mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie tak, ale po co
0
@KrwawiaceoczyVEB
W jaki sposób to karny, ciekawi mnie to
3
ale nasz Rekin sie przejedzie po tych plackach z Madrytu, jeszcze tylko 3 tygodnie
0
@Rhaan
o tych meczach w Ameryce Południowej nie słyszałem. Tak po prostu 3 mecze z du** w Ameryce Południowej ?
1
@kubix05
Prawda też tak uważam, ale prawdą jest, że te kraje nie leżą tak daleko od siebie. Zawsze to mogło być rozwiązanie jak na ME2021
0
@BordowyPtak
Union a Porto, to zupełnie inny rywal. Okazja za okazja to nie jest walenie z każdej piłki. Real np został zdominowany przez Almerie. Porto to nie lada gagatek
28
Bayern sie meczył z Koppenhagą, Real z Unionem, a my z Porto które u siebie lepsze niż my drużyny zaskakiwało i są narzekania :D . Ja wiem, że ludzie przyzwyczajeni do prime Bracelony 2010-2015, że każdy mecz nawet przegrany dominowaliśmy, ale fakty sa takie, że takich meczów nie udało się nam wygrywac w przeszłości jak Roma 2017/18, Liverpool sezon pozniej, czy nawet Frankfurt 2 sezony temu. Barcelona potrafi być wyrachowana i tamten sezon to potwierdził, w tym zostało dołożone jakości i też to potwierdza, że przy niekorzystnym wyniku gramy jakby było 0;0, a nie majciuchy ob*ane. Ja tam sie ciesze. Ktoś pisał, że jak gramy tak z Porto to sie boi poza grupa trafić City czy inny mocny zespół. No dobra, a jak City wyglądało już w samym finale LM? Ja pamietam to tak, że mieli może 1,2 sytuacji przy tym, że inter miał ich 2 razy więcej. Ja się cieszę, mamy 6 pkt a forma przyjdzie. Mamy kim grać
0
@Saviola88
Pożyjemy zobaczymy wygrywamy 2 razy z Shahtarem i jesteśmy w domu
0
@Firestone
Daj spokój taki mecz, mam wrażenie ze troche złe zmiany
28
Co wy narzekacie . Trudny stadion i trudny rywal a my wywozimy 3 punkty . Czasami i takie mecze się zdarzają ważne ze nie wpuścili . U siebie zagramy
Innaczej i ich pykniemy
2
@FcPortoFan1999
Ale dzisiaj twoje smoki dostają na łeb
1
@Cataloniec94
My jesteśmy nierówni, a oni da słabi jak sik pająka
0
@AmigoBlancos
Jak my was nie wbijemy jak gwoździa 28 października to załamuje ręce . Tak słabego Realu dawno nie widziałem . Bez pomysłu dużo przypadku i ogromne braki
1
Mam nadzieje ze wdepczemy tych slidersow z Madrytu. Chłopy co są słabi to wyniki ponad stan robią, a każdy mecz na styku
0
@takisobiektos
Oczywiście Bellingham grał dzisiaj nawet jak cf a Pedri gra w okolicach 45 metra . Inna rola w zespole inny typ zawodnika
0
Gdzie znajduje się największa ślizgawka na swiecie :
A) Park wodny Suntago w Mszczonowie
B) World Warerpark w Kanadzie
C)park wodny w hotelu Gołębiewskim
D) Santiago Bernabeu Madryt
0
@Barca1922
Nie No aż tak to nie ale fakt gra dużo wyżej niż Pedri i łatwiej mu zaliczać liczby . Moim zdaniem gra bardzo dobrze ale fakt jest taki ze ma liczby mocnooo ponad stan
0
Bellingham getry w lumpie dobierał ze takie porwane ?
0
@Fantastyczny Chłopiec
rzeczywiście Gavi ma ledwo 19 a już też ma chyba ponad 100 spotkań
0
@misterio
Oczywiście, że tak po prostu różnica byłaby kolosalna i doświadczenie.
1
Pomyślcie sobie, że Yamal grajać 30 - 40 meczy w sezonie może w wieku 21 lat czyli wieku Puyola podczas jego debiutu w Barcelonie uzbierać 150-200 gierek :D. Niesamowite to jest
0
@tristan87
późno zadebiutował z moich obliczeń to miał 21,5 roku
0
@P33ck
Ale wieki sobie tą piłkę układał, tak ją dziubał widać, że ROM To drewno najwyższej jakości
0
Tak słabego lidera nie było od 2 tygodni
3
Muriqi w formie . Ja jak go zobaczyłem z nami to myślałem ze typ pod 4 dychy podchodzi a nawet 30 nie ma xd
2
Bo to zwykle szmatławce. Kogoś dziwią ich ruchy ?
0
Agnieszka Haaland jest powiązana jakoś z Erlingiem ?
4
@escarabajo
dokladnie, grał odważnie i do przodu. Mialem wrazenie w pewnym momencie ze w napadzie gra on sam , a dogrywa też tylko Raphinia
1
Oscamowani No ale trudno
0
Mallorca na krzyki