mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DaPidejpi
Fifa 08 i 14
2
@Emhyr Gavi ostatni wygląda przynajmniej bardzo dobrze
4
@AmigoBlancos
nie miałbym nic przeciwko, żeby zagrał z Bragą
2
@SinMistico
Zjebini niezle to rozegrał. Zrobił afere a teraz każdy sędzia sie boi, bo powiedza że rasizm, a że w hiszpańskiej pilce jest tyle aburdów to wiadomo czym to może grozić takiemu sędziemu.
0
@Szmulek
Liga najsłabsza to odstaje
20
Najbardziej dorodne buraki rosną w Madrycie
0
@abram3k
Prove or didnt happen
0
@PIWOSZ89
Jeszcze nie czas XD
0
@partymaker
Vinicius zawsze jest czytelny . Nie ma przestrzeni za obrońca to kończy się magia
6
Nie No jak mam ochotę napisac coś o tym Viniciusie to wiem ze mnie nie odbanuja już tutaj
2
Bellingham tez jest strasznie irytujący
1
Nie zdziwię się jak takie zachowanie Brazola skończy się poważna kontuzja w młodym wieku
1
Śle króciutko jedzie
0
@PIWOSZ89
3 godziny. Oby nie dostał odleżyn
0
@DonCarletto
Tchouameni gra w kratkę tez nie uważam ze jest cienki . Tak jak napisałem fenomenu Camavingi nie rozumiem . Bezproduktywny z przodu , w miarę Ok z tym . Zero konkretów. Fakt ze był w dobrej kasie bo 35 baniek
0
@DonCarletto
Może chodziło mu o to ze są równie ciency ?
0
@Arys
O ile Tchouameni po prostu chyba się nie może przystosować to fenomenu Camavingi nie rozumiem . Typ nie wnosi totalnie nic
0
@wlodek54
I co z tefo jak Fiora wszystko w maliny
0
@Kamiloza91
Najwiecej gada tez
0
@JimMorrisonFCB
Szybciej z tą lodziarnią - czyje to słowa?
0
jak sie nazywał ziomek co robi quizy co to za piłkarz ?
0
@P33ck
Haaland i Mbappe to fizol. Jeden bazuje na sile wzroście i szybkośći. Drugi na szybkości. Ma tam jakieś umiejętności, ale jego gra opiera sie na dynamice to samo drybling. Jedna kontuzja albo już podeszły wiek i liczby lecą w dół. Nie wierze, żeby Mbappe po 30 funkcjonowal tak jak Messi czy Ronaldo . Nie widze na to szans bo nie ma aż tak dominujących atutów poza dynamiką.
16
@Emhyr
kurde fajne to. Grasz sobie w 5 lidze i taki wypadzik prawie do Australii. Fajne
0
@Arys
To zależy jakiej jakości ta bułka. Nie rozumiem tego postu chyba
0
@pt9
No i sztab od przygotowania. Tam powinni zainwestować kase ale znajac te barcelońskie środowiska to pewnie pracuje tam jakiś kolega kolegi albo syn ojca córki kolegi Lapcia.
2
@P33ck
jak utrzyma ta srednia i zagra 3 x tyle meczy to i tak zabraknie mu 3 bramek do Leo :D. Nie łyknie ani Leo ani Cristiano jestem tego pewien
1
zamiast kupować piłkarza latem za 30- 40 baniek powinni wykupić sztab medyczny jakiegoś Realu czy innego Bayernu. Może kontuzje nie bądą sie przeciągały jak rok temu Pedriego. Zawsze jak widze, że przewidywany czas powrotu wynosi x to wiem że tak naprawde będzie wynosił x * 2 lub x plus 2-3 tygodnie.
0
@Trencaxarxes Big brain moment
0
@AxelF
wpisz sobie to co napisałem na youtube. Będziesz wiedział o co chodzi ;d.
1
@AmigoBlancos
daj, że strzeli mu achilles