0

@rragon
Mimo wszystko pewnych zasad trzeba sie trzymać.

0

Czy Bellingham zostanie tak samo surowo ukarany jak jego kolega z zespołu, który sam wymierzył sprawiedliwość rywalowi na parkingu?

0

@mekston
Drugiego

0

@Arczi87
Obejrzałem. Mi się wydaje ze są ram wliczone zaległe pensje bo wychodzi na to ze my wydajemy w tym roku z 600 mln na pensje. Przecież wydając tyle to można mieć każdego. Widzę ze City United Real maja procentowo dużo niższe wydatki. My serio takimi Januszami jesteśmy? Bo patrząc na ten wykres to możliwości to my mamy i to nie małe. Jakby doszedł hajs z nowego Camp Nou to tam ścisła czołówka

0

@Arczi87 kiedy ta sytuacja ulegnie zmianie. Bo pierdolenie jest ciagle jaka mamy sytuacje mam wrażenie ze to nigdy się nie skonczy

1

Widziałem ze za 2023 przychody od Barcelony większe miał tylko Real Madryt. Jak to możliwe ze Ny nie mamy hajsu XD i ile to jeszcze potrwa. Bo taki Liverpool czy inne kluby maja po 200 mln mniej sprowadzają sobie zawodników po 100 baniek, a u nas czyta się ze nie ma hajsu nawet kogos za darmo podpisac. I to jedyne co wiemy nigdzie nie jest wytłumaczone jak przy takich przychodach klub funkcjonuje jak jakiś ogórek z konfa stawki. Pensje tez mieliśmy top 1 w Europie a tej chwili i tak płacimy niezle ale jest to poziom City a nie PSG czy United. Ja jestem zmęczony całym tym pierdo**niem, bo nigdy nawet nie jest napisane jak to faktycznie u nas wyglada

2

@Pawel1985
Stać nas na płacenie tyle zawodnikom i to Jurgena uda się dopiąć

7

Pena puścił od połowy grudnia puścił 32 gole.
JA PIER**LE. To jest miesiac. Normalnie tracimy tyle na sezon
Dzisiaj 6 strzałów w bramke 5 puścił.

0

@Azi
Wiesz dobrze, że to kwestia formalizacji. Były też kontuzje.

8

Z takimi piłkarzami powinniśmy sie bić jak równy z równym z najlepszymi zespołami w Europie, a takie Athletici odprawiać z miejsca

15

Bilbao oddało 30 strzałów my 7

0

Imagine taki doping na camp nou

5

Villacipre jak ja Cię nie lubie

0

Czy na tej stronie jeszcze jest chociaż jeden zwolennik naszego trenera?

0

Ja nie rozumiem jak przy tak intensywnej i agresywnej grze Bilbao ma tak mało kartek

0

Lewy mógł zagrać do lewej strony to się szarpie chuj wie po co

0

Bilbao tym swoim chamstwem i agresja sporo zyskuje

0

Gra się totalnie nie klei a xavi bez reakcji klasa

1

@MesQueUnClub_87
No co ty xD. Jak nie oglądasz sportu dla statystyk to w drugiej części zdania spodziewałem sie Iversona, Irvinga czy Curriego albo Johnsona a nie MJ.

0

@tristan87
Ja pierdu ale skład mieliśmy wtedy

0

@Nazio_87
nie każdy musi lubić czytać książki. Mnie nigdy książki nie interesowały, a raczej ekranizacje. Jednak czytałem bardzo dużo sportowych magazynów lub nieraz biografie sportowców.

3

@Luciano99
Leśny dzban czy Snajper?

0

Wczoraj Ferran bardziej jak MEGALODON, a nie Rekin.

0

@FcPortoFan1999
I jak wczoraj mecz pokazał i ten z Realem z wyjściami. Marc zawsze idealnie wychodzi i skraca kąt

0

@FcPortoFan1999
No to nie pierwsze i mam wrażenie, że nie ostatnie

0

Pena jest takim cieniasem, czy jest po prostu nie ograny, czy oba?

4

@Pedri16Future
Wczoraj nie można sie o nic przyczepić. Wszystko było jak trzeba.

0

@kanver_
To prawda to jest wstyd

0

Iglesias wyglada jakby był upośledzony

2

Najlepsze ze jeszcze ten Madrycki holownik nam ładuje 2 gole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?