0

@Bobo25
Nie ma szybkości. Mbappe myśle, żę dużo tym nadrabia. Strzał u Mbappe jest okej, ale raczej wybitny nie jest i to samo tyczy sie dryblingu. To jest taki power dribbler. Mimo wszystko Roque jakby chciał to narazie niczym nie nawiązuje do Mbappe :D

0

@Herato
kurde ale to był Player

4

@Herato
Pedro Pedritto?

0

@Blanco16
Może być, wtedy to było wzmocnienie. Jedna z wielu w plejadzie gwiazd. Tutaj w Roque szukają wybawiciela a typo ma 18 lat :D. Moim zdaniem będzie dobry, ale Vinicius przez pierwsze dwa lata kopał sie po czole

1

@fart
dlatego takie zawodnika sie wyklucza. Szczególnie, żę w NBa nie ma awansów czy spadków.

0

@draxidox Czy on jest akustyczny?

3

@DonCarletto Araujo poziom wyzej niz niemiec

2

@FcPortoFan1999
waszka top

1

@Firestone
Nie wiem w jakim aspekcie. IT;s not even close

0

@VegetaPolska
PENALDOOOOO

1

@takisobiektos
On jużkilka razy od*ebał taka akcje. Prawda jest taka, ze w europie za taką jazde to juz by sobie w top 5 nie pograł

1

@takisobiektos
takiego kogos nie powinni brać nawet pod uwagę w grze w lidze

0

@626
obydwaj są kilka polek nizej

0

@MeMyselfAndI
De Jong jest kilkanaście pólek nad tymi dwoma typami. Nie zapraszam nawet do dyskusji bo tu nie ma o czym. W czym tuczumani jest lepszy niz de jong? typ rezerwowy caly zeszly sezon bo grał w kratke to mało powiedziane. Camavinga rzucany po pozycjach i też ani dobry w ofensywie ani w defensywie ani kontrolować tempa gry tez nie umie.

1

@LaLigaPD
a czemu Bellingham za 3 dobre miesiace zrównał sie z MBappe i Haalandem 160 bym zrozumial ale 180 to przeginka.

1

@626
Dużego nie będzie miało jak wygramy wszystko, ale kiedy Real przegrywa lige idzie im słabo to rok temu nic w dół z zawodników nie poszło w dół. Wyceny na tym samym poziomie.

1

@Golaselo to też przeginka, bo moim zdaniem nic nie zrobił, żęby z 50 wskoczyć na 60, ale czemu De Jong ma dyche w dół a Camavinga czy Tchouameni po 9 dych nadal. Przecież to komiczne jest, że dużo lepszy pomocznik jest wyceniany niżej od tych dwóch.

0

De Jong -10 mln ale Fawelek Jr dalej 150 baniek. Tchouameni i Camavinga dalej po 90 baniek. O co chodzi z tym Rm tax? Wg tego mamy kadre mniej wartą o ponad 200 mln

0

@Klimach fan
Przecież taka sama sytuacja miała miejsce 8 lat temu

3

W tej chwili słabszych od nas chyba nie ma

1

Oczekiwane gole w La Liga
Bellingham 6.8 a strzelonych na 12
Lewy 10.91 a strzelonych ma 8
Detale.
Tak spojrzałem napastników z innych lig to dużo sytuacji sobie tworzymy, ale skuteczność nie jest mocna strona

1

@Kondzix przecież 2 wygrane mamy z porto XD

0

@HypeR
tylko ze mlodszy ma polowe bramek tego starszego

0

Nie rozumiem tego

1

@ToWinaSedziego
fajna bramka była też Evry z 2013 roku albo 2014 nie pamiętam

0

@Kapitan_SW
no to czyli jaką ma ?

0

@zadafcb
Nie kumam czemu ten sport jest taki popularny tam. Mimo wszystko porównujac do piłki nożnej nazywanie go nawet niszowym to niedopowiedzenie.

0

@Danny Gaucho
Mało, w sumie do tego sezonu wykonywał je Neymar lub Messi, a wcześniej Cavani.

0

@zadafcb
@takisobiektos
wogole niesamowite jest ze w tak niszowym sporcie placa taka kase xD

0

@takisobiektos
czyli przez 10 lat bedize dostawal po 2 banki i dopiero pozniej przez kolejne lat zaplaca reszte ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?