0

@zadafcb
Nie no sa jakieś tam playsy, ale gra jest dynamiczna przez chwile. O tym mówie. Ja nie neguje ze tam wydolnosci nie trzeba miec

0

@zadafcb
Zanim do tej bramki dojda to sie 50 razy będą łapać w pas ja tego nie rozumiem. Byłem kiedys na meczu kolegi bo grał i był tym grubym typkiem co blokuje ( nie wiem jak to fachowo sie nazywa). Myślałem, że on tam zaśnie xD

0

@zadafcbSiatkowka jest akurat bardzo dynamicznym sportem. Co do reszty się zgodzę

0

@zadafcb
Zero dynamiki. Nie jestem fanem ale nie rozumiem, ze koszykówka nie jest tam opcja nr 1

4

@zadafcb
Z ręka na sercu to jest jedyna rzecz której nie rozumiem

2

@mekston
Laminek ale cute

3

Mam wrażenie ze mino słabej dyspozycji chłopaki z Gavim grali sporo lepiej. Brak nam tych jaj i charakterku. Moim zdaniem teraz wychodzi ile dawał tak naprawdę Gavi

2

@Kluivert_P
Wygląda spoko daj znać jak smakuje

0

@pioz123
O co chodzi?

0

@DonCarletto
Kumam

0

@DonCarletto
Hah kumam. Tylko w czym on jest numerem jeden skoro sam piszesz, że piłkarsko Messi jest wyżej

0

@DonCarletto
Ciekawe. Co to znaczy, że dla Ciebie jest numerem jeden skoro Messi jest najlepszy?

1

@MESSIah16
Napisał Ronaldo to chyba nazario czy nie ?

0

@DonCarletto
Nazario?

0

@tristan87
Jak jest kibicem United to pewnie nauczył sie przegrywać.

0

@jamesbond6
Rozumiem. Mimo wszystko trudno sie nie zgodzić z tym co napisałem. United kupiło 2 syte koty z którymi Real pozegnał sie bez żalu. Oprócz Bruno nie widze tam żadnego world classa patrząc nawet nie na aktualna dyspozycje

0

@xvcWinterSoldier
to jest Simlish

0

@jamesbond6 To nie opinia to fakt. United nie różni sie niczym od takitch totków w kestii sportowej. Totki w sumie stoją nawet lepiej bo przynajmniej sie o wygranie finału LM otarli

0

@jamesbond6
Sprawdziłem. My z Praw mamy jakies 250 mln U nich to jest 340 mln

0

@jamesbond6
Ja tak nie uważam. W United jest dużo zawodników niskiej jakości z paroma wyjątkami. Oprócz tego oni nawet na swoim podwórku nie wygrywają totalnie nic..

0

@jamesbond6
Jak wyglądaja przychody z praw telewizyjnych, mogłbyś mi gdzies to wrzucić?
United też sporo wydaje i płaci zawodnikom, oni tam nie maja jakiejś dziwnej sytuacji z zadłużeniem też?

0

@Coutinho007
No nie jesteśmy w czubie tak od 5 lat, ale United od jakichś 15 a w tej chwili to zespół na poziomie Totków. Sportowo nie zachwycami, ale tak nisko jak United nie upadliśmy

0

@jamesbond6 kumam. No masz racje. Mimo wszystko skąd te przychodu United? Sportowo dno, do tego marketingowo to tez poziom Barcelony nie jest. Nie rozumiem

0

@Bruti
Real i Barca w Mediach to absolutna czołówka potem własnie te wszystkie śmieszne Unitedy są

1

@Bruti @gacek
Z Jakiego tytułu ma mieć tyle samo z reklam xD. Zobacz obserwujących na tik toku na instagramie na Facebooku.
Za sponora na koszulkach dostaje mniej i od Adidasa też dostaje mniej niż my od Nike, bo po prostu są dużo mniejsi od nas marketingowo i tutaj nie ma porównania. United jest na poziomie takiego PSG czy Bayernu co pokazują media społecznościowe.

2

@Culer9002
@RoberDzik
Teraz troche ywznaczają to interakcje w necie a United nie jest nawet blisko Realu czy Barcelony bo Barcelona i Real zostawiła marketingowo daleko w tyle każdy klub. Stąd zdziwienie, ze takie United wysoko. W ciemno bym strzelał, że taki Bayern czy Liverpool które są wiekszymi klubami niż United będą drożsi i to sporo drożsi.

0

Nie no United wyżej od nas? Jesteśy sporo bardziej popularnym klubem. Nie kumam tego zupełnie :D Tak samo skąd City tak wysoko. Wydaje mi się, że takiego City za tyle by nikt nie kupił

0

@Kuba_1 to fejur raczej bo tego komentarza nie moge znalezc

0

kiedy Vitor będzie już trenował?

0

@Bobo25
To potrafi oprócz tego chłop raczej ładuje z bliska. umie uderzyć spod siebie. Ale nie jest to zawodnik co ma strzał a poziomie Messiego Suareza Neymara czy nie wiem Benzemy. Ma inne atuty. Myśle, że bez szybkości był by to gracz co najwyżej dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?