mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Vernon_Roche
Ja mimo wszystko na nastepne starcei dałbym Raphinie, żeby zobaczyć czy zaistniała sytuacja pobudziła go do działania, lub wpuścił go za Ferrana. Osobiście postawiłbym Raphinia Ferran Fati...
0
Kurcze mamy naprawde dobrego bramkarza, moim zdaniem najlepszego. Mamy naprawde bardzo dobrych obrońców topka w europie. Mamy naprawde doświadczonych dobrych pomocników wraz z mieszanką największych prospektów na świecie i też ta pomoc to topka w europie. Jedyne co u nas nie gra to skrzydla i napad. Jest melodia przyszlosci Yamal oraz ciezko pracujący Raphinia ale to za mało. Na lewej stronie nie dzieje sie nic bo Fati pomimo ze fizycznie wygląda lepiej to gubi się w grze. Lewandowski jest pod formą. Jak mam być szczery nie mogę się doczekać nastepnęgo okna i sciagniecia jakiegoś LS, a do tego przybycia Roque. Wtedy uwarzam nasza kadra byłaby kompletna, licząc że wypali u nas Cancelo jak i Jao Felix który rzeczywiscie jako taki kreatywny wolny elektron na skrzydle mógłby grać z lewej strony. Brakuje nam takiej wisienki na torcie w postacie Napastnika, który czeka w Brazylii i skrzydłowego na lewej stronie. Do tego uzupełnienie ławki doświadczeniem plus talentem. Na ten moment paru fajnych chłopaków jest ale przydałoby się uzupełnić to jakimiś ciekawymi free transferami w przyszłości lub za małe pieniądze.
0
@Ptasior
Legia ? Mniejszego klubu w Polsce nie ma. Biało czarny wypierdek z Warszawy. Piękne jak sama stolica.
4
@Kuba_1 wydoili ten śmieszny klub i poszli
8
Koledzy też sie nie spodziewają najwidoczniej
1
@Herato
jeden z kolegów napisał Vidic i tez pasuje :d. Grał w 3 repkach, wygrał lige mistrzów i strzelił ladna bramke Neuerowi w LM z główki z rożnego i była całkiem ładna
0
@Lanosss Też pasuje xD.
0
@DavidVilla2305
szczerze to już lepiej grać 3 śo i jakims gavim na wahadle , bo Alonso po prostu nie umie biegać . Byle grajek co jest szybki będzie go zawsze robił na skrzydle. Typ sie nie nadaje do poważnego grania.
1
@DLFCB
Roque wyrósł z nikąd ale przerósł tego Endricka kilkukrotnie.
0
Wczoraj Xavi chciał odpocząć Balde. Tylko zastanawia mnie fakt. Villareal na wyjeździe to topowa drużyna i nie raz pokazała to przez ostatnie 3 sezony pokonująć Bayern, Real, Arsenal. Dlaczego w tym meczu dał odpocząć akurat Balde? Dla mnie to jest troche dziwne, bo jest to nasz kluczowy zawodnik, a wchodzi Alonso, który z lepszymi zespołami zawsze zawodził.
2
@SteuerFreiMoney
Życie artysty jest cięższe niż np samotnej matki pracującej na kasie w biedronce. Czego nie rozumiesz?
0
@Emhyr Chodziło mi ze Kounde na Prawa obrone Garcia do srodka.
4
Po 3 kolejkach :
Okazje;
1. Barcelona 15
2. Real 7
3. Villareal 7
Niewykorzystane okazje
1. Barceona 10
2. Mallorca 5
2, Real 4
Nasza gra wyglada tak ze tworzymy sobie naprawdę dużo czy to z Villareal czy Cadiz czy Getafe ale skuteczność zawodzi . Zobaczyłbym Ferrana na 9 i Fatiego na skrzydle mimo wszystko
2
Jak to było? Kiedy Villareal wygrał to Yamal miał 3 miesiące tak ?
0
@Emhyr Kounde na bok Eric do środka . Robią nas skrzydłami
1
Ferran Fati, Eric , Balde in i to od razu
1
@FioletoweOczy
Kroos XD Valverde Rodrygo xd
1
@Rust_Cohle
Piłka go szuka , liczby troche ponad faktyczny stan . Dzisiaj padaczka ale gola strzelił
0
@Zoker
No nie, aktywność mamy większą niż Oni ale obserwujący u nich rosną cały czas a u nas nie ..
0
niedawno mieliśmy 120 mln na ig, Real miał 130 pare. Teraz maja 145 mln a my 122 mln. Z tego co wiem głównie, dlatego że popieramy akcje typu LGBT pride month itp to wielu kibiców z Indii czy bliskiego wschodu lub innych konserwatywnych państw robi u nas unfollow. Real nic takiego nie robi i ich instagram rośnie, a jest moim zdaniem bądź co bądź mniej kreatywnie zarzadzany.
1
@IronSanHybrid
PLUS JEDEN
31
@MessiForeverTheBest Wylewu dostałeś czy co ?
5
@Herato
Halilovic
7
@TheNekro94
ja rozumiem o co chodzi koledze. Musimy klecić drobne co chwile i jakas Aston Villa może sobie pozwolić na wiele więcej niż my. I jak to jest ? Czy my kiedykolwiek będziemy w stanie sobie pozwolić, żeby normalnie funkcjonować. Po prostu jak chcemy grajka to go kupować, a nie go nie móc zarejestrować czy brać jakieś dzwignie czy jakies 600 ray albo wypozyczenia czy wolne transfery. Jakoś real nie ma tego problemu bieże Bellinghama za 100 € i rejestruje elo. Ja sie nie znam na finansach klubu więc też mnie zastanawia czy kiedykolwiek będzie nas na kogoś stać. Bo Bayerny, Reale i kluby angielskie na luzaku sobie kupują, a my jesteśmy dosłownie jak spadkowicz. Niczym sie na rynku nie różnimy od takiego Getafe. Tylko tym, że przyciągamy marką, jedyna różnica.
0
@Hosh
to jest niesamowity pomysł
6
@PatrykBarca
Christensen akurat jest bardzo dobrym technicznie obronca
0
@Zoker
Te 4 miejsce na mundialu nie pasuje
Edit. Jednak pasuje
0
@Tridente2015
Prawda, u mnie błąd wynikał, że nie dodało mi a przed kropką miały być zagrania rękoma o ile to poprawna forma :D
0
@Tridente2015
Ucięło mi "a" przed kropką . Nie jestem analfabetą. Pozdrawiam :D
0
Może będą wpadać nam gole widmo i sędziowie będą przymykać oczy na zagrania rękom.