mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11
Typowy zmiennik bo za słaby jest na 1 w City
0
@FioletoweOczy
Jaki ty mecz oglądasz? XD
0
@G9
Otóż nie na takim poziomie stratą zawodnika to pewna przegrana
2
Chciałbym żebyśmy trafili PSG w grupie i rozjebali ich w pyl
0
ma ktos applewatacha ultra? Ile czasu trzyma mu bateria?
2
Gundogan celnie. Chłop jak trzeba to skrytykuje samego siebie chociaż w tym sezonie jest naszym najlepszym zawodnikiem razem z Ter Stegenem.
0
@Visca_barca
Ja wiem, tylko to nie jest DPŚ jest na niepotrzebny
@Zoker
ten sezon słaby, techniczne dobry to on nie jest akurat xD bo moim zdaniem jest surowy jak sie goz estawi z takim Modriciem Camavinga czy nawet gavim Pedrim czy De Jongiem. Jest wybiegany ale nie zalatwia naszych problemow a malo tego nie wiadomo czy by grał. Mamy gundo De Jonga Gaviego i Pedriego na te 2 pozycje
0
@Zoker
Serio Fede? XDDDD
2
@LM10GOAT
Rodri, Kane, Mbappe
0
190 to kawal chlopa
0
@P33ck
PSG było najwiekszym underdogiem po pierwszych meczach ćwierćfinałowych...
0
Powiem wam, że nawet zmielenie tego ogórka z madrytu w weekend nie poprawiłoby mi humoru. Mogli chłopaki odpaść, ale w takim stylu...
1
Szczerze to myśle, że byśmy tego ogóra powieźli z 2-3 bramkami Handi
1
Mam wrazenie, ze pozbycie sie paru zawodników sprowadzenie piwota i skrzydlowego do rotacji i będziemy mieli skład który może grać z każdym za rok. Czuje sie mega źle i czuje mega wielką niesprawiedliwość. Czuje sie tak jakbym przegrał na reke z noworodkiem. Mam wrażenie, że odpadliśmy z ekipą sporo słabsza. Nigdy nie byłem tak pewny awansu jak po naszym 1 golu. I tak pod nosem sobie mowiłem. Te PSG to takie Bilbao by sobie łyknęło na stojanowa. Mam takie poczucie, że:
1.Odpadamy z zespołem który był wyraźnie słabszy
2. Odpadamy z PSG ktorych tak nie trawie
3. I odpadamy tu tylko i wylacznie ze swojej winy ( tutaj taki mem z gosciem co wklada sam sobie patyk w koło)
0
@Sysia11
Oczywiście i jakby to było 1 raz to mozna byloby tak powiedzieć. Ale to chyba jakies fatum nad nami ciąży
1
@Comentateiro
Myślałem sobie tak samo. Jadłem Laysiki otworzyłem piwko tak naprawde nie za bardzo zwracałem uwage co sie dzieje. W głowie była formalność. Od razu jak dostaliśmy czerwo mega posmutniałem. Też miałem w głowie, że to nie możliwe dotrwać. To nie Mallorca czy inna osasuna.
3
Jak kiedyś w meczach z Romą było zlekcewazenie potem regularnie sie w wazniejszych meczach obsrywalismy. To wczoraj czego zabraklo? Ja mialem wrazenie ze gramy na takim pewniaku, że bylem tak spokojny ze sobie ich klepniemy. Najbardziej szkoda, ze znow czekac prawie pol roku az beda o cokolwiek grać
0
Od wczoraj araujo juz nie jest moim ulubionym zawodnikiem. Nie moge mu tego wybaczyć.
A tak swoja droga myslicie ze jak będziemy iść w tą stronę to za rok mozemy znow zagrac w jakims cwiercfinale?
0
@Kidd
A te lata zaniedbania i grania na plejaku czy granie nam na nosie e w wakacje to kiedy?
1
@karolup
Aż tak to nie ale nie miałem ochoty wstawać z łóżka
3
Gdzie jest karma na tym świecie że taki Dembele po tym wszystkim strzela nam gola i zostaje MVP, a my dostajemy czerwo i przegrywamy w memiczny sposób?
0
@budel17
Szkoda że sędzia nie wziął pod uwagę że ten Bambo se puścił piłę 6 metrów do przodu. Druga sprawa to też mi się wydaje że sędzia kompletnie źle poprowadził to spotkanie.
@Inko
O tym mówię. To jest śmieszne dawanie pretekstów. Dał pretekst co to wogole ma znaczyć.
@pt9
Mam wrażenie że wogole ten sędzia to nie trzymał ciśnienia. Zobaczyłem że typ w co drugim meczu dyktuje karnego a w co czwartym czerwo. Wiedziałem że może być grubo. Za to Hakamiki spokojnie mógł ze 2 kartki dostać to samo Nuno a chłop nie widzi prostych fauli na kartkę
0
@Danny Gaucho
Wczoraj do 35 minuty jak nas to przyzwyczaił tragiczny
0
@pt9
Ja tam tego nie widzę, to wygląda jakby hulk dotkną Piotrusia pana
0
@VegetaPolska
Tak ale teraz byle wychudzony czarnoskóry biegacz leci z piłką i musisz uważać jak grasz bo dmuchniesz i leży. Każdy kontakt to faul
0
@budel17
Położył rękę ale czy naprawdę przez to upadł? Wątpię
2
Tęsknię za czasami kiedy nie było takiego pier*#¥dnia jak - „mial podstawy do podyktowania karnego”, „ był kontakt”.
Za byle co się dyktuje karne, ja nie neguje że wczoraj Araujo nie faulował ale to było tak mało na tą czerwoną kartkę. Starcie fizyczne które 15 lat temu było totalna walka o piłkę. Byle skrzydłowy waży 50 kg i nie można z nim zagrać mocniej bo faul.
0
@Messibestplayerintheworld
Bez różnicy i tak byśmy to przegrali
0
Wy mówicie o tym że Cancelo debil a tak naprawdę wierzyliście że oni nam nie strzelą przez 45 minut żadnego gola? To wina tylko i wyłącznie i nawet ni wiem co przeżywa. Pewnie jedzie go trener zawodnicy i jeszcze kibice
3
Ale jestem nastukany jak Kolumbijska awioneta