mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr
no a my wczoraj rozpykalismy napoli grajac jednym pomocnikiem xD
0
@Emhyr
taka przekopke dostanie ze w koncu moze strzeli 1 gola w sezonie xD. PSG wogole dla mnie to zespol na poziomie Napoli
0
@Emhyr
@michal26
Bayern czy City to bylby rywal z ktorym byloby ciezko.
Ale PSG? Pomoc to mamy lepsza z kontuzjowanymi Pedrim Gavim i De Jongiem
0
Kogo byscie widzieli jako naszego rywala w 1/4? Ja chciałbym Arsenal.
2
@Derean
No i 2 razy ich ograliśmy
0
Ale ich kurwa poklepalismy
0
To jest żółta dla Lobotki
1
Spalony się wydawał Owsikmana
1
@FcPortoFan1999
Nie uwazam ze mamy gorszy sklad od nich. Mamy gorsza forme na przestrzeni calego sezonu. Ale tak jak i my tak i oni nie maja totalnie zadnych argumentow zeby wymieniac ich w kontekscie zespolow ktore maja jakiekolwiek szasne na ten puchar
1
@MarioVeB!
Co to za kiep
0
@FcPortoFan1999
Tak, ale Real nie jest wiekszym faworytem niz nawet my do wygrania LM. Ja nie widze za bardzo tego, zeby oni przeszli Bayern City czy Inter
0
@Transu96
a ja kiedys tez sie zacialem ale żyłką
0
@Kubsoleon
PSG? No weź
0
@Transu96
na kolanie - artroskopia oprocz tego za dzieciaka troche sobie ich narobilem przez zabawe na betonie
dłon - przeciete zyly nerwy i sciegna po wywrotce na szklo
0
@FcPortoFan1999
Nie no ja bym powiedział, że to real moze powalczyc z Interem. Wymieniles ich na rowni z City a to zespol o klase gorszy- przynajmniej
0
@matirix20
faye fizycznie wyglada jeszcze lepiej i ma prawie 20 lat. Czemu Xavik jeszcze go nie sprawdził?
1
@armin84
W sezonie 2013/14 Barca B skonczyla w barażach w sekunda division ale nie mogła brać w nich udziału. Jakby je wygrała zagrałaby w la lidze
18
Ja wiem, ze na ustach wszystkich jest Yamal, ale ja dalej nie mogę wyjść z podziwu jakim Crackiem jest Cubarsi. Boje się pomyśleć jak będzie wyglądał za 3-4 lata. Technicznie jest kapitalny, w kadrze żaden stoper nie gra piłka jak on, do tego już teraz fizycznie wyglada niezle. Jak urośnie ten 2-3 cm to będzie monsteum
1
@FcPortoFan1999
Z Realem? XD Blagam
5
Guiu pierwszy do zmiany
0
@Kuba_1
Tez oczy przetarłem
0
@AmigoBlancos
Prawda w defensywie zaczynamy wyglądać dobrze
0
Bez Pedriego i de Jonga zero kontroli. Dziwie się zd nie wpuścił Guiu lub Roque bo było potem całkiem sporo miejsca z przodu
0
Cancelo irytuje bardzo
0
Cancelo dzisiaj przynajmniej tragiczny
3
Sędzia jest bardzo tragiczny dzisiaj
1
Ja nie wierze sędzia tak oczywistych faulow nie widzi
1
Fermin gra jak po 6 wojakach
0
@bari_94
Oby nie
0
Araujo mógłby fizycznie zdemolować każdego zawodnika na swiecie