0

@Kapitan_SW
Dla takiej romy Interu Juventusu czy Lipska i Sevilli to w razie sukcesu na turnieju to mega zastrzyk kasy. Jak sie tam nie dostaniemy to znów będziemy sie oddalać od tych najlepszych jak widać.

0

@Destroyer_of_Worlds
z Anglii to będzie City i Chelsea tak ? U nas póki co Real i Sevilla/Villareal i widmo że my też gdzies tam mozemy sie załapać , kto jeszcze wiadomo że tam zagra i jak wygląda to z innymi zespołami z top 5 lig

26

@barcanawieki
Sevilla potrafi jeszcze stwarzac zagrożenie pod bramką rywala...

0

@Wierzbin
Ja to sie dziwie że już 4 lato coraz bardziej trzeba rzeźbić. Mam wrażenie, że nasze położenie nie zmieni się nigdy. Nikogo nie zakontraktowaliśmy oprocz Gundogana ktory przyszedl za free i Oriola za 4 m, w zamian puściliśmy rotacyjnego Kessiego i Dembele z 1 składu z wysoką pensją i dalej na nic nas niestać. Dla mnie to jest patologia. Pewnie Pedri za 150 by odszedl to bysmy mogli z tego z 30 mln wydać. JEsteśmy takimi biedakami aż ciężko mi sie na to patrzy. Nic dziwnego, że manipulują jak mogą. Dramat

0

Ktoś tu pisał, że nie zagramy na KMŚ w przyszłym roku. Prawda to ?

0

@JordiAlbion ale oni wydali miliard euro. Jak będą takie nieprzemyślane transfery robić przecież to gruchnie, bo te rozbite koszta i tak sie skumulują

0

@Encore
Dobrze, a kto jest właścicielem WHU, Nottingham Forrest, czy innych gównoklubów z tamtej ligi. Poważnie czy kiedyś wrócimy do normalnego funkcjonowania? Jeszcze z 5 lat temu dalibysmy te 80 baniek co chce city i kupilibyśmy tego Silve bez żadnej sagi.

1

Jak to jest, że klub który ma nieslychanie wyższe przychody niż jakikolwiek klub premier league nie może sobie pozwolić na transfer jak jakieś nottingham. Chelsea totalne eldorado ? Kiedy poniesie za to konsekwencje. Przecież ten klub nie ma kibiców ani takiej marki jak my Real czy United. W jaki sposób sie to odbywa ze oni sobie lekka rąsią 120 baniek a my skrobiemy 5 mln na Oriola xD. Czy ten koszmar sie kiedyś skończy?

1

@Firestone
Ciekawe kiedy chelsea zbankrutuje

2

@lukas5544
1. Pedri 2.Musiala 3. Bellingham 4. Gavi 5. Camavinga

0

@Kuba_1
Żółw będzie gigantycznym wzmocnieniem dla nich, ale chłop jest mega toxykiem

1

Czyli tak Xavi i Raphinia mogą dostac po pare meczy zawieszenia. Analogicznie Valverde który bił swojego oponenta został zawieszony na 4 mecze i odwieszony, gdzie same 4 mecze już były skandalem . Ancelotti tez nie poniósł żadnej kary. Rzeczywiście w tej lidze nie ma równych i równiejszych

2

Jak widzę ich tego trenera z mnie nosi

1

Ponoć Dembele jest głupi to co powiedzieć o Raphini

0

@MatBac1991
to nie prawda bo juz w pierwszym sezonie połamał się na dłużej

0

Mistrz i TOP4: 1. Barcelona 2. Real Madryt 3.Atletico Madryt 4.Sevilla
Król strzelców: Robert Lewandowski
Najlepszy asystent: Pedri
MVP: Vinicius JR
Zamora: Ter Stegen
Spadkowicze: Granada, Cadiz, Rayo
Rewelacja sezonu: Girona

3

@Sewren122 Tylko ze oni wpłacili klauzule. Ty wiesz o czym ty piszesz?

0

@Lokusekpl
Alba Busquets zwolnili nawe wiecej niz 40, Kessie i Dembele kolejne 30 , i tak nam powinno "zostać " koło 50 mln brutto na pensje

3

@Kidd Moim zdaniem top 4 też zdobędą bo rok tem ubył wypadek przy pracy. Aczkolwiek cała najważniejsza formacja została zmieniona. Ja typuje top 4 ale to max.

1

Nie mieli 100 mln na bellinghama maja 110 na caicedo. Niesamowite to jest xD. Poza tym ten Caicedo to średniak. Wiele oprocz żelaznych puc nie oferuje. U Kloppa sie sprawdzi, jednak ten ruch jest mega smieszny

1

@P33ck
Super historia, chlop z football menagera

3

@Esteban_
z jakims Konami mamy bo zaplacili pewnie 3 zl wiecej xD

0

@Azrik
Derby to mogą byc miasta lub regionu. Niestety to nie mogą być żadne derby jak miasta oddalone sa od siebie ponad 600 km ;(

1

Nie chce mi sie tego czytać

0

@matirix20
pedri 88 a Camavinga 90 hahaahahah, zart jak chu

0

@matirix20
To ciezko mi ocenic jaki ma potencjal uwazam ze na to co pokazal to najnizszy z nich. chociaz po 5 meczach moze 10 bylbym w stanie jakkolwiek ocenic

0

@matirix20
bo chlop zagral pare ogonów towarzyskich, żadnego meczu 90 minut ani żadnego oficjalneog

0

@matirix20
Yamal najnizej z calej 4

54

@hoeniker
w gran derbi nigdy nie strzelil ;(

0

@FcPortoFan1999
To akurat dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?