mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najlepsze ze jeszcze ten Madrycki holownik nam ładuje 2 gole
3
Ale smierdzi mistrzostwem dla Realu gorzej niż ze starej frytkownicy
0
Undiano Kutaszenko
1
Dla Realu za pogłaskanie Bellinghama za szyjkę cofną nam za nakładkę nie. Detale
2
To nie była nakładka?
0
@Kamiloos
Czemu tu tyle kibiców Realu?
0
Jebac tych prxekrerasow z madrytu
0
Komentator Anglieski;
sytuacja z Belligamem -" It;s obvious foul on Bellingham"
Vini kładzie łapy w polu karnym na morde typa- " It could be the foul"
1
@BulaKG
Były 3 decyzje
O ile ten faul na Bellinghamie mozna jakos wytłumaczyc, to tego Gola Viniciusa nie rozumiem. Czy faul Rudigera na typeczku z Almerii byl sprawdzany? Nie wydaje mi się
0
@bartas97
Biedna ta almeria dzisiaj. Real gra totalną sraczke, a wszystkie decyzje 50 na 50 idą na korzyść prześcieradeł
0
Komentarz usunięty
0
@bartas97
a na przykład oczywisty faul Rudigera albo ta ręka Viniciusa, co ty na to?
Ten mecz to jest totalny przekręt
1
Ciekawe kiedy filmik na RealMadridTV o sedziach :)
0
@Ice-X
Gol Viniciusa ciezko stwierdzic? Faul i ręka pozdrawiam
Co do karnego tam nie ma mowy o żadnym karnym jak Rudiger skacze i podpiera się na typku jak na drabinie. Faul na Bellinghamie conajmniej wątpliwy. Nie widzialem zeby dostał w okolice twarzy. Być możę gośc oparł reke na szyi
1
No zart co on znów sprawdza
0
@VegetaPolska
Ładne takewondo Rudigera. Karny to ostatnie co tam powinno być sprawdzane
0
@LaLigaPD jaki karny gosciu
0
Nie rozumiem tego karnego XD
0
Bellingham jaki grzeczny kulturalny chlopak
0
Mogliśmy lepiej trafić
4
Nacho:
"Myślę, że zagraliśmy kompletny mecz, nawet lepszy niż oni, ponieważ żyli z naszych błędów. Wyjeżdżamy stąd smutni, ale przed nami jeszcze długa droga i jesteśmy bardzo pewni siebie"
xDDDDDD. To nieźle z błędów żyli szczególnie przy pierwszej bramce Realu
1
@NeroTFP1
No tak jest coś w tym, że nagle bramkarz dostaje udaru a zawodnicy przez 85 ktorzy grali to odbija sie piłka w polu karnym jak w cymbergaju. Tylko my tak z nimi nie mamy
1
@Esteban_ @Arn3th
Nie no błagam Panowie jaki Juventus xD
0
@lucca87
Jestem w stanie sie zgodzić,
Chociaż nie wiem czy za ten Liverpool nie wrzuciłbym Bayeru
1
@NeroTFP1
Real nie ma szans z takim City. To by sie skończyło dokładnie jak rok temu. Tak jak kolega napisał bez napastnika to oni nie mają czego tam szukać nawet.
0
@Pako96
Vinicius możę ma technike użytkowa ale to nie jest typ co Ci uderzy z pierwszej piłki celnie albo przyjmie ciętą róże czy wejdzie w drybling 1 na 1 na małej przestrzeni. Technike jak to nazwałeś użytkową możę nie ma gorszej, ale stricte ten piłkarski kleik i kontrole to Yamal ma z 5 półek wyżej. Takim zawodnikiem któremu piłka nie przeszkadza jest też Rodrygo, Vinicius nie jest takim zawodnikiem. Bliżej mu do Bale w tym niż do Neymara
0
@MOLESTA
Jeżeli ty nie widzisz jakim piłkarzem może być ten typ to nawet nic nie pisz. Viniciusz czy Rodrygiusz to w jego wieku sie może buty dopiero uczyli wiązać.
3
@MOLESTA
Nie trzeba być dynamicznym jak Vinicius czy Nie wiem jakiś Coman. Zobacz Silve czy Mahreza, Grealisha, Asensio. On jest od nich szybszy nie powiedizałbym, że jest wolny ale nie jest piekielnie szybki. Lamine ma dużo lepszą technike niż taki Vinicius i myśle, że sobie poradzi, widać że skila ma chłop
0
@kcule14
zależy jak np robisz zdjecia bezpośrednio z apek( Ig, snap i inne) to na bank Iphone. Tak wydaje mi się, że jednak samsung robi ciut lepsze zdjęcia niz telefon od appla.
0
@Spawar
po czerwonej kartce może tak. Mówie szkoda, bo Real wcale mocny nie jest. Jest polke dwie nizej niz taki Bayern czy City. Po tym meczu naprawde widać ile nam brakuje