i powiedzieć ok przegraliśmy byliśmy gorsi tylko zawsze gdzieś półśrodki, bo mamy ławke jaką mamy. Jak przyjdzie Gundogan to będzei wartość dodana i środek wygląda juz naprawde top, ale dalej zostaje kwestia skrzydła i to lewego bo od biedy ten RAphinia tego Dembele może zastępować ale na lewym skrzydle nie dzieje sie nic,

0

@Gibbon_FCB
Tym bardziej, że wygrywaliśmy sobie z nimi jak leci w tym roku i to bez kluczowych piłkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?