0

@Zoker
Nie każdych stać, żeby grac dobrze cały rok. My np lubimy sobie wsadzic patyk w szprychy a ich jechać w lidze do spodu, a oni sie skupiaja na pare śliskich i przepchanych meczy w sezonie. Mysle ze na polfinale sie skonczy pozdrawiam cieplutko

0

@Pressinho
Czy ja wiem.
Bayern i PSG mocniejsze niż te wersje z tego roku.

0

@Sit3k
powiem tak umiejetnosci nam nie brakuje. Ba moim zdaniem umiejetnosci to my mamy od Madrytu z tone wiecej. Nie wiem od czego to zalezy. Od czego zaleza takie wyniki? Wczoraj Real taka gra nie mial prawa uzyskać nic. jednak udalo im sie przejsc dalej. Mam nadzieje ze tak jak wiele zjawisk fizycznych zostalo wytlumaczonych to za mojego zycia to tez zostanie wytlumaczone

0

@TheNekro94
na papierze tak.
Ale tu mamy PSG, które cudem przeszło Barcelone która jest w przebudowie. poza tym moim zdaniem PSG w latach 2016-2020 było sporo lepsze.
Borussia to też jest 3 siła ligi niemieckiem nie trzeba tu wiele dodawać
Bayern- Bayern w tym sezonie to kolos na glinianych nogach
Real- czy tak grający zespół można nazwać mocny półfinał? Mecz z City utwierdził mnie, ze nie ma rzeczy niemozliwych bo tak jak zagrał Real to było niemozliwe, żeby przejść.
@EsteBlanco
właśnie tez tak myślałem ale jakbym miał wymienic najlepsza 4 z tych cwiercfinałów,
To rzeczywiście cała prawa strona drabinki ale Barcelona lub PSG instead of Real

0


Czy to są najsłabsze półfinały w XXI wieku?

4

@Piotr777
nie trzeba byc najlepszym, żeby wygrywać LM,

0

@Sit3k
Jestem zły po naszym odpadnięciu, ale to sytuacja jak z memów.
my po tak dobrym 1 meczu i tak dobrym początku 2 przegrywamy półfinał. A Real po takich mekich pańskich będąc tak dominowanym przechodzi dalej. sytuacja jak z najlepszych powieści i plot twist ktorego nei spodziewał sie nikt.

0

@qchulainn @Sit3k
Nie ide do szkoły bo mam mental i Pani nie zauważy, że sie spoznilem

3

@Jakchcesz
To był mecz wczoraj na poziomie , mistrz Anglii z jakims 3 ligowcem w Carabao cup

0

@Sit3k
Poza tym co w tym śmiesznego? Śmieszę jest gadanie że jesteśmy Realem i gramy do końca xd

0

@Zoker
Słuchaj w niedziele będziemy mieli kobietę lekkich obyczajów gotowa rozebrana związana z rozłożonymi nogami na stole. To czy skorzystamy czy się spalimy jak City to zależy tylko od nas

1

@Sit3k
Piecze bo czuję się jakbym przegrał na rękę z niepełnosprawnym 4 latkiem

0

@Zoker
Nie każdy sezon był taki sam. To jest niewytłumaczalne. Wiele rzeczy na świecie jest niewytłumaczalny. Tak grający Real o jakiekolwiek trofeum to jest zjawisko paranormal activity i tyle. Jak oni zagrają tak w niedzielę i my z nimi nie wygramy to można szukać szamana na etat

4

Ej to jest ten ich mental żeby dopuszczać zawodników drużyny przeciwnej do 30 sytuacji i dać im się pomylić czy jak? Ten mecz wyglądał tak jak ten rok temu tylko wtedy ekipa Guardioli strzelała w bramke.

„Jesteśmy Realem Madryt” xd ja pier**** ale to trzeba mieć nasrane w bani xd

2

@Zoker
O mental uwielbiam to xd. Taki Carbajal na obronie patrzy jak biegnie Haaland i myśli, dobra puszczam go bo my mamy mental i albo kopnie w bramkarza albo obok bramki XD weź śmiech na sali ten mental

2

@misterio
O czym ty mówisz? Mieliśmy passe i graliśmy spoko. Real zagrał jak ogórek z City i ogólnie forma nie powala skąd takie kocopoly?

0

Jakim cudem takie ogórki bez 9 z Nacho na obronie i Łuninem na bramce grają dalej? Skoro Real ogrywa takie City to i Borussia może wygrać ligę mistrzow
Nie mogę przeboleć że tak słaby zespół gra o LM i mistrza. Przed sezonem bym powiedział że z 10 pkt tracić do nas będą a se LM odpadną w max właśnie ćwierćfinale

0

Kto ogląda Real Madryt ten w Boga nie wierzy

0

Przecież jak będzie finał PSG Real to będzie katastrofa

0

@Traba727
Jakie to jest pierdolenie

0

Jak Real w tym roku wygra LM to nas za rok stać na przynajmniej 6 pucharów

0

@revolution33
I nie ma nikt takich rywali co by strzelali takie karne co Bernardo czy Kovacic . Tragicznie gra ten Real ktoś go nie ogląda piłki nigdy by nie powiedział że oni grają o jakiekolwiek trofea

2

Real to ten najgłupszy typ w klasie któremu wszystko uchodzi na sucho

0

Ma ktoś takiego mema jak Barca i City jadą na rowerach i wkładają sobie kija w szprychy?

1

@FcPortoFan1999
Taki słaby Real to powinniśmy jak wytrawny sexoholik położyć sobie na stół rozchylić nogę i wejść w nich z guma a może nawet i nie. Jestem zły że awansowali i to jeszcze po takiej sraczce

0

@FcBforever221
@Chaoss
Niby tak i też tak myślę ale Real? Jakbym nie znał piłkarzy to bym pomyślał że 3 ligowiec zrobił niespodziankę mistrzowi kraju w pucharze krajowym. Nie rozumiem jak z tak słabą ekipą bez napastnika grając w takim stylu można grać tak daleko w LM . I pierd@@@@nie że Real to Real to beka

0

Ciekawe czy Bayern poradzi sobie z Realem podchodząc do meczu w roli faworyta

1

Karma nie istnieje nie istnieje i już

1

@budel17
Jak to możliwe że po takiej grze oni nie dostali nie wiem? 4 , 5 czy 6 . To jest bardzo słaby zespół

1

Co wy bierzecie? Real z taką gra to może puchar Jasia fasoli wygrać co najwyżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?