0

@Albatros
CZy ty porównujesz reprezentacje do FC Barcelony xD

3

@goldmetaxa
ja go nie bronie, ale to takie Polskie. Wy**bać i zastanawiać sie co dalej. Moim zdaniem w tym momencie nie ma sensu zwalniania Xavika. Może po sezonie

0

@Albatros
Tylko nie ma kandydata, ty to rozumiesz?

1

@Kidd
Ewidentnie brakuje Lagi na Robsona

0

@Rewolucja123
Jak Felix. Tak jak wyżej napisałem. Każdy powazny trener bedzie chciał prowadzić kadre po swojemu i robić swój projekt, a my na takie szachy transferowe nie mamy pieniędzy. Szczerze nie mam zielonego pojęcia kto mógłby nie tyle co objąc kadre teraz, ale po sezonie też.

0

@Kidd
i to chyba tyle. Nie ma powaznych kandydatów. Może sie zdarzyć efekt nowej miotły, ale nowy poważny trener bedzie chciał mieć swój projekt, a Barcelona nie ma na to pieniędzy...

2

Śmieszą mnie ludzie co chca zwolnienia Xaviego juz teraz. Zwolnimy go i kto przyjdzie? Jest za miesiac środek sezonu.

35

Jakiś kurwa Ukraiński Rakitić z nadwaga na stoperze nas robił jak chciał. Dramat mam takie poczucie straconego czasu.

1

Mam na dzieje, ze te laleczki z shahtara dostana ostatnie 2 mecze w cipsko

0

7 minut xDDDDDDD

0

Jak Doda 7 minut jakieś to beka po całości

0

@Borry
Wyrzuć tego placka z profilowego

2

Ukraińcy są bezczelni

3

Nie No to zart ile można lezec

0

Jakiś otyły lysol czyści nas na obronie jak chce

0

Za co kartka?? XD

0

Pedri musi wejśc . Gramy tak wolno Że rzygac się chce

2

Nie da się tego oglądać , przysypiam

0

@Emhyr
Rok temu było to 3.4 dryblingu na mecz udanego prz 42 %. Nadal to nie jest elita
dwa lata temu to 2.7 dryblingu na mecz przy 45 %. Mowa tu o lidze
w LM
sezon 22/23
tu juz lepiej 3.9 dryblingu na mecz 49%
i 2.5 przy 44 %.
TE liczby nie robią z niego najlepszego ani jednego z najlepszych to na pewno

2

@Emhyr
ostatni mecz racja mial 10/15 co jest niezłym wynikiem
natomiast
- Barcelona 0/4
-Braga 4/8
-Sevilla 2/7
-Urugwaj 1/6
-Wenezuela 1/6
-Osasuna 1/5
- Napoli 3/7
- Girona 0/0
-Celta 2/2
- Almeria 3/7
- Bilbao 2/9

19/61 do niedzielnego meczu 31 % skuteczności no topowy drybler nie ma co
Dodając mecz w weekend jest to 29/ 76 czyli 38 %
Jest to ledwo ponad 2 dryblingi na mecz udane, na bardzo niskiej skuteczności.
Najlepsi dryblerzy maja po 3/4 + drylingow na mecz na skuteczności 50 % +
Dlatego nie wiem o czym ty mówisz. Najpierw sprawdź potem pisz.
W sobotnim meczu wykonał 1/3 udanych dryblingów w całym sezonie xD

1

@Emhyr
Ja bym nawet nie powiedział, że jest najlepszym dryblerem w Madrycie xD. Typ ma koszmarne statystyki dryblingu. Wypuszczanie pilki za plecy obronców wielki mi drybling. Na małej przestrzeni kompletnie nie wie co robić.

5

@Emhyr
no nie wiem ja nie widze w nim nic wyjątkowego. Miał 2 sezony na wysokim poziomie, ale ile było takich zawodników. Na pęczki. To nie jest typ Magika jak Ney czy Rooney. On raczej technicznie sie nie wyróżnia ale typ jest prędki. Mi tam odpowiada w jakiej dyspozycji jest i jak jest traktowany. Zbiera to co zasiał.

1

@Emhyr
ale ma gaz

1

@mekston
wytrzymały niczym skała

0

@Ojciec5tkidzieci
Niemiecka liga jest topowa ?

0

@Ojciec5tkidzieci
A ile zespol gra w najwiekszych ligach? Jak to wyglada w innych topowych ligach ?

2

@Ojciec5tkidzieci
O co chodzi?
I dlaczego zmniejszenie ligi jest dobre ?

2

PSG wykonało świetną robotę.

1

@Kuba_1
Oby nie ale moglby wejsc w 45 i wtedy anstepny mecz zagrac z 60 minut

2

@DaPidejpi
Fifa 08 i 14

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?