0

@Emhyr
no a my wczoraj rozpykalismy napoli grajac jednym pomocnikiem xD

0

@Emhyr
taka przekopke dostanie ze w koncu moze strzeli 1 gola w sezonie xD. PSG wogole dla mnie to zespol na poziomie Napoli

0

@Emhyr
@michal26
Bayern czy City to bylby rywal z ktorym byloby ciezko.
Ale PSG? Pomoc to mamy lepsza z kontuzjowanymi Pedrim Gavim i De Jongiem

0

Kogo byscie widzieli jako naszego rywala w 1/4? Ja chciałbym Arsenal.

2

@Derean
No i 2 razy ich ograliśmy

0

Ale ich kurwa poklepalismy

0

To jest żółta dla Lobotki

1

Spalony się wydawał Owsikmana

1

@FcPortoFan1999
Nie uwazam ze mamy gorszy sklad od nich. Mamy gorsza forme na przestrzeni calego sezonu. Ale tak jak i my tak i oni nie maja totalnie zadnych argumentow zeby wymieniac ich w kontekscie zespolow ktore maja jakiekolwiek szasne na ten puchar

1

@MarioVeB!
Co to za kiep

0

@FcPortoFan1999
Tak, ale Real nie jest wiekszym faworytem niz nawet my do wygrania LM. Ja nie widze za bardzo tego, zeby oni przeszli Bayern City czy Inter

0

@Transu96
a ja kiedys tez sie zacialem ale żyłką

0

@Kubsoleon
PSG? No weź

0

@Transu96
na kolanie - artroskopia oprocz tego za dzieciaka troche sobie ich narobilem przez zabawe na betonie
dłon - przeciete zyly nerwy i sciegna po wywrotce na szklo

0

@FcPortoFan1999
Nie no ja bym powiedział, że to real moze powalczyc z Interem. Wymieniles ich na rowni z City a to zespol o klase gorszy- przynajmniej

0

@matirix20
faye fizycznie wyglada jeszcze lepiej i ma prawie 20 lat. Czemu Xavik jeszcze go nie sprawdził?

1

@armin84
W sezonie 2013/14 Barca B skonczyla w barażach w sekunda division ale nie mogła brać w nich udziału. Jakby je wygrała zagrałaby w la lidze

18

Ja wiem, ze na ustach wszystkich jest Yamal, ale ja dalej nie mogę wyjść z podziwu jakim Crackiem jest Cubarsi. Boje się pomyśleć jak będzie wyglądał za 3-4 lata. Technicznie jest kapitalny, w kadrze żaden stoper nie gra piłka jak on, do tego już teraz fizycznie wyglada niezle. Jak urośnie ten 2-3 cm to będzie monsteum

1

@FcPortoFan1999
Z Realem? XD Blagam

5

Guiu pierwszy do zmiany

0

@Kuba_1
Tez oczy przetarłem

0

@AmigoBlancos
Prawda w defensywie zaczynamy wyglądać dobrze

0

Bez Pedriego i de Jonga zero kontroli. Dziwie się zd nie wpuścił Guiu lub Roque bo było potem całkiem sporo miejsca z przodu

0

Cancelo irytuje bardzo

0

Cancelo dzisiaj przynajmniej tragiczny

3

Sędzia jest bardzo tragiczny dzisiaj

1

Ja nie wierze sędzia tak oczywistych faulow nie widzi

1

Fermin gra jak po 6 wojakach

0

@bari_94
Oby nie

0

Araujo mógłby fizycznie zdemolować każdego zawodnika na swiecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?