mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos
Nie kumam co ma Xavi do tego co się dzisiaj dzieje
1
Taką pomocą powinniśmy ich zdominiwac
1
@AmigoBlancos
z Manchesterem City w dwumczu nikt nie ma szans. Obstawiałbym , że Bayern byłby w stanie doprowadzić do jakiejś dogrywki, ale tak jak i my nie mamy z nimi szans to tym bardziej realu bym do tego nie typował
0
@TaKeSe
Trudne
0
@korni20 esimki? Chodzi o karte sim jak masz wlozona w ten zegarek tak?
0
@adi7adi8
@Xxxbarca4ever
Powiem wam taki Fun fuck, bo siatki nie śledzę tylko ze słuchu. On kiedyś grał w piłkę nożna do 12 roku życia. Był bramkarzem ale w siatkówce robił mega progres w tym wieku
0
@vadner
Jaka jest różnica między 41 a 45? Ile kosztuje ten zegarek?
0
@korni20
Jest ta promka i myślałem żeby skorzystać z tego. Jak często ładujesz? I jaka wielkość tarczy 41 czy 45?
0
@Popitek12
1. Cancelo
2. Bruno Fernandes
1
@Faro
Ja tez nie kumam jak można lubic Bellinghama. To podobny buc jak Vinicius
2
@mr Barca
Lubic to duże słowo bo nie lubie nikogo ale dążę szacunkiem Modricia i Kroosem
0
@pt9
bardziej mi chodzilo czy ktos ma doswiadzcenie czy SE jest ok czy lepiej dolozyc do 9 i jaki rozmiar czy 41mm czy 45
0
@adi7adi8
@Xxxbarca4ever
@Cule1234
A Kochanowski jest gorszy od Hubera? czy od Bienka? co byscie o nim powiedzieli?
0
Jakiego apple waatcha kupić? Ktos cos moze polecic?
0
@Cule1234
Jaki jest najlepszy środkowy z tej kadry?
3
@Popitek12
1. Alvarez
2. Garnacho
1
@Faro
żaden nie jest lepszy niż lewa noga holendra
1
@arasz1819
O ile camavinga jest totalnie bezjajeczny i po prostu egzystuje to Tchouameni ma jeszcze przeblyski
2
@MesQueUnClub_87
też myśle że tumaczanin jest overhyped ale za to Camavinga tez jest, pozdrawiam
0
Kto jest bardziej przehypowany? Tuczamani czy Camavinga?
0
@Bartas7VeB
Ty jestes odklejony? Która bramke zawalił Ter Stegen? Courtois jak gra nogami to ciśnienie 200 na 140. Alisson to jest tak przeceniony bramkarz, jak sie dobrze wywróci to obroni nic ekstra nie dorzuci. Ederson akurat to duzo gorszy od wymienionej trójki. Jak to nie jest troll to proponuje sie zainteresować jakimś dartem albo pilka wodną czy coś
0
@Gall
Tylko to grajek z ekstraklapy, oni fizycznie sa przygotowani 4 razy gorzej
0
@mrboom
tak sobie pomyśle, to żaden topowy pomocnik nie jest szybki :d
Iniesta czy Xavi też nie byli a Busquets to był bardzo wolny. Modrić Kroos, KDB też od Niemca szybsi nie są. Gundo jest zajebistyn gosciem
5
@Firestone
Ter Stegen to mega niedoceniony bramkarz. Chłop od prawie 10 lat w czołówce, a dalej jacyś ludzie piszą, że taki Alisson i Ederson lepszy a Courtois to wogole poziom wyzej. Dla mnie Mark jest lepszy od każdego z nich bo broni lepiej niż Brazylijczycy i na podobnym poziomie co Courtois, a gorszą nogą gra lepiej niż każdy z wymienionej trójki swoją dominującą noga
1
@mrboom
gra na tyle mądrze, że ten brak szybkości naprawde widać raz na kilkanaście kilkadziesiąt meczy
0
Nasza dyspozycja nam mówi ze z takim City tez byśmy przynajmniej powalczyli
0
@Encore
Kounde przeplata takie mecze ze słabymi. Jest mega nieogarnięty ale skilla ma. Jak poprawi koncentracje to jasne
0
@tomek8756
Co ciekawe ten typeczek grał w młodzieżówce sportingu z cristiano Ronaldo
0
@MesQueUnClub96
Jest najlepszy i koniec kropka
0
Lewy srake zagrał ale ze zmiany niezadowolony