2

Felix dzisiaj kozak, strach pomyśleć jak byśmy grali cała zdrowa 11

0

Alonso ale po co

2

Sędzia dzisiaj jest slaby

10

Gundogan grał w City z Kevinem De Bruyne i Rodrim a tu z Oriolem i Gavim. Tu nawet Xavi Prime by dobrze nie wyglądał

0

1

@Bernard777 a Vinicius ?

0

To jeszcze Kepa strzela z dystansu i Fran Garcia wygrywa główkę z Ramosem i widziałem wszystko

0

@FutbolFan
Bramkarz wie ze może się rzucać ?

0

Klapek bez żółtej za takie zachowanie ?

0

Ale męczennik z Brazylii dostał dziursko

0

@Hosh
Piękne i niesamowite

0

@bartas97
Elegancko tej

0

@BordowyPtak
Wylew style

0

Taki gol w stylu Realu

0

@Danny Gaucho
Ja bym tego Davida Ville zaliczył mimo wszystko. Raz jakieś kryterium było raz nie.

1

@escarabajo
jakoś sie obronił

0

@Danny Gaucho
mówiłeś o królu strzelców, a jak wygląda sytuacja z mistrzostwami 1962 ? Ile asyst mieli Garrincha i reszta ?

0

@MichuZ44
Kto wygrał ?

2

@Danny Gaucho
Mundial 2010
Hiszpania wygrała, a królem strzelców był David Villa wraz z 3 innymi piłkarzami ( Muller, Sneijder i Forlan)

1

Yamal i Balde wrócili do Treningów. Lewus, Pedri i Raphinia będą dostępni za tydzień. Kiedy wraca De Jong i Kounde ktoś wie ?

1

@kaamil1910
dla mnie to jest czymś normalnym, tylko ta adopcja dzieci mi sie nie podoba. Mi tu bardziej chodziło o prawo do aborcji, o którym napisalem i ty sie nie odniosłeś.

1

@Colon
Dobry, dawno nie miałem takiego żalu, że serial dobiegł końca.
@pt9
Fakt serial był naprawde świetny. Mocny z wieloma plot twistami, agresywny czasami szokujący. Troche widzę analogie do Better Call Saul, gdzie widać do czego zdolny jest człowiek i jak potrafi się zmienić dla korzyści czy ochrony rodziny.

1

@kaamil1910
Jeżeli chodzi o związki małżeńskie jednopłciowe to co kogo obchodzi kto z kim śpi. Nie rozumiem dlaczego ktoś miałby mieć coś przeciwko. A jeżeli chodzi o aborcje to każdy ma swoje sumienie. To znaczy jeżeli chodzi o ciąże z gwałtu czy zagrożenie życia to nawet nie ma dyskusji aborcja powinna być szeroko dostępna. Jeżeli zaś ktoś po prostu nie chce mieć dziecka to ma swoje sumienie, tak jak i lekarz. Jeżeli kobieta znajdzie kogoś kto sie podejmie to niech robi co uważa.
Edit. Dodam, że też nie jestem za adopcją dzieci przez takie pary, ale nie można dyskryminować tego, żę ktoś urodził się z inną orientacją.

0

@kuz
czasem bywam w Olsztynie ale nie spotkałem Marka

1

@kaamil1910
przeraża mnie, żę prawie 60 osób lubi ten komentarz

8

Skończyłem oglądać Ozark i jakoś mi przykro

0

Ja bym nie rozpatrywał tego jako osłabienie, a wręcz przeciwnie.

0

@Messibestplayerintheworld
wszystko okej ?

6

@_barti
łatwiej by było z Lukseburgiem albo Litwą ;(

0

@Sysia11
w Kadrze vini zawodzi ale ja nie wiem z czego to sie bierze tak szczerze. On tam wygląda po prostu źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?