mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sorry chłopaki ale wklepać im to będzie formalność
0
Real oprócz wrzutki na pale zero pomysłu , jak my z nimi przegramy ligę to amba fatima
0
@Compadre
Hahahaha
0
@Rewolucja123
Nie wiemy jak finanse beda wygladlay za rok, mysle za za 30-40 mln jak wycaigniemy obu felixow to moze byc i Fati i felix razem
0
@FcPortoFan1999
wyslesz mi na pv ?
0
@FcPortoFan1999
Bo tam pepe i Casemiro grali i inni których nie lubie
A gdzie obejrzec można te odcineczki szanowny kolego ?
0
@FcPortoFan1999
Rozumiem ale ja nie lubie Porto, do potęgi
4
Dzisiaj Jamal mógł się wpisać do historii , mam nadzieje ze uda się bo grupa pod to stworzona
0
@FcPortoFan1999
Mega szkoda
3
@Mario96w
to sie nazywa Sepak Takraw cos takiego .
@SawneyBean
O tak o to mi chodziło
@JimMorrisonFCB
Właśnie kilka razy w rolce mi wyskoczyło i calkiem ciekawy byłem jak to wygląda
@pikass14
zapomniałem dodać, żę atakują pięscią piłkę
0
jak nazywa sie sport taki podobny do siatki ale odbijaja pięścią i pilka moze sie odbic raz na odbicie na powierzchni. Ogólnie boisko jest duzo wieksze niz w siatkowce a nie ma siatki ale jest taka taśma. Jak to sie nazywa ? Najczęściej atakują pięścią
0
Komentarz usunięty
1
@Medium ale bym go na pół przełamał na kolanie jak chiropraktyk
0
Komentarz usunięty
0
@PatrykBarca
oni se mogą podpisać tam, milion skrzydłowych i jeszcze nico chca
0
@gumaz
ale 100 czego ?
2
@Wossi61FCB
Kurde fajny zastrzyk pieniedzy, gratulacje :D
0
@Technik
brakowalo zeby klasną tymi nogami ten obronca
0
@JordiAlbion
no właśnie,
@FCB_dimiC
maja takie braki i tak wąska kadre, ze naprawde wstyd z nimi lige przegrać
3
Powiem wam, że patrząc jak Real gra to jestem zdziwiony, że nie stracili przynajmniej 6 pkt. To jakiś cud, że śmietankowi maja 15 pkt, ale mam nadzieje, że łykniemy ich na przestrzeni sezonu.
2
@Kessie to niezle 6 tygodni.
0
Tak patrze na kadrę Realu i nasza . Bramkarza mamy lepszego biorąc pod uwagę ze Courtois nie wiadomo w jakiej formie wróci , obronę mamy zdecydowanie lepsza to nawet bez dwóch zdań . Napad mamy tez lepszy . Jedynie kwestia pomocy tu zostaje . Wydaje mi się, ze są na podobnym poziomie ale pewności nie mam. Real ma lepsza pomoc od naszej ?
12
@Worny
Te od Cancelo było soczyste
2
@arasz1819
Który ?
0
@lntrowertyk
Ty No co ty piszesz
0
@Culers
Ta typ ma fajne fity
2
@Faro wolny elektron XD
0
Myślicie ze Baena za rok wypłynie z tego Villerealu ? Kogo wam jego gra przypomina
0
@tomek8756
o dokładnie, ja uważam 100 % to samo, nie widze w tym nic obrazliwego
0
@DLFCB
I ten wschodni akcent. Miałem juz z 5 razy taką sytuacje, że dzwonili