mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska
W tym meczu widać jaki z niego taktyk. W zyciu bym nie chciał takiego trenera. Jego drużyn nie da się oglądać
1
@Mrozinho ale wrzód pękł chyba tam gdzies w okolicach krocza
4
U Liverpoolu 12 zawodnikiem są ich kibicem, w Realu jest to sędzia
0
Olmo okrutny placek dzisiaj
0
@VegetaPolska
Guaediola, Klopp, Tuchel, Arteta, Simeone i Pioli to lepsi trenerzy :)
0
@DonCarletto
To jest dobry trener ale nie jest top 5 na świecie
0
@DonCarletto
No tak z tymi pucharami to tak no wiezs. Ta jedna liga mistrzów wpadła i jedno mistrzotwo w tym roku możę drugie, ale jak cudnie z tym średniakiem na ławce sie skończyło poprzednim razem. Pamiętam doskonale. Nie zdziwie się jak go za rok znów będą wypie***ć jak sie noga powinie xD
0
@AmigoBlancos
Ja bym stawiał na Rodrygo, bo to on pod nieobecność Belinghama coś tam pykał
0
@JimMorrisonFCB @vangoor @Iniesta8i @JimMorrisonFCB @mmaciass
Tu macie racje ja tego nie potrafie zrozumieć. Moim zdaniem takim składem powinniśmy się co roku bić co najmniej o półfinał LM. Mamy jakościowo kadre nie gorszą niż Real niektorzy powiedza, zę lepsza, ale na pewno nie mamy takich braków kadrowych a oni radza sobie w tym roku sporo lepiej.
Tylko mowi sie o Flicku i De Zerbim. Co do jednego mam obawy. Przy 1 wychodzi na to, że chłop miał samograja, a drugi nie trenował dużego klubu nie mówiąc już czy poradzi sobie z presją w takim klubie jak Barcelona.
0
@AmigoBlancos @DonCarletto
Powiem szczerze chcialbym, żeby Ancolotti był u was jak najdłużej. Pamiętam jego pobyt za 1 razem w Realu i pięknie to się dla nas skończylo. Potem nieudane pobyty w Bayernie i Napoli. Patrząc jaki to jest beton myśle, że skończy sie podobnie. Bardzo obawiałem się tego Alonso u was, ale wszystko wskazuje na to ze nieprędko do was trafi o ile wogole. Te 0-4 z Realem pamiętam, że byliśmy wtedy w mocnych brakach kadrowych. Ja powiem szczerze. Kiedyś Carlo cenilem jako trenera, teraz nie robi on na mnie wrażenia.
0
@vangoor
to jak teraz by przyszedl Mbappe i Davies i by posysali to myslisz ze by było takie wiadro pomyj?
0
Zgadzam się z tym że Xavi powinien polecieć po sezonie, a moze nawet juz powinien polecieć przed nowym rokiem, ale dziwi mnie jedna rzecz. Rok temu Real wygrał tylko puchar króla i odpuliliśmy ich z 3 razy w ciągu 2 miesięcy, a sezon skończyli ledwo na drugim miejscu z 10cioma punktami straty do nas jednak na tego dziaada Ancelottiego krytyka była 899032131 razy mniejsza. Jak to działa?
1
nie szkoda wam takich Newsów dodawac ? XD
0
Hej mam pytanko. Czy ktoś z was sie zna się na renowacji butów albo uzupełnianiu skóry? Ktoś sie w to bawił. Mam buty jedne z lekkim zadrapaniem a drugie takie rzeczywiscie do uzupełnienia. Ma ktoś wiedze na ten temat.
0
@kanver_
Ale w każdym meczu ładujemy bramki. Strzelamy 3 tracimy 3 . Strzelamy 2 tracimy 2 albo więcej. Naprawdę to jest problem bo tu nie ma swobody w graniu
1
Mamy mega problem z tylu. Rok temu był problem z przodu. Teraz tego problemu nie ma. Coś musi się poprawić
1
Przecież przy odpowiednim trenerze z taka młodzieżą za pare lat gramy o wszystko obowiązkowo
0
@Krzysztof1987
Mi 300 zł styka na jakieś może 6 dni jak gotuje
3
@Emhyr
Statystyka totalnie jakaś z dupy :D
1
jak ja patrze na nasz zespół i ten Realu to byle Marek papszun by sie po tych ogórkach z Maadrytu przejechał już do połowy sezonu. Szanujmy się
0
@normasubiektywna
Dziwne to jest.
Lepiej płacic 30 mln dla Lewandisneya xD. WG danych wiecej na pensje na świecie wydaje tylko Real, United i PSG. Ciekawe ze nie mozemy sobie pozwolić na trenera z topu.
Gundogan zarabia prawie 19 baniek a Kounde 14. De Jong niemal 40.
Gundogan w City nie zarabiał nawet kwoty zbliżonej do tego. Ja nie kumam naprawde. U nas Kounde 14 a w Anglii taki Dias przeliczając na euro 4 mln mniej xD
Walker. Tragicznie rozdysponowany mamy budżet na pensje
1
@Dalhi
Myśle, żę tak bedzie. Musiala ma moze tą Bajerke ale zero konkretów, Wirtz to talent czystej wody.
0
@Ojciec5tkidzieci
Messi>Ronaldo
Modrić>Belingham
Ter Stegen =Courtois
Endrick
0
@Sysia11
W tym PSG pomoc to była padlina to nie był skład marzen. To ze był wypalony Neymar, Messi i Mbappe nie tworzy super składu. Pomoc była cienka a to podstawa
0
@mekston
Z tym ze masz tutaj dwóch lewych skrzydłowych i SPO. A nie prawego skrzydłowego Lewego i napastnika. Konfiguracja Vinicius Sane Kane bardziej by mnie martwila
0
@ranger3120
Niech próbuje ja mam wątpliwości
2
@mekston
Oni mieli w składzie zidane figo Ronaldo Raula Carlosa Hierroni to nie wypaliło. Ja nie martwię się wogole
0
Martwi was, ze Mbappe ma przejsc do Realu? Mnie najbardziej martwiły plotki o Harry Kane. Mbappe może grac na N, ale nie radzi sobie tam najlepiej. Nie mam pojęcia jak oni pogodzą Viniego i Mbappe bo ta sama pozycja. Mimo słabych wyników ciesze się ze tyle młodych sie pojawia. Nasz najlepszy okres w historii tez był po słabym okresie, a następnie przyjściu Ronaldinho i później Guardiola gdzie największa role odgrywali wychowankowie. Mamy mega szczęście ze pojawił się taki Gavi Yamal Fort Guiu i Cubarsi. Za pare lat zobaczycie jak Ci chłopscy będą pykac razem.
11
Jakby wam złamali noge to wolelibyście iść na NFZ czy wolelibyście, żeby leczył was sztab medyczny Barcelony?
0
@rragon
poza tym typ nie został skazany. To tak jak nazwać Viniciusa małpa. To i to nie jest prawda.