mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean mogło być12/10 jakby to co sie dzialo w meczu z Getafe i Relu było rozstrzygniete prawidlowo
1
@Rust_Cohle
ale będę miał xD
0
@Szreko
Napisałem umiejętnościowo top, ale ile go oglądałeś. Chłop grał dosłownie chwile na poziomie takiego kota totalnego w PSV i Barcelonie. Potem miał statystyki nie lepsze niz jakis Lautaro. Pod kątem kariery to dziesiątki lepszych. Widziałem R9 głównie za sprawą mojego ojca który pokazywał mi wiele meczy za dzieciaka. Sam też sie potem w to zagłębiałem. Luis Suarez moze nie byl obdażony taką dynamiką jak R9 ale przy nim szczęka była na podłodze. Moim zdaniem zdecydowanie bardziej efektywy i efektowny oraz lepszy napastnik, nie mówiąc już o samym Cristiano Ronaldo
1
@Rust_Cohle
ja nigdy jej nie miałem
0
@QuaReL
Gdyby babcia miała wąsy. Typ był szklany, nie wiem mogl sie lepiej odżywiać albo bardziej o siebie dbać. Ja nie wierze, żę ktoś kto na prawde dba maksymalnie o swoje ciało może sie tak łamać jak zapałka
1
@Rust_Cohle
Potem stracił tą swoją dziką dynamike i siłę
1
@Herato
Dla mnie R9 nie robi wrażenia, moim zdaniem też 2 turnieje i 2 lata gry w klubach to troche mało. Mega przehypowany i tu nie ma co gadać nawet. Wiadomo umiejetnośći miał typ na poziomie niespotykanym, ale chyba nie ocenia się potencjału tylko to co ten zawodnik dał i co wygrał, a tu i tu było tego po prostu mało.
0
Holandia musiala wyrównać w ostatniej minucie meczu. To było zaplanowane...
0
@matirix20
tak średnio bym powiedział, tak średnio
1
@Aragorn33
a nie denerwowała ich ręka Rudigera w akcji bramkowej gdzie padł gol dla Getafe ? Albo czy widmo ręka Gaviego w koncowce meczu nie zdenerwowała ich tak samo jak ręka bellinghama też w koncowce meczu z Almeria bodajże.
30
CO XDDDDDDDDDDDDD
0
@Emhyr
prawie jak każdy wytrawny fan Ronaldo i Realu Madryt
0
@regatta52
To nudne jest jak flaki olejem szczególnie że wiadomo kto wygra
0
@regatta52
Jaki wyścig
0
@Emhyr
Ciekawe czy ktokolwiek to zweryfikował
0
@pt9 Xavi dobry wjazd miał, mnie dopiero zawodzi od tego sezonu
0
@Barcasub
Mam wrazenie, ze fizycznie też wygląda gorzej
22
@MesQueUnClub96
Sebastian Fabijański wynoszony na noszach po Fame mma 19
0
@takisobiektos
Przykre, ale jak to sie stało, że dostał w brzuch i uszkodziło to nerke? Sik sie cofną do nerki czy jak ?
1
Kounde szef dzisiaj
0
Jakiś chimi plackilla strzela
0
Roberto biega jak taka pokraka XD
0
@P33ck Bruno i case *
2
Ale te United to jest zlepek przypadkowych słabych i dobrych piłkarz. Za Casemiro biega Lindelof a przed Bruno Martial . Do tego Anthony i Rashford XD
1
@Encore
Rashford to placek pierwszej wody
0
@MOLESTA
Paka ala Nijaka
0
@bartekvisca
Napisalem Inigo :D
0
Odszedł Alba, busquets, Dembele, Tenas, Kessie i na wypozyczenie udał sie Fati. Pozyskaliśmy Inigo, Gundogana, Oriola i mozna powiedziec ze Yamala. Do tego prawdopodobnie dojdzie Felix i Cancelo. Czy waszym zdaniem ta kadra jest mocniejsza niż rok temu czy jednak nie ?
0
@michal1899
Albo 60 mln za takiego kłaka jak Ruben Neves ? a nam 15 za Kessiego który jest lepszy niż oni obaj
0
@michal1899 80 mln za jakiegos 28letniego placka z portugalii ktory formy to chyba nawet nigdy nie miał ? XD