0

@Encore
ale ich zmielimy jutro, włoszków

0

@Encore
o ku, 37 pace xD

1

@vangoor
Kochane Trójmiasto

1

@sk13
Ciekawe De Jong > Valverde i nawet nie diluj z tym jezeli twoim zdaniem De Jong mial przecietny sezon to ostro ziomek. Ktory nasz zawodnik m azawyzony overall. Albo ktory zawodnik jak tchouamani siedzial na lawie o dostal upgrade

1

@bari_94
O to na pewniaka miał być w zime i nie bedzie ? Haha a były zapewnienia. Załosne to mało powiedziane

1

Mamy podobny przychód roczny jak Real rok w rok,a budżet na poziomie Interu czy nawet nie Atletico. Jak to sie dzieje i ile to potrwa, aż wrócimy na ten poziom ?

0

@DamianBarcaCule
Real 730 mln i my 270 mln, czy to jest jakiś niesmaczny żart ? WTFF

2

@sk13
ale bronisz ale bronisz. Mendy 2 lata biede klepie i 82 overalla Tuciameni dostaje upgrade po byciu rezerwowym w Realu. Otwórz oczy chlopie

1

@sk13
Fati ma 76 to wysoka ocena ? :D

1

@sk13
za polfinal nie masz pucharu zt ego co sie orientuje, widac tutaj kontrakt z ea jest bo oceny maja zawyzone. Valverde 88 a Gundogan 86 przeciez to beka po calosci,

1

@sk13
tylko to bylo 2 lata temu. Rok temu puszczal co wpadnie

1

@matirix20
Araujo jest szybszy, optycznie za to wydaje sie ze sie dluzej rozpędza

1

@Lordzi chlop nie gral 2 lata

0

@JarekS
Gra, ale placki z madrytu maja podboostowane statystyki mimo wszystko

1

@matirix20
ta Araujo by tego Valverde na rękach biegnąć wyprzedził

0

@pasquda
bronią tak samo tylko, że Belg ma przeszczepy zamiast nóg i nie umie podawać.

8

Słuchajcie oczywiśćie, że zawodnicy Realu mająć kontrakt będą boostowani. Nie wygrali nic, a Valverde ma karte lepiej ocenioną niż FDJ na poziomie Bruno. Vinicius dostaje +3 do 89 ale to da sie obronić. Rodrygo dostaje upgrade, Militao dostaje upgrade. Co najlepsze Tchouameni xd dostaje upgrade gdzie typ padline grał Camavinga też dostaje +3. Do tego Mendy ma ten sam overall co rok temu zamiast jakiegoś zjazdu -4 lub -5.
Real jest za płaszczykiem EA. Rok temu pokazaliśmy im gdzie icch miejsce a oni mają skład w fifie lepszy niż jakieś Man City.

1

@stone80
Nie maja dostępu do edukacji. Jest przeludnienie a ich kultura nie sprzyja temu, gwałcenie kobiet i oblewanie ich kwasem to norma . A potem mieszkają w odchodach i śmieciach w 20 osób w jednej małej chatce

0

@Trojanek23
Oczywiście, mam nawet w rodzinie i narkomanów i alkoholików, ale to jest jedno zło. Ty tego nie rozumiesz bo chcesz być szczegółowy i nie wiem już w 3 wypowiedzi zaznaczasz ze nie wiem o czym pisze. Alkohol to legalny narkotyk i nawet tego nie neguj. W Polsce on jest jakoś bagatelizowany a nawet gloryfikowany. Do tego przy każdej celebracji jakichś urodzin, awansu czy nie wiem narodzin dziecka się go spożywa. Do tego norma jest ze ktoś na weselu czy na imprezie mówi „ ze mna się nie napijesz”?

1

@Khajio
Oczywiście bo to kwestia skali

0

@MichuZ44
Bez różnicy bo to przykład jeden z wielu. Nie znam sie na marvelu czy innym dc bo mnie totalnie takie bajki nie rajcują. Grałem w gre u zioma i widze czarny spider man i miałem takie WTFFFFF??!!

0

@Trojanek23
nie tylko ty podajesz skrajność. Mówie o innych narkotykach jak jakiś kox,feta, mdm, lsd , mefedron czy inna ketamina

0

@Pedri16Future
normalnie płaska jak dywan

7

@bartas97
Mpep PGuardiola

1

@kamil9040
bo mają XD, jak w takich krajach w których żyje 20 x ludzi niż powinno może być mąre społeczeństwo. Jak oni do tego doprowadzili wgl xD. Do tego te konserwatywne poglądy w Indiach

2

@Medium
nie bierz dragów bo cie ku**a zmiotą z planszy

1

@chosenone
W druga stare totalny luz. Teraz to sie dzieją anomalie. Kapitan Ameryka jest czarny, arielka jest czarna i spider man też jest czarnoskóry. Piękna poprawność, tylko że to nawet czarnoskórych irytuje. Ciekawe kiedy będzie czarnoskóry krzyżak w jakiejś nowej ekranizacji bitwy pod grunwaldem.

4

Co uważacie o tej aferce z tym blackface na twoja twarz brzmi znajomo ? Osobiście ja nie widze problemu. W ameryczce płaczą, ale nie czają, że to kreacja i nikt nikogo nie obraża. Jak by czarnoskóry wystąpił i nie wiem gralby Johna Lennona to by były zachwyty. N word jest zakazane i czarnoskórzy sobie na lajcie mogą mówić, ale nazywanie ludzi białoskórych białasami jest totalnie spoko. Nie czaje tego zesrańska u ludzi serio.

0

@Trojanek23
Jedno i drugie niszczy organizm i psyche ...

1

@BoRoWieC
przed meczem słucha zawsze baby shark

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?