mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler
Kto tu ku*wi*ko najbardziej naszpocił? Oczywiście pietruszka.
0
@Rust_Cohle
Mentosek spitting facts *
0
@kaamil1910
To napastnik, a co on ma za liczby. Żadne
1
@Arn3th Od Suareza piłka sie odbijała na 10 cm od Dałnwina na 6,7 metra
0
@Rust_Cohle
Alvarez jest półke wyżej niż urugwajczyk.
1
@Rewolucja123
Oby nie . Luis był 67 razy bardziej zaawansowany technicznie. Od Nunesa sie piłka odbija jak od garażu. Typ jest ogórem czy go lubisz czy nie i jest drewniany. Jak można przestrezlać takie sytuacje jak on. Jeszcze ten jego niezbyt mądry wyraz twarzy. Lubiłem go z Benfice, ale wyszło szydło z worka
0
@Rewolucja123
Nie boli. Ani to bezpośredni rywal ani to dobry piłkarz. Wyrażam zachwyt, że taki ogór znów strzela. Jest mi go bardziej szkoda i to mówie z ręką na sercu. Typ urodził sie drewniany i ma wszystko bo jest szybki silny, ale jest bardziej drewniany niż mój dębowy stół :(
0
Drewnin Nunez z 2 golami. Niesamowite
3
@DonCarletto prawda ale zawodnicy wracali z tego. Jestem dobrej mysli
8
@TheNekro94
spokojnie Wirtz tez mial taka kontuzje a po kontuzji gra lepiej niz grał. Zawodnicy wracaja kwestia mentalu. Gavi ma bardzo dobry mental
0
@VegetaPolska
Mysle e pierwszy meczyk w pełnym wymiarze rozegra rzeczywiscie gdzies w 2025
1
@fcbarcafan19
Dominik widać że pewnie ma Polskie korzenie
1
Gavi teraz będzie robił bench press i góre a potem doje**e nogi i będzie zabijał rywali na boisku jeszcze bardziej.
1
@Emhyr
bardziej przypomina Di Marie
0
@TR3YWAY
no taki meczyk o pietruszke Hiszpanie z Gruzja aż chce sie oglądac
0
@Katalończyk 99
Szkoda, że nie wzieli Pedriego i nie dał mu 2x90 minut
0
@Albatros
nie może, ale jak John Obi Mikel chciał jechać na Olimpiade to Conte powiedzial ze jak pojedize to juz lepiej zeby nie jechal. Mikel pojechał a jak wrócil to w Chelsea juz nie pograł.
1
@Rust_Cohle
no mam, ale ku*wa co to jest, że w grze o nic typ sobie wystawia gościa co grał wszystko pod nieobecność kontuzjowanych kolegów z drużyny. To jest tylko i wyłącznie jego wina.
0
Na miejscu Barcelony powiedziałbym, ze na następne zgrupowani Hiszpanii jeżeli zostaną powołani i pojadą to niech lepiej nie wracają do klubu. Nie zostały już żadne wazne mecze to po co nasi mają sobie jeździć na tą kadre po nowym roku.
0
@DaPidejpi
Tak to było nie odpowiedzialne. Szczególnie kiedy Leo sie cofa nisko po piłke.
9
@Fenelon
Każdy rozumny człowiem nie będzie z tym walczył. Od Ronaldo każdy oczekiwał, że strzeli bramke, a od Messiego ? No właśnie wszystkiego, asystuje strzeli czy zrobi magiczną akcje. There is no comparision co nie ujmuje nic Cristiano tylko pokazuje jak wielkim zawodnikiem jest Messi.
0
@bartas97
Wolne żarty. Bardzo dobrze to gra Kroos czy Valverde. On jest bezjajeczny. Nie daje za wiele, ale fakt tez nie robi karygodnych błędów. JEst bo jest i tyle
1
Guimaraes nie nadaje sie na pozycje ŚPD. mysle ze tego holendra moznabyloby sprawdzic
0
@bartas97
Tchouameni w poprzednim sezonie był postacia drugoplanowa, od niego nic nie zalezy. Gra w kratke i jest kontuzjowany to jaki to kluczowy zawodnik? To tak jak u nas Ferran Torres. Jaki to kluczowy zawodnik?
Camavinga tez nie jest kluczowy. Wszędzie gra tak samo, czyli max średnio. Taka zapchajdziura pod tym kątem rzeczywiscie moze byc go brak i tyle.
2
@bartas97
Courtois kluczowy, ale Kepa ktory tez jest kontuzjowany i Łunin sobie radzą.
Miltao też ,
Tchoauemni Guler czy Camavinga to nie sa kluczowi gracze.
Bellingham i Vini ich brak Real odczuje. Fajnie bo licze na strate punktów
0
@bartas97
Kto jest kontuzjowany ?
0
@Herato
Myśle, że nie
1
@Rust_Cohle
Świeżo myte z rana
1
@Rust_Cohle
tak oczywiście chodziło mi o dupsko. Całe szczęście to Nunez
0
@Rewolucja123
tak golden teeth będzie co najwyzej solidny