mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbym wiedział ze taki kapczan na Romeu przyjdzie to warto by było jednak już tego Kessiego zostawić
0
@kaamil1910 podbijam
2
@Rewolucja123
Ankara Yamal
0
Zagra słabo, ale racje ma
1
@kamilop
Poza tym ma piłkę na lewej na skraju 16 i nie próbuje uderzać a każdy wie jak ułożona ma noge
0
@Roobo
Oprócz 2 sytuacji Bellinghama to Gavi wyłączył go jak stare radio , nic nie mógł zrobić. Oprócz tego często odbierał Viniciusowi
0
@Hawajczyk
No tak jest, szkoda ze rewanż po nowym roku
2
Nie No ku@wa Xavik nie gadaj tak
0
@Derean
Ni o tym mówię dziwne ze powtórki sa wyciągane
0
@tbas
Mam na myśli nasza pełna zdrowa kadrę
0
@Derean
Nie widzę tu nawet podstaw do 11
1
@HighestInTheRoom
A No rzeczywiście XD
1
Z taka kadra powinnismy ich profilaktycznie golić w 3 na 4 mecze pozdro
Edit. Oczywiście mam na myśli kadrę ze zdrowym De Jongiem Pedrim i Koundziakiem
0
@DonCarletto poza tym skąd wiesz, ze mi to nie przeszkadzało . Oczywiście ze przeszkadzało bo ja te mecze oglądałem poświęcając przynajmniej 1,5 . Druga sprawa nie płacze ale taki macie styl wykształcony przez lata
0
@DonCarletto
Może być ze jak my. Frustrujace to jest, ze enty mecz na styku wygrywacie i mam wrażenie ze to nie koniec
0
@panczo
Kto to Hindus ?
0
@bartas97
Dokładnie, ja mam dalej przekonanie ze braki kadrowe was dojada . Brak 9 tak jak powiedziałeś narazie jest maskowany, ale z przodu mało alternatyw . Został wyłączony Binicius i nie było już kim zaatakować ze skrzydła , bo żaden boczny obrońca u was nie potrafi grac z przodu . Uważałem ze ten sezon Realu będzie na przetrwanie i pójdą va banque latem po prawe skrzydło napad i bocznego prawego obrońcę, ale martwię się ze się doslizgaja na wynikach 2:1 1:0 do konca sezonu
0
Real Madryt sekcja narciarska. Mogę się zalozyc ze będą się ślizgać na wynikach 1:0 2:1 cały sezon
0
@bartas97
Dzisiaj mecz na remis . Patrz kto od was z ławy wchodził. U nas 2 typow bez gry i Oriol przez którego pare razy mi serce stanęło . Moim zdaniem mamy lepsza kadr ( bardziej kompletna) licząc to ze wrócą nasi chłopcy za 2 tygodnie max . Real zgubi punkty wystarcza 2 remisy i już się rownujemy
1
@bartas97
Był i to straszny, wszystkie 3 gole zawinił blok defensywny w tym meczu . Nie dziwie się ze kolega zirytowany bo tak jak nas przywczailiscie ślizganie trwa dalej od 1 meczu sezonu . Tak tez trzeba umieć wygrywać to jasne ale jak się mecz ma w rękach i się przegrywa przez taki błąd to boli . Tymbardziej ze oprócz tych 2 sytuacji było nada. Nic . My mieliśmy z 2-3 okazje na zamknięcie meczu . Tak to bywa
8
@spolsky
Tego lata czy ever
1
Ale mi wstyd byłem bardzo pewny ze ich ogramy a szczególnie po 1 połowie
1
Marek się nie popisales
4
Jak to możliwe ze Real dalej bez kartki
0
Teraz wychodzi Realowi brak 9 co przytrzyma piłkę . Do tefo Vini wyłączony i nie ma żadnego zawodnika co zrobi różnice na skrzydle
0
Wg wielu Gavi nic nie daje tylko ma charakter
1
Czy liga ustawiła tak wcześnie mecz przez clout mma które odbywa się dzisiaj wieczorem?
0
@Emhyr
Bez dyskusji
0
@DonCarletto
Nie jest zły, ale ja miałem większe oczekiwania
0
@nelson25 przy wiecej niz 0,5 gola przy jednej bramce wchodzi a przy wiecej nizj jeden musisz miec wiecej niz jeden. W sumie napisane masz w pytaniu wszystko :D