mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25
Nie ma szybkości. Mbappe myśle, żę dużo tym nadrabia. Strzał u Mbappe jest okej, ale raczej wybitny nie jest i to samo tyczy sie dryblingu. To jest taki power dribbler. Mimo wszystko Roque jakby chciał to narazie niczym nie nawiązuje do Mbappe :D
0
@Herato
kurde ale to był Player
4
@Herato
Pedro Pedritto?
0
@Blanco16
Może być, wtedy to było wzmocnienie. Jedna z wielu w plejadzie gwiazd. Tutaj w Roque szukają wybawiciela a typo ma 18 lat :D. Moim zdaniem będzie dobry, ale Vinicius przez pierwsze dwa lata kopał sie po czole
1
@fart
dlatego takie zawodnika sie wyklucza. Szczególnie, żę w NBa nie ma awansów czy spadków.
0
@draxidox Czy on jest akustyczny?
3
@DonCarletto Araujo poziom wyzej niz niemiec
2
@FcPortoFan1999
waszka top
1
@Firestone
Nie wiem w jakim aspekcie. IT;s not even close
0
@VegetaPolska
PENALDOOOOO
1
@takisobiektos
On jużkilka razy od*ebał taka akcje. Prawda jest taka, ze w europie za taką jazde to juz by sobie w top 5 nie pograł
1
@takisobiektos
takiego kogos nie powinni brać nawet pod uwagę w grze w lidze
0
@626
obydwaj są kilka polek nizej
0
@MeMyselfAndI
De Jong jest kilkanaście pólek nad tymi dwoma typami. Nie zapraszam nawet do dyskusji bo tu nie ma o czym. W czym tuczumani jest lepszy niz de jong? typ rezerwowy caly zeszly sezon bo grał w kratke to mało powiedziane. Camavinga rzucany po pozycjach i też ani dobry w ofensywie ani w defensywie ani kontrolować tempa gry tez nie umie.
1
@LaLigaPD
a czemu Bellingham za 3 dobre miesiace zrównał sie z MBappe i Haalandem 160 bym zrozumial ale 180 to przeginka.
1
@626
Dużego nie będzie miało jak wygramy wszystko, ale kiedy Real przegrywa lige idzie im słabo to rok temu nic w dół z zawodników nie poszło w dół. Wyceny na tym samym poziomie.
1
@Golaselo to też przeginka, bo moim zdaniem nic nie zrobił, żęby z 50 wskoczyć na 60, ale czemu De Jong ma dyche w dół a Camavinga czy Tchouameni po 9 dych nadal. Przecież to komiczne jest, że dużo lepszy pomocznik jest wyceniany niżej od tych dwóch.
0
De Jong -10 mln ale Fawelek Jr dalej 150 baniek. Tchouameni i Camavinga dalej po 90 baniek. O co chodzi z tym Rm tax? Wg tego mamy kadre mniej wartą o ponad 200 mln
0
@Klimach fan
Przecież taka sama sytuacja miała miejsce 8 lat temu
3
W tej chwili słabszych od nas chyba nie ma
1
Oczekiwane gole w La Liga
Bellingham 6.8 a strzelonych na 12
Lewy 10.91 a strzelonych ma 8
Detale.
Tak spojrzałem napastników z innych lig to dużo sytuacji sobie tworzymy, ale skuteczność nie jest mocna strona
1
@Kondzix przecież 2 wygrane mamy z porto XD
0
@HypeR
tylko ze mlodszy ma polowe bramek tego starszego
0
Nie rozumiem tego
1
@ToWinaSedziego
fajna bramka była też Evry z 2013 roku albo 2014 nie pamiętam
0
@Kapitan_SW
no to czyli jaką ma ?
0
@zadafcb
Nie kumam czemu ten sport jest taki popularny tam. Mimo wszystko porównujac do piłki nożnej nazywanie go nawet niszowym to niedopowiedzenie.
0
@Danny Gaucho
Mało, w sumie do tego sezonu wykonywał je Neymar lub Messi, a wcześniej Cavani.
0
@zadafcb
@takisobiektos
wogole niesamowite jest ze w tak niszowym sporcie placa taka kase xD
0
@takisobiektos
czyli przez 10 lat bedize dostawal po 2 banki i dopiero pozniej przez kolejne lat zaplaca reszte ?