0

@MesQueUnClub_87
legalny narkotyk. Niczym sie wódka nie różni od twardych dragów

1

@kubix05 patola, ale chyba wtedy człowiek nie wiedział jak szkodliwy jest alkohol

4

@Transu96
Jak będzie po prostu wartością dodana to będzie dobrze. Ogólnie piłka go szuka i zawsze tak było tylko chłop marnował na potęgę . Zmysł do gry kombinacyjnej ma. Ja mysle ze po tym sezonie urośnie . Ja mimo wszystko albo bym chciał zobaczyc go na 9

0

Po sezonie wzrośnie cena Pedriego Gaviego Balde czy Araujo czy nawet Yamala i Fermina i może to podobnie wyglądać

1

Tylko tam Ceny maja wyboostowane taki ciuciumeni czy ten dred co wszędzie zagra albo taki Rodrygo . Nic dziwnego ze tyle więcej maja bo każdy z wymienionej trójki o kilka razy za wysoko wyceniony

0

@BlaseR9
przypomina di marie,
taki szarpany styl, niepozornie wyglada na słabego technicznie ale ta pilka jakos sie trzyma

0

@matirix20
jako maskotka

2

@Danny Gaucho
prawie jak kolega na miejscu nr 1

0

@Rust_Cohle
Tak na ten moment jesteśmy ogórkami

1

@negreanu
ależ rywale

0

@Tomo1989
Wstałem ze śpiączki
@tadzik447
dzien dobry

1

Dobranoc wam ludzie

1

@Emhyr
ta w przerwie meczu szlug i setka pewnie na odwage

1

@Emhyr
najlepsze jest to, że typ wyglądał jakby miał z 55 lat

0

@Encore
Do czasu, Pedri tez byl nie do zajecahnia. Oglądałeś w tym sezonie mecze Realu ? Troche ponad stan te wyniki ma ten Jude. Długimi momentami gra słabo piłka go szuka po prostu. Moim zdaniem Pedri jest lepszym piłkarzem niż Jude i to na spokojnie

1

@Encore
Bardziej tu by pasowało do Pedriego, też Hiszpan i chyba największy talent na świecie ta jka Alcaraz

0

@wojopancer
już zimą

4

Weź utkaj pi**e spaślaku

0

@Pedri16Future
rm.com to najwieksza trzoda jaka istnieje. Ogólnie kibice Realu tacy są w większości.

1

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle
No imo to tak wygląda
Ter Stegen > Kepa

Blade > Garcia

Araujo > Alaba

Kounde > Rudiger

Cancelo > Carvajal

De Jong >>> Tchouameni

Pedri > Camavinga

Gundogan = Bellingham

Ferran Torres < Vinicius

Raphinha Joselu



Trener:

Xavi < Ancelotti

8:5 dla nas


2

@Rust_Cohle
Ej jak ty to zrobiłeś ze Real ma lepsza kadrę od nas ?

0

@Szreko
Jezu ale tłuczenie tego samego nie moge tego czytać, że Ronaldo to nawet przecież obok Messiego nie stał. Nawet to nie jest ta sama galaktyka co Messi bo Messi jest poza zasiegiem wszystkich .

0

@Szreko
Nazario nigdy sie nie otarł o poziom Messiego w żadnym momencie kariery niestety :( . Nazario był bardzo dobry i tyle można o nim powiedzieć. Dużo ludzi go przecenia, tak jak przecenia Gullita bo ejst dobry w fifie czy coś. Był dobry, ale po pewnym etapie nie pokazał za wiele. Miał peak formy w młodym wieku i tyle. Oczywiste jest to, że jest w czołówce, ale moim zdaniem mowienie ze Ronaldo byl lepszy niz Suarez to obraza dla Suareza, który wygrał więcej lepiej i ogólnie zdublował go w golach.

0

@Szreko
Moim zdaniem Suarez był technicznie lepszy niż Ronaldo. Równa się z nim Messi ? Nie no bez jaj stary. Talent to i miał Ansu Fati.

4

@Medium
To ta jego poszkodowana laska która w trakcie procesu wróciła do niego ? :D i jego ̶ ̶p̶i̶e̶n̶i̶ę̶.̶.̶.̶ miłości ?

0

@Derean mogło być12/10 jakby to co sie dzialo w meczu z Getafe i Relu było rozstrzygniete prawidlowo

1

@Rust_Cohle
ale będę miał xD

0

@Szreko
Napisałem umiejętnościowo top, ale ile go oglądałeś. Chłop grał dosłownie chwile na poziomie takiego kota totalnego w PSV i Barcelonie. Potem miał statystyki nie lepsze niz jakis Lautaro. Pod kątem kariery to dziesiątki lepszych. Widziałem R9 głównie za sprawą mojego ojca który pokazywał mi wiele meczy za dzieciaka. Sam też sie potem w to zagłębiałem. Luis Suarez moze nie byl obdażony taką dynamiką jak R9 ale przy nim szczęka była na podłodze. Moim zdaniem zdecydowanie bardziej efektywy i efektowny oraz lepszy napastnik, nie mówiąc już o samym Cristiano Ronaldo

1

@Rust_Cohle
ja nigdy jej nie miałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?