mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10
xDDDDDDD
1
@Lionel_Messi10
A dlatego Cisną beke, że ty i Sysia to kolonia argentyńska ? XD
0
@Lionel_Messi10
kumam, ale piłkarze sie zmieniaja :D
Argentyna oprócz możę 2-3 wyjątków to takich ułomów ma w kadrze narodowej, że szkoda gadać
0
@mekston
Oczywiscie to jest turniej wiec tu dyspozycja tygodnia moze zadecydowac. Ale nie tylko argentyna tutaj ma potencjal. Brazylia czy Hiszpania Niemcy, Francja maja rownie mocne lub mocniejsze te kadry
0
@Lionel_Messi10
ja nie kumam waszego zamiłowania do argentyny "mimo wszystko"
1
@mekston
Hiszpania wogole zdominowała Niemców, a też odpadła
1
@Rust_Cohle
ale tam krótko lecisz
1
@Sysia11
W sumie jak każdy młody występujacy na turnieju. Przecież grają w tym turnieju najlepsi młodzieżowcy xD
0
Argentyna elo xD
0
@jacobFCB
Douglas > Alves
0
@FcPortoFan1999
Nie no, żebyście wy i my nie wyszli to tam sie musi tragedia wydarzyc
0
@escarabajo
Oby Palmeiras nie wygrało ;)
Fajnie jakby teBotafogo sie udało
0
@Danny Gaucho
Ile tam meczy się gra ?
0
@FcPortoFan1999
Fajnie Jakub byśmy wygrali żeby już zamknąć temat wyjścia z grupy
1
@FcPortoFan1999
Dzień dobry mam nadzieje, że w przypadku jak Lewanilson strzeli jednego gola to Lewy zdobędzie przynajmniej 2 razy więcej. Pozdrawiam
0
Drewninha śliczny jestes
3
Kurwa lewy przyjmuje piłkę 10 minut , 15 myśli nad zagraniem. Nie mogę na niego patrzeć
5
Każdy kibic na stadionie powinien dostawać małpkę, żeby nie oglądać na trzeźwo
7
Idę wydłubać sobie oczy
2
@Kamiloza91
Zejdź na ziemie
15
Tragiczny jest Brazylijczyk
1
Jak to się dzieje ze nasi rywale zawsze umierają
4
Ale ten łysy zjeb z Rayo wkurza
0
@Rust_Cohle
Co to wogole jest. Rozumiem bark w bark ale popchnięcie Lapskiem to normalnie faul
2
Takie pchniecie od tylu to jest karny
0
Yamal wyglada jak przyspawany do lini bocznej
0
Jak mamy grac na poziomie jak w pomocy jakiś golem romelolo biega
11
Za mojego życia nie widziałem chujowszej Barcelony
0
@Rust_Cohle
kiedy Liverpool wyjdzie z szatni ?
1
@Sysia11 mimo wszystko mats jest lepszym bramkarzem