mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zadafcb
Nie no sa jakieś tam playsy, ale gra jest dynamiczna przez chwile. O tym mówie. Ja nie neguje ze tam wydolnosci nie trzeba miec
0
@zadafcb
Zanim do tej bramki dojda to sie 50 razy będą łapać w pas ja tego nie rozumiem. Byłem kiedys na meczu kolegi bo grał i był tym grubym typkiem co blokuje ( nie wiem jak to fachowo sie nazywa). Myślałem, że on tam zaśnie xD
0
@zadafcbSiatkowka jest akurat bardzo dynamicznym sportem. Co do reszty się zgodzę
0
@zadafcb
Zero dynamiki. Nie jestem fanem ale nie rozumiem, ze koszykówka nie jest tam opcja nr 1
4
@zadafcb
Z ręka na sercu to jest jedyna rzecz której nie rozumiem
2
@mekston
Laminek ale cute
3
Mam wrażenie ze mino słabej dyspozycji chłopaki z Gavim grali sporo lepiej. Brak nam tych jaj i charakterku. Moim zdaniem teraz wychodzi ile dawał tak naprawdę Gavi
2
@Kluivert_P
Wygląda spoko daj znać jak smakuje
0
@pioz123
O co chodzi?
0
@DonCarletto
Kumam
0
@DonCarletto
Hah kumam. Tylko w czym on jest numerem jeden skoro sam piszesz, że piłkarsko Messi jest wyżej
0
@DonCarletto
Ciekawe. Co to znaczy, że dla Ciebie jest numerem jeden skoro Messi jest najlepszy?
1
@MESSIah16
Napisał Ronaldo to chyba nazario czy nie ?
0
@DonCarletto
Nazario?
0
@tristan87
Jak jest kibicem United to pewnie nauczył sie przegrywać.
0
@jamesbond6
Rozumiem. Mimo wszystko trudno sie nie zgodzić z tym co napisałem. United kupiło 2 syte koty z którymi Real pozegnał sie bez żalu. Oprócz Bruno nie widze tam żadnego world classa patrząc nawet nie na aktualna dyspozycje
0
@xvcWinterSoldier
to jest Simlish
0
@jamesbond6 To nie opinia to fakt. United nie różni sie niczym od takitch totków w kestii sportowej. Totki w sumie stoją nawet lepiej bo przynajmniej sie o wygranie finału LM otarli
0
@jamesbond6
Sprawdziłem. My z Praw mamy jakies 250 mln U nich to jest 340 mln
0
@jamesbond6
Ja tak nie uważam. W United jest dużo zawodników niskiej jakości z paroma wyjątkami. Oprócz tego oni nawet na swoim podwórku nie wygrywają totalnie nic..
0
@jamesbond6
Jak wyglądaja przychody z praw telewizyjnych, mogłbyś mi gdzies to wrzucić?
United też sporo wydaje i płaci zawodnikom, oni tam nie maja jakiejś dziwnej sytuacji z zadłużeniem też?
0
@Coutinho007
No nie jesteśmy w czubie tak od 5 lat, ale United od jakichś 15 a w tej chwili to zespół na poziomie Totków. Sportowo nie zachwycami, ale tak nisko jak United nie upadliśmy
0
@jamesbond6 kumam. No masz racje. Mimo wszystko skąd te przychodu United? Sportowo dno, do tego marketingowo to tez poziom Barcelony nie jest. Nie rozumiem
0
@Bruti
Real i Barca w Mediach to absolutna czołówka potem własnie te wszystkie śmieszne Unitedy są
1
@Bruti @gacek
Z Jakiego tytułu ma mieć tyle samo z reklam xD. Zobacz obserwujących na tik toku na instagramie na Facebooku.
Za sponora na koszulkach dostaje mniej i od Adidasa też dostaje mniej niż my od Nike, bo po prostu są dużo mniejsi od nas marketingowo i tutaj nie ma porównania. United jest na poziomie takiego PSG czy Bayernu co pokazują media społecznościowe.
2
@Culer9002
@RoberDzik
Teraz troche ywznaczają to interakcje w necie a United nie jest nawet blisko Realu czy Barcelony bo Barcelona i Real zostawiła marketingowo daleko w tyle każdy klub. Stąd zdziwienie, ze takie United wysoko. W ciemno bym strzelał, że taki Bayern czy Liverpool które są wiekszymi klubami niż United będą drożsi i to sporo drożsi.
0
Nie no United wyżej od nas? Jesteśy sporo bardziej popularnym klubem. Nie kumam tego zupełnie :D Tak samo skąd City tak wysoko. Wydaje mi się, że takiego City za tyle by nikt nie kupił
0
@Kuba_1 to fejur raczej bo tego komentarza nie moge znalezc
0
kiedy Vitor będzie już trenował?
0
@Bobo25
To potrafi oprócz tego chłop raczej ładuje z bliska. umie uderzyć spod siebie. Ale nie jest to zawodnik co ma strzał a poziomie Messiego Suareza Neymara czy nie wiem Benzemy. Ma inne atuty. Myśle, że bez szybkości był by to gracz co najwyżej dobry.