mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos
żyje 17 lat a ty mi pietnastaka dajesz ? - tak napisałem moderacji jak kiedys dostałem bana na 15 lat na notatniku xD ale niestety nieodbanowali
0
@Emhyr
11 ZP zawodnikow La MAsii?
8 Messi i Luis Suarez Miramontes jedna to 9 a pozostałe 2 ?
0
@SemiYT
o to ciekawe
1
@Sawik_10
Richarlison xDDDDDD
0
@Warty
Mój ojciec mówi ze Kaziu Deyna
4
@DaPidejpi
howaj wudke do plecaka
1
@DaPidejpi
albo rest in piece
1
@DaPidejpi
respawn in palace
3
Słusznie, ale jestem ciekaw jakby hipotetycznie jakaś Pani prezes dała buziaka jakiemuś piłkarzowi. Anologiczna sytuacja tylko w miejsce Rubiego kobieta a zamiast piłkarek to piłkarze. Myśle, że konsekwencje nie byłyby w połowie tak brutalne.
0
@Conradxc
Ja tam najbardziej cenie Valverde. Co prawda piłka sie odbija jak od ściany ale spor obiega jest uniwersalny i dużo zostawia na boisku. Tchouameni raz zagra dobrze i 3 razy źle, a Camavinga totalnie nic nie wnosi. Typ nadaje sie do wejścia z ławki. Zero konkretów i z tyłu i z przodu. To prawda, że ktoś na miare Kroosa Modricia by sie przydał im. Ale oni mają potężne braki. Nie mają 9 gdzie na rynku jest posucha a ni prawego skrzydła czy zmienników dla nich. Do tego boki obrony też mają kiepskie
0
@tbas
Oprócz Bellinghama i Valverde to ten Czułameni i Camavinga do tarcia chrzanu sie nadają. Rodrygo to też ani 9 an skrzydlowy tylko jakas dycha. Moim zdaniem nasz skład przynajmniej o półke bardziej perspektywiczny
0
@OldMc84 napastnika PO i PS. Niech sobie tam idą mogę się założyć, żę ZP nawet nie powącha :D
7
City dostaje takiego karnego a my za ewidentny faul na Araujo nie ? Que pasa?
0
@Borneo
Musiał jakoś zaznaczyć ze istnieje
2
Jaka tam nowa era w Realu jak oni oprócz 3 młodych pomocników to maja skład 30 plus . Odejdzie Kroos Modric Carvajal to kim będą grac ? To nie jest pomoc tak wybitna jak CKM
0
@Barca2022
Masz racje to był błąd Ter stegena
3
Wyleczyć kadrę i rozjechać ich w Madrycie tyle i aż tyle
0
@OldMc84
Jeżeli coś wygrają
0
@yzyr
W srodku Pola grał żabiot czy Pogba
2
Vinicius kolejny raz 1,5 h u behaviorysty Araujo i dalej się niczego nie nauczył :(
0
Ale czekam na Vitora Roque. Mamy tylu świetnych młodych zawodników, a największe tryumfy świeciliśmy właśnie jak mieliśmy tak wielu wychowanków. Nam wiele nie brakuje ja bym latem się o jakiegoś dpś postarał i poprawić już więcej się już nie da. Ewentualnie lewy skrzydłowy i tyle
0
@barcanawieki
Na początku jak tak będzie to w porządku, moim zdaniem powinni się dzielić minutami, bo co jak co Vitor może się sporo od Roberta nauczyc a taki support napastnik się przyda
1
@DonCarletto
Czyli ile, jak tak widzę to za tydzień dwa wszyscy oprócz Roberto beda
5
@ini_barca
Mecz na remis z tym ze rzeczywiście mieliśmy lepsze sytuacje . Było je strzelić i byłoby po gadaniu
0
@Simone
Za bramkarza sprowadzili sobie następstwo ze stoperami nie ma problemu u nich tak jak i u nas .
To tak jakby u nich zabrakło Bellinghana Viniego i Kroosa .
0
@Koorsik
Nie jestem w stanie określić czy on teraz ma formę życia czy będzie miał spadek formy i będą cierpieć
0
Ciekawe jakby Real poradził sobie bez Viniego Bellinghama, Kroosa i Rodrygo . Mniej więcej takie braki jakie my mieliśmy
0
Wiadomo kiedy będziemy mieć pełna zdrowa kadrę ?
4
@BordowyPtak
Camavinga jest nijaki w ofensywie i obronie . Jak zszedł Mendy to od razu się luz na prawej stronie zrobił. Jak ludzie mowia ze Gavi overhyped to co powiedzieć o Francuzie
Edit. Jeszcze lepiej , jak można porównywać typka co jest rezerwowym w Realu i czasami rezerwowym w reprezentacji Francji, a podstawę ma jak pół kadry im wypadnie z gościem co jest pewniakiem do 1 składu w Barcelonie i gra w 1 w repce Hiszpani wszystko jak idzie
0
@Senstin
@Co ty pier@@lisz” - Marcin Najman