mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87
Dzięki
1
@Kluivert_P Pv poszło :d
@Bobo25 PV też :D, jakos bardzo Ciebie nie dotyczy, ale możesz wypełnić
0
Ziomki potrzebuje , do ankiety do pracy dyplomowej ludzi z województwa pomorskiego :D. Znajde tu takich ?
1
@Criss18Barca
Harry Maguire
3
@mekston @Ying @szymonekk @FcBforever221 @Adran360 @neymar77
Dziękuje za kompleksowe wyjaśnienie sytuacji . Widzę większość zgodna, tak wiec biorę to za pewnik
2
Czyli rozumiem ze można sobie walić typa w łeb i normalnie Ci czerwona anulują o tak o
0
@Albatros
o la la
1
@bartas97
Moim zdaniem zbiera to co zasiał zdecydowanie. Zaraz pęknie psycha spadnie forma i skończy pewnie w jakimś średnim klubie. Dużo lepsi piłkarze jak Dani Alves Neymar czy Ronaldinho też tego doświadczyli. Ale oprócz tego Vinicius po prostu nie ma szacunku. Bo go sie nie da szanować , no bo za co. Za co szanować takiego typa co może wszystko popychać wyzywać prowokować na boisku i machać łapami. Pomijająć problem rasizmu na stadionach. Też pewnie jak bym z nim grał to bym go kosił równiutko z murawą. Podobne słowa można powiedzieć o Gavim.
0
@LM10GOAT
Kradzież stulecia
3
jak Vini chce odejść to może by odszedl do United,
Irytujący Płaczek Bruno , rzeźnik i buc Casemiro do tego fidget spinner Antony. Przecież to miejsce skrojone do Viniciusa. Wtedy bym nie musiał sie nawet wachać, który klub po Realu jest tym który lubie najmniej.
0
@Michael24
Nie wiem
1
@Danny Gaucho
Ja widzialem jakie on tam Gole ładuje, to szok. On nawet w pole karne nie musi wchodzić, ładuje aż miło
31
Czy Vinicius nauczy się w końcu latać ? Macha łapami już od dobrych 2 lat, a efektów zero
0
@lampka
oczywiście, nie przepadam za zachowaniem Gaviego. Niepodobaja mi sie chamskie wejscia i odzywki do sędziego. Co prawda to też nei ta skala co Vinicius , ale nie lubie tego. Tak samo nie lubiłem zachowań Neymara i pomimo jego gry nie czułęm do niego sympatii
10
Pomijając kwestie rasistowskie , bo są one skandaliczne , to zupełnie nie dziwi mnie że zawodnicy nie szanują Viniciusa. Ja z poziomu kibica nie mam do niego ani troche szacunku , to co musza myśleć zawodnicy którzy widza co robi i co mówi z poziomu boiska . Żenujący typ
0
@Emhyr
Newcastle i United na pewno nie sa lepsze
0
@Emhyr
Czy ja wiem w Anglii może 2 ekipy są lepsze niż Inter
0
@FcPortoFan1999
O co chodziz tym FC Porto ?
0
@Rl9k1nG
Zależy właśnie co masz na myśli
0
@AmigoBlancos
Dziwne by było gdyby nie stracił będąc szczerym. Porażka z City to nie wstyd, ale w takim stylu ?
0
@Jackazz
Dobrze sie żyje w tej Polsce
6
Muniak żyje czy sie przekręcił ?
2
Real ponoć gra tak samo nie ważne czy przegrywa 0:0 czy 0;1 i dzisiaj musze przyznać , że było to widać xD
0
@damiano996
Robie screena w razie w
12
Odchodzi ostatni z tej wielkiej Barcelony, a wydaje się jakby to było tak niedawno.
0
@AmigoBlancos
No tak tak było, zaczęły sie ekstraklasowe błędy, przecież te gole z PSG to były takie wylewy, z City było to samo typ 1,75 strzela z głowy XD. Real był totalnie gnieciony w tych dwumeczach i ja do dzisiejszego dnia nie wiem jak to jest ze to wygrali. Liczenie na to , że bramkarz będzie dupe ratował jest słabe, bo znów mają mega zniżke i City powinno ich teoretycznie rozbić i to być może z przytupem. Jednak skończy sie to pewnie jak zawsze :D
0
@AmigoBlancos
Do dzisiaj nie rozumiem tego, w dwumeczu 170 minut Courtois ratował im dupe a oni grali przez 10 minut z czego te gole to centrostrzały były xD.
Byłem zdumiony ze tak słabo grający zespół wygrał LM :D. Ich gra nie różniła sie praktycznie niczym od Juve które gra na 1;0
8
@Deviler
Zgodzę się i dodam jeszcze ze jeden wykonywał 7 karnych w tym sezonie a drugi tylko jednego
1
Tots Araujo to jakiś joke ? Jeden z najlepszych na swiecie 92 overalla a więcej od niego maja Rodrygo Xavi Simons czy Alexis Sanchez . To jakiś mega nieśmieszny zart . Do tego zrobili go sbc
1
@Drozdu7
na jutube zobacz
@Kinginiesta
Już za późno