0

@Nazio87
Dzięki

1

@Kluivert_P Pv poszło :d
@Bobo25 PV też :D, jakos bardzo Ciebie nie dotyczy, ale możesz wypełnić

0

Ziomki potrzebuje , do ankiety do pracy dyplomowej ludzi z województwa pomorskiego :D. Znajde tu takich ?

1

@Criss18Barca
Harry Maguire

3

@mekston @Ying @szymonekk @FcBforever221 @Adran360 @neymar77
Dziękuje za kompleksowe wyjaśnienie sytuacji . Widzę większość zgodna, tak wiec biorę to za pewnik

2

Czyli rozumiem ze można sobie walić typa w łeb i normalnie Ci czerwona anulują o tak o

0

@Albatros

o la la

1

@bartas97
Moim zdaniem zbiera to co zasiał zdecydowanie. Zaraz pęknie psycha spadnie forma i skończy pewnie w jakimś średnim klubie. Dużo lepsi piłkarze jak Dani Alves Neymar czy Ronaldinho też tego doświadczyli. Ale oprócz tego Vinicius po prostu nie ma szacunku. Bo go sie nie da szanować , no bo za co. Za co szanować takiego typa co może wszystko popychać wyzywać prowokować na boisku i machać łapami. Pomijająć problem rasizmu na stadionach. Też pewnie jak bym z nim grał to bym go kosił równiutko z murawą. Podobne słowa można powiedzieć o Gavim.

0

@LM10GOAT
Kradzież stulecia

3

jak Vini chce odejść to może by odszedl do United,
Irytujący Płaczek Bruno , rzeźnik i buc Casemiro do tego fidget spinner Antony. Przecież to miejsce skrojone do Viniciusa. Wtedy bym nie musiał sie nawet wachać, który klub po Realu jest tym który lubie najmniej.

0

@Michael24
Nie wiem

1

@Danny Gaucho
Ja widzialem jakie on tam Gole ładuje, to szok. On nawet w pole karne nie musi wchodzić, ładuje aż miło

31

Czy Vinicius nauczy się w końcu latać ? Macha łapami już od dobrych 2 lat, a efektów zero

0

@lampka
oczywiście, nie przepadam za zachowaniem Gaviego. Niepodobaja mi sie chamskie wejscia i odzywki do sędziego. Co prawda to też nei ta skala co Vinicius , ale nie lubie tego. Tak samo nie lubiłem zachowań Neymara i pomimo jego gry nie czułęm do niego sympatii

10

Pomijając kwestie rasistowskie , bo są one skandaliczne , to zupełnie nie dziwi mnie że zawodnicy nie szanują Viniciusa. Ja z poziomu kibica nie mam do niego ani troche szacunku , to co musza myśleć zawodnicy którzy widza co robi i co mówi z poziomu boiska . Żenujący typ

0

@Emhyr
Newcastle i United na pewno nie sa lepsze

0

@Emhyr
Czy ja wiem w Anglii może 2 ekipy są lepsze niż Inter

0

@FcPortoFan1999
O co chodziz tym FC Porto ?

0

@Rl9k1nG
Zależy właśnie co masz na myśli

0

@AmigoBlancos
Dziwne by było gdyby nie stracił będąc szczerym. Porażka z City to nie wstyd, ale w takim stylu ?

0

@Jackazz
Dobrze sie żyje w tej Polsce

6

Muniak żyje czy sie przekręcił ?

2

Real ponoć gra tak samo nie ważne czy przegrywa 0:0 czy 0;1 i dzisiaj musze przyznać , że było to widać xD

0

@damiano996
Robie screena w razie w

12

Odchodzi ostatni z tej wielkiej Barcelony, a wydaje się jakby to było tak niedawno.

0

@AmigoBlancos
No tak tak było, zaczęły sie ekstraklasowe błędy, przecież te gole z PSG to były takie wylewy, z City było to samo typ 1,75 strzela z głowy XD. Real był totalnie gnieciony w tych dwumeczach i ja do dzisiejszego dnia nie wiem jak to jest ze to wygrali. Liczenie na to , że bramkarz będzie dupe ratował jest słabe, bo znów mają mega zniżke i City powinno ich teoretycznie rozbić i to być może z przytupem. Jednak skończy sie to pewnie jak zawsze :D

0

@AmigoBlancos
Do dzisiaj nie rozumiem tego, w dwumeczu 170 minut Courtois ratował im dupe a oni grali przez 10 minut z czego te gole to centrostrzały były xD.
Byłem zdumiony ze tak słabo grający zespół wygrał LM :D. Ich gra nie różniła sie praktycznie niczym od Juve które gra na 1;0

8

@Deviler
Zgodzę się i dodam jeszcze ze jeden wykonywał 7 karnych w tym sezonie a drugi tylko jednego

1

Tots Araujo to jakiś joke ? Jeden z najlepszych na swiecie 92 overalla a więcej od niego maja Rodrygo Xavi Simons czy Alexis Sanchez . To jakiś mega nieśmieszny zart . Do tego zrobili go sbc

1

@Drozdu7
na jutube zobacz
@Kinginiesta
Już za późno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?