mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999
A gdzie mozna oglądać Fear TWD
0
@FcPortoFan1999
Właśnie. I gdize to będize można obejrzeć ?
Kolejna sprawa ze spin offów które ja oglądałem o jest Feat the walking dead, ale nie wiem gdzie mogę obejrzeć dalsze sezony, bo od 4 na cda już nie było i the walkin dead nowy świat. Coś jeszcze polecasz w tej kwestii ?
0
@michalgajdek
Było wiele głosów, że za wciąż młodego zawodnika ogranego w najlepszych ligach 5 mln to bardzo malo i za 20 powinnismy go oddać. Teraz jest duzo łatwiej oceniać jak już jest ten problem, a czasu jest mało
2
@FcPortoFan1999
@marcin62
Oglądałem 2 razy ale dawno, do sezonu 4-5 było dobrze potem kolejne 4 były rzeczywisćie słabe z paroma wyjątkami. 2 ostatnie sezon dla mnie bomba. Dużo sie działo. Spinoffy też obejrzałem. Są bodajże 2 i też polecam
0
@escarabajo
To jest cała rodzina królewska. Pół ligi to jedna rodzinka. Grają sobie w football managera na żywo, ale fakt jest taki że jak masz tkaie gwiazdy właśnie w takiej lidze to gdzies te taryfy ulgowe są.
0
@SirBobby
Al Nasr będize faworyzowane oczywiście, ale nie tylko ze względu na samego Cristiano.
2
@Medium
@escarabajo
Warto nadmienić, że chłop ma prawie 4 dychy. Zachowuje sie jak dziecko. Żal mi go bardzo. Wstydziłbym sie ojca gdyby takie sceny odstawiał.
0
@Fake69
Frankie jest takim pomocnikiem ktory moze grać głębiej.
1
@kuz
Ja bałem się, że ta jego lekka obsesja pójdzie w złą stronę, że zaliczać będize coraz większe dołki, ale narazie wygląda to nieźle
8
@kibic1899
Cillessen to niewypał ?
Jeżeli położyłeś nacisk na czynnik ekonomiczny to jakim cudem znalazł sie tam Mina na którym zarobiliśmy przez pół roku jego pobytu z 30 baniek.
5
@Khajio
Cunha jest sprawdzony w jakiejkolwiek lidze ? A to nowość :D
0
@kakusus
A przy kontuzjach 7 kluczowych graczy jak moze wygladac uklad Manchesteru City czy Realu? Podpowiem, ze nielepiej
1
@Rewolucja123
Bellingham to żaden wirtuoz techniki, powiedziałbym nawet że nie jest ona jakaś imponująca. To samo Mbappe. Bellingham jest szybki silny wysoki i ma ciąg plus ułożoną głowę. Ale to nie Messi, że nawet jak straci szybkość czy sile to będzie kotem. On bazuje mocno na atrybutach fizycznych nie mowiac o Mbappe. 90 procent bramek i dryblingow Mbappe wynika z jego dynamiki. Oprocz tego ma dobry strzał. Czysty talent to jest Pedri np czy nawet ten Turek z Realu. Oni nie maja atrybutów fizycznych i ich niesamowicie ułożona noga i wizja zachwyca.
0
@MOLESTA
A to ciekawe
1
@Rewolucja123
Fati ? Przecież on ma genialne wykończenie, to że wygląda źle fizycznie to u nas nie raz piłkarz który nie odniósł kontuzji miał zjazd. Od lat tak u nas jest. Co do Mbappe to Mbappe bez szybkości będzie piłkarzem co najwyżej może dobrym. Bellingham ma umiejetności, ale też jego gra bazuje na fizyce. Chłop ma 190 wzrostu. Strzeliłes gafe moim zdaniem tutaj akurat.
0
@Yoshi94
I aubameyang
5
@Rewolucja123 Fati nie mial potencjału takiego jak Pedri Bellingham i Mbappe ?
Pamietasz jak Pedri u nas grał razem z Fatim ? Wszyscy zachwycali sie Fati a pedri był dodatkiem. Chłop w wieku 16 lat ladował w LM i w Lidze i gdziekolwiek grał nawet w kadrze. Moim zdaniem akurat Fati miał wyższy potencjał niż cała 4 którą wymieniłeś albo przynajmniej podobny.
1
@Rewolucja123 Wiesz to jest jak rzut monetą. Wielu takich jak on było, może nie tak obiecujących. Długa droga przed nim, ale fakt po jego grze można sobie bardzo bardzo dużo obiecywać.
0
@Piana90000
Ale gościu co sie pultasz. Źle troche przeczytałem pytanie. Zrozumiałem, że przychodza do domu i funkcjonują normalnie w ubraniach roboczych. Oczywiście ja bym preferował prysznić w domu.
8
@MarcepanowyKsiaze
Przed 12 nie wypada sie upijać
1
Tego sie juz nie da czytać
0
@lucca87
Ja bym widzial bardziej przebojowego skrzydlowego u nas. Z takich nierealnych to fajnie by siadł Leao. Ten Dembele siedział tylko ze pol sezonu go nie było. Dal rojektu to dobrze, że go nie ma ale przydałby sie taki pędziwiatr na którejść flance.
1
@BordowyPtak
Zależy o kim mowa. Jak pracujesz w biurze to po co masz sie przebierać. Ale jak jesteś jakimś budowlancem, pracujesz w gastro czy jak kolega napisał jako piekarz, to fakt syf totalny.
10
@Destroyer_of_Worlds
Czy ja wiem czy bez szalu, był nieśmiały, ale mógl zdobyc bramke a oprocz tego 2 jego podania powinny skonczyc sie golem
0
@szkutnik91
cały real 4 sytuacjie i 65 goli , xD albo jakieś fusy albo okna z dystansu
2
@MarioVeB! nie bylo przypadkowe fajnie go tam nawinal
0
@Joe_Pesci
TO piżama ?
0
@Khajio
Jamil musiala, overrated typ FEST
0
@Kamiloza91
Co to za pytanie XD
1
@Herato
Anotny ? A co z Paqueta , Martinellim, Guimaraesem, Viniciusem, Gabi Jesusem. On nawet w top 5 nie jest :D albo nawet w top 10 :D