mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@V e B 96
1.Olbrzymi błąd sędziego, Vazquez inicjuje kontakt, przeciez to jest zolta za takie cos ale dla obroncy Realu
2. brak karnego
3. Z tych ujec co sa w necie wydaje sie ze był gol tak na 90 %
4. Ja bym powiedział, że żólta bo mial asekuracje
5. Tu tez bez karnego ale najbardziej klarowna sytuacja
0
@Zoker
To prawda
Kadrowo lepsze od nas wyraźnie jest lepsze City i Bayern.
Real ma kadrę na podobnym poziomie akurat.
Mi się wydaje że dobry trener zrobiłby z nas ekipę top5. Nikt nie ma takiej młodzieży jak my
0
@Zoker
Może też sfrustrowany jestem tym tygodniem bo moim zdaniem mamy ekipę na finał LM i na wygranie ligi
0
@tbas
Obecnie tak prawda
0
@TheNekro94
Wczorajszy mecz pokazał czemu wszystkie sporne sytuacje a było ich 4 na korzyść Realu ale to my jesteśmy zamieszani w opłacanie sędziów zart
0
@tbas
Brak 9 słabą ławka, brak PS brak LO i kontuzji multum z jakimś śmiesznym Leninem na bramce i Nacho na so
Mamy od nich kadrę uważam ciut lepsza
@Zoker
Kolega odleciał bo
Cancelo>>>>Mendy
Frenkie>>Fede
Obecna dyspozycja tego nie zmienia
To tak jakbyś napisał
Lunin> stegen
0
Ja nie wiem jak tak średnio grająca drużyna jak Real ma mistrza Hiszpani i gra w półfinale LM. Przed sezonem z tym składem typowałem im top3 i ćwierćfinał LM max
0
@AmigoBlancos
Nie no stary ja rozumiem tego gola nieuznac bo jak nie ma pewności na sto procent to norma ze nawet jeżeli jakoś to wylicza ze wpadła to nie miał prawa uznać ale faul na Lucasie? Jaki to faul. Szukał kontaktu a nogi podkurczył przed kontaktem jeszcze
2
Wy się dziwicie że drukują pod Real jak ich sponsorem jest HP?
2
Ale dymani przez sędziów jesteśmy
0
@Transu96
Alemany na wypożyczenie i jedziemy xd. Tak serio jeżeli te Barca Studios pójdzie za te 100 mln to będziemy mogli cos poswirowac ale myślę ze utrzymamy kadrę jaką mamy sprzedamy shrot i ewentualnie dojdzie jakiś spd. Z tego co czytałem to żeby wydawać kapuche na rynku to potrzeba nam tak jeszcze 2 sezony oprócz tego. Wyregulujemy należności zejdziemy z pensji i będzie nowy stadion
3
@FcPortoFan1999
Nie pamiętam kiedy ostatni raz opuściłem klasyk tak wogole o dzisiejszym nie pamiętałem. Wiesz jak sobie to wyobrażałem? We wtorek miałem w głowie takie. Zajebiscie będziemy e półfinale LM w niedzielę el Classico i wyjdziemy nabuzowani może włączymy się do gry, a Real będzie w dołku psychicznym po odpadnięciu w Manchesterze bo to nie możliwe żeby City nie przeszło (z całym szacunkiem) tak słabego Realu. Życie napisało scenariusz zupełnie inny. Jestem mega dotknięty czuję jakby sezon się skończył i bardziej mnie interesuje jak będzie wyglądał Gavi po kontuzji kogo kupimy kogo sprzedamy i czekam na następny sezon
0
Ozil mówił że Real jest na innym poziomie niż Barca to mnie zastanawia czemu ostatnich 10 meczach jest 5 wygranych Barcy i 5 Realu
0
@IronSanHybrid
Jack Gmochealish
0
@KB_nueve
Powanie myślisz, że pije browarwa i pale lufe w dniu roboczym o godzinie 11 ? XD
0
@Michau98
ze Real PSG Bayern i united by wykupiły mnie zebym rozwiazal elona muska czy,
ja bym wykupił Real PSG Bayern i United zeby rozwiazali elona muska?
0
@FcPortoFan1999
Nie dam rady bo niestety dwie druzyny nie moga przegrać.
PSG chyba nie lubi nikt, a Realu jako kibic barcelony tez nie lubie. bayern borussia bym przetrawil.
0
@Sysia11
widziałem. Sam skill o niczym nie swiadczy wielu było co ma skilla. Chłop zagrał jeden turniej na poziomie reszta kariery na poziomie Driesa Mertensa. Poza tym zwykły ćpunix
0
@Sysia11
Mi też opowiadał tata o Maradonie i dlatego własnie nie lubie argentyny i chyba tylko argentyńscy zawodnicy Barcelony są wyjatkiem :D
Poza tym tak patrzac przez pryzmat osiagniec to ten Maradona nie ma nawet podjazdu pilkarsko do messiego ani liczbowo czy nawet ze wzgledu na osiagniecia
0
@FcPortoFan1999
3 z 4 druzyn polfinalowych nienawidze. Z czego jedna ta ktora lubie nie ma szans na final nawet. Tragedia ten rok
0
@Sysia11
a tego to nie kumam. skąd sie ta fascynacja argentyna wziela akurat. Ja kumam, że Leo. Własciwie to ty komu kibicujesz?
0
@KB_nueve
Ty to chyba krak z łyżki walisz za to
Ulubiony zawodnik Karim Benzema, Luka Modrić, Dani Carvajal, Fede Valverde, Jude Bellingham, Vini Jr, Casemiro, Eder Militao, Ferland Mendy, Aurelian Tchuameni, Nacho, Antonio Rüdiger, Toni Kroos, Eduardo Camavinga, Cristiano Ronaldo
0
@Debfc
I co Carvajal czy inny Rudiger mysli. dobra niech sobie strzelają ze stuprocentowych sytuacji bo mamy mental i pewnie beda kopac obok gramki xD. Śmieszne to przecież
0
@QQL5
Naturalny home grown swojaczek holender.
Ja już nie mam gastro bo mam mental ( albo jestem mental) i umiem to ogarnąć
0
@FcPortoFan1999
Jak oni maja tak grać to pie***le taka obrone honoru xD
1
@Zoker
Jaram se lufke pije se piwko wszystko jest G
0
Real nie rozróżnia mieć mental od bycia mental
0
@QQL5
chłop ma net worth 300 mld. Myśle, ze jakby pozbyl sie czesci majątku to by uzbierał te powiedzmy 40 mld zeby kupic te 4 kluby z palcem w d
0
@Lordzi
@FcPortoFan1999
Zależy to że ten zespół gra totalne rozwolnienie pomieszane z ostrymi wymiotami to każdy wie. Ale awans to awans. Grają tragicznie? tak. Czy są żalośni? No sa ale graja dalej
1
Jakbym był Elonem Muskiem to bym wykupił Real Madryt PSG, Bayern i United tylko po to, żeby te kluby rozwiązać pozdrawiam.
PS. tak wiem ale nie będę