mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chosenone
Noi tu wydaje sie jest problem nie do rozwiązania
0
@takisobiektos
Tak naprawde ani nie popieram Izraela ani Palestyńczyków. Mam problem z arabami. Więcej nie napisze bo dostane bana, ale jakby możliwe było przesiedlenie Palestyńczyków gdzieś tam do swoich to bym na to poszedł na luzie.
1
@takisobiektos
Nie wiem w jaki sposób zareagować. Jak Izreael miał zareagować ?
0
@takisobiektos
Nieźle tam sie dzieje teraz. Mam nadzieje, że Izrael zdominuje Palestyne
0
@Arkon
36% Koalicja
36% Bezpartyjni
32% Konfederacja
32% Nowa lewica
28% Trzecia Droga
12% PiS
1
@TheNekro94
jak ostatnio widziałem go na scenie to nie wydawał sie być w formie. Pół tony nadwagi ma
0
@RafiVeB
Ogólnie brzydki gest, ale przesada, że został odsunięty
1
@Bobo25
Nie no babcia oprócz tego głosowania to szanuje
0
@FcPortoFan1999
Mojego szwagra ojciec do dzsiaj ryczy, jak to w PRL było super. Dla niego było bo miał wielki warsztat ślusarski
0
@fuisLigo
Chciałem tylko zrobic barykade :D
2
@jacobFCB
Jeżeli zostanie desek, a będzie taka potrzeba to o tym też można pomyśleć.
4
Na sobote wieczór, deski i młotek już kupione . Mam nadzieje tylko, że babcia nie dostanie zawału, chodź łatwiej byłoby pociąć lub schować jej dowód osobisty.
0
@FcPortoFan1999
Ludzie 35-60 nie chcą PO, bo za ich czasów było bezrobocie i niby te rozkradanie Polski. Wolą za to więcej zarabiać i płacić za chleb 10 zł i cukier 5
2
@MesQueUnClub_87
Tak jest pamiętam dobrze sie wtedy bawiłem
5
Niesmak pozostanie, ja na jego miejscu i tak bym odszedł.
0
@macio_944
ale jakie prowokowanie, jak innaczej nazwać przestępce ?
1
@ranger3120
Każdy język przydatny. Ja bym postawił na niemiecki, potem na hiszpanski/francuski.
W Niemczech/Austrii Szwajcarii dogadas sie po niemiecku, a oprócz leżą niedaleko Polski i są w europie pracodawca doceni ten język lub sam możesz robić biznesy. Francuski we francji i Szwajcarii też i Belgii. Hiszpanski w ameryce południowej i hiszpani. Sam sobie wydedukuj :D
0
@Encore
Carlos Tevez vs Johny Evans ?
1
@Transu96
z nim też pisałaś ?
1
@Esteban_
ja zawsze wolałem alternatywki stąd moje zamiłowanie do sury
5
Co wy wiecie o związkach jak nigdy nie braliście ślubu w metinie.
1
@Bobo25
to do połowy grudnia :D
0
@DaPidejpi
Tak, dalej nim jest, ale myśli że wyrzuca wtedy potencjalny argument widza. Przyznałem się wiec jest ok moge robic to dalej
0
@AmigoBlancos
Pandora gate nie bierze jeńców i dużo ludzi obrywa rykoszetem, bo ludzie nie rozróżniają szufladek, do których powinno wrzucać sie danych twórców i dostają po łbie wszyscy. Powinien przeprosić i to wszystko. Żadnego odsuwania.
0
Chyba do polowy listopada powinniśmy odzyskać każdego kontuzjowanego piłkarza, zgadza się ?
0
@FutbolFan
Vinicius w tej 10 musi sie znaleźć coś między 3 a 7 miejscem
8
@Dankho94isback
Czyli idąc twoim tokiem myślenia. Masz laske powiedzmy. Zostaje zgwałcona i zachodzi w ciąże chociaż zawsze zabezpieczałą się po to by nie zajść. I ona ma to dziecko urodzic i wychować. O chłopie ale ty jesteś ostro deluded serio xD
0
@Kgorecki2500
A ja nie chce Polski gdzie alkohol jest taki tani ;(, bo Polacy go grubo nadużywają. Przecież każdy lekarz ma klauzule sumienia, a osoby które chcą sie tego podjać i tak się podejmą tylko nie w Polsce.
0
@Dankho94isback
ale prychłem na głos
0
@Aragorn33 czyli jakby Gavi ku dupe pokazał a by stał 3 metry od akcji to tez absorbowanie bramkarza . Zart. Mógł sobie robić co chciał ruch zrobił do piłki śle bramkarz mógł latwo ocenić ze piłka jest za wysoka