0

@chosenone
Noi tu wydaje sie jest problem nie do rozwiązania

0

@takisobiektos
Tak naprawde ani nie popieram Izraela ani Palestyńczyków. Mam problem z arabami. Więcej nie napisze bo dostane bana, ale jakby możliwe było przesiedlenie Palestyńczyków gdzieś tam do swoich to bym na to poszedł na luzie.

1

@takisobiektos
Nie wiem w jaki sposób zareagować. Jak Izreael miał zareagować ?

0

@takisobiektos
Nieźle tam sie dzieje teraz. Mam nadzieje, że Izrael zdominuje Palestyne

0

@Arkon
36% Koalicja
36% Bezpartyjni
32% Konfederacja
32% Nowa lewica
28% Trzecia Droga
12% PiS

1

@TheNekro94
jak ostatnio widziałem go na scenie to nie wydawał sie być w formie. Pół tony nadwagi ma

0

@RafiVeB
Ogólnie brzydki gest, ale przesada, że został odsunięty

1

@Bobo25
Nie no babcia oprócz tego głosowania to szanuje

0

@FcPortoFan1999
Mojego szwagra ojciec do dzsiaj ryczy, jak to w PRL było super. Dla niego było bo miał wielki warsztat ślusarski

0

@fuisLigo
Chciałem tylko zrobic barykade :D

2

@jacobFCB
Jeżeli zostanie desek, a będzie taka potrzeba to o tym też można pomyśleć.

4

Na sobote wieczór, deski i młotek już kupione . Mam nadzieje tylko, że babcia nie dostanie zawału, chodź łatwiej byłoby pociąć lub schować jej dowód osobisty.

0

@FcPortoFan1999
Ludzie 35-60 nie chcą PO, bo za ich czasów było bezrobocie i niby te rozkradanie Polski. Wolą za to więcej zarabiać i płacić za chleb 10 zł i cukier 5

2

@MesQueUnClub_87
Tak jest pamiętam dobrze sie wtedy bawiłem

5

Niesmak pozostanie, ja na jego miejscu i tak bym odszedł.

0

@macio_944
ale jakie prowokowanie, jak innaczej nazwać przestępce ?

1

@ranger3120
Każdy język przydatny. Ja bym postawił na niemiecki, potem na hiszpanski/francuski.
W Niemczech/Austrii Szwajcarii dogadas sie po niemiecku, a oprócz leżą niedaleko Polski i są w europie pracodawca doceni ten język lub sam możesz robić biznesy. Francuski we francji i Szwajcarii też i Belgii. Hiszpanski w ameryce południowej i hiszpani. Sam sobie wydedukuj :D

0

@Encore
Carlos Tevez vs Johny Evans ?

1

@Transu96
z nim też pisałaś ?

1

@Esteban_
ja zawsze wolałem alternatywki stąd moje zamiłowanie do sury

5

Co wy wiecie o związkach jak nigdy nie braliście ślubu w metinie.

1

@Bobo25
to do połowy grudnia :D

0

@DaPidejpi
Tak, dalej nim jest, ale myśli że wyrzuca wtedy potencjalny argument widza. Przyznałem się wiec jest ok moge robic to dalej

0

@AmigoBlancos
Pandora gate nie bierze jeńców i dużo ludzi obrywa rykoszetem, bo ludzie nie rozróżniają szufladek, do których powinno wrzucać sie danych twórców i dostają po łbie wszyscy. Powinien przeprosić i to wszystko. Żadnego odsuwania.

0

Chyba do polowy listopada powinniśmy odzyskać każdego kontuzjowanego piłkarza, zgadza się ?

0

@FutbolFan
Vinicius w tej 10 musi sie znaleźć coś między 3 a 7 miejscem

8

@Dankho94isback
Czyli idąc twoim tokiem myślenia. Masz laske powiedzmy. Zostaje zgwałcona i zachodzi w ciąże chociaż zawsze zabezpieczałą się po to by nie zajść. I ona ma to dziecko urodzic i wychować. O chłopie ale ty jesteś ostro deluded serio xD

0

@Kgorecki2500
A ja nie chce Polski gdzie alkohol jest taki tani ;(, bo Polacy go grubo nadużywają. Przecież każdy lekarz ma klauzule sumienia, a osoby które chcą sie tego podjać i tak się podejmą tylko nie w Polsce.

0

@Dankho94isback
ale prychłem na głos

0

@Aragorn33 czyli jakby Gavi ku dupe pokazał a by stał 3 metry od akcji to tez absorbowanie bramkarza . Zart. Mógł sobie robić co chciał ruch zrobił do piłki śle bramkarz mógł latwo ocenić ze piłka jest za wysoka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?