1

@Rust_Cohle
Mało brakowało, a by golony łeb był na zime.

1

Lamine Yamal ma 1 bramke mniej w reprezentacji niż Vinicus( 7 lat roznicy wieku)

1

@Firestone
Niesamowita kariera jak na tak średniego gracza

1

@qchulainn
Ale jak przegranej dyskusji. Przecież koledzy nie zastosowali ani jednego argumentu, a jeżeli już to nie są zgodne z prawdą. Typ jest rzucany po pozycjach i na wszystkich jest nijaki. Nie jest gamechangerem w srodku tylko zapchajdziurą. Jest totalnie nie konkretnym zawodnikiem, ale tacy wyrobnicy jak on czy Vazquez, Nacho też są potrzebni ;)

0

@szymonekk
Niezle zero sytuacji

1

@Firestone
A tak to ja jestem porządny chłopak nie rozpruwam sie tak łatwo.

3

@Firestone
Nie zrozumiałeś mnie kolego. Oficjalnie wyjaśniam, że chodziło mi o zmiane nicku na Konusek1407. Pozdrawiam

1

@Rust_Cohle
już napisałem administracji, czekam na twój ruch

3

@Rust_Cohle
Dobra nie bede płakać Rust_Kasztan :(

0

@Rust_Cohle jakbym na Ciebie naskoczył to by nie było co zbierać.
Nunez na pustaka nie potrafi trafić najwięcje highlitsów jest jak typ misuje z 2-3 metrów. Ja to szczerze sie dziwie, że go nie wyrzucili po sezonie z tego Liverpoolu xD bo tylu nieudanych akcji w jednym roku to nie widziałem. Ostatnio też ładnie poszedł i na pustaka nie trafił. Typ jest fatalny. Drewno kompletne. Jak on trafi 2 gole to wydepiluje dupsko.

8

@Rust_Cohle
Darwin Alverezowi to moze buta pucować

0

@MeMyselfAndI
Prawda jest ze raczej Cama nie gra w pierwszym skladzie jezeli wszyscy sa zdrowi

0

@szymonekk czyscil ? XDDDD tam eldorado bylo na jeg o stronie

2

@MeMyselfAndI
Oglądam mecze Realu i totalnie nie czaje hypu na typa. Mega rzadzioch. Super możę grać na 300 pozycjach i na kazdej jest co najwyzej ok. W kreacji cienki. W klasyku też jak wszedł z Mendiego to od razu po jego stronie wiecej sie działo. Ja nie widze w nim totalnie nic. Taki troche lepszy roberto i to tyle. Bardizej cenie Tchouameniego który mimo wszystko i tak ma problemy w Realu i albo gra w kratke albo jest kontuzjowany.

0

@PatrykBarca
Camavinga to żadne osłabenie dla Realu. On jest nijaki. Ani to wartośc dodana, ani mało psuje. Jałowy zawodnik taki

1

@pt9
eh rok 2o14/15/2016. Wtedy nasze kontry były naprawde zabójcze.

1

@Puyolex
Tak czy innaczej szkoda chłopa, Widze, ze za 10 lat miał skończyć 23 lata. Współczuje, ja nigdy czegoś takiego nie przeżyłem, ale mam znajomych którym sie to przydarzyło. Rana sie kiedyś zagoi, ale blizna zostanie.

0

@Puyolex
zaraz znów usuną Ci komentarz

0

kobietki wiecie co robić. Taką 5 miłoby było wrzucic

36

@VegetaPolska
Żeby za tydzień ja obniżyć do 139 znow. Polackie black friday przeciez

1

@Schoogs
Nie lubie United wiec mam nadzieje ze będą tkwić w bagnie

1

@tomek8756
Podałbyś ręke policjantowi po cywilu?

1

@ZwyklyKibicBarcy04
bo to konserwa xD

0

@Emhyr
Real lepszy zespół xx

2

@tomek8756
Największy festiwal w Polsce to i największe gwiazdy. Tylko pamiętam 2 lata temu kupowałem bilet przed samym festiwalem było po 850 a teraz jest 2 pula i juz jest po 1050 :D. Pierwsza była po 800 . Przed festiwalem jak nic cena będzie oscylowała koło 1,5 k. Oprócz tego w Gdańsku Ed Sheeran

0

@Danny Gaucho
Viniciusa staty dryblingu wyglądaja dobrze dopóki nie sprawdzi sie statystyk z dobrym rywalem albo skuteczności tych dryblingów.

15

Mourinho mógłby być błaznem bo fantatycznie rozbawia tłumy

0

@bartas97
Haalanda xddd

0

@Krzysztof1987
Biznes to biznes i tyle. Nic nie powinien.

0

@MarioVeB! jakby nie kibicował tym ściekom z Madrytu to moze byłby wielki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?