0

Jakbym wiedział ze taki kapczan na Romeu przyjdzie to warto by było jednak już tego Kessiego zostawić

0

@kaamil1910 podbijam

2

@Rewolucja123
Ankara Yamal

0

Zagra słabo, ale racje ma

1

@kamilop
Poza tym ma piłkę na lewej na skraju 16 i nie próbuje uderzać a każdy wie jak ułożona ma noge

0

@Roobo
Oprócz 2 sytuacji Bellinghama to Gavi wyłączył go jak stare radio , nic nie mógł zrobić. Oprócz tego często odbierał Viniciusowi

0

@Hawajczyk
No tak jest, szkoda ze rewanż po nowym roku

2

Nie No ku@wa Xavik nie gadaj tak

0

@Derean
Ni o tym mówię dziwne ze powtórki sa wyciągane

0

@tbas
Mam na myśli nasza pełna zdrowa kadrę

0

@Derean

Nie widzę tu nawet podstaw do 11

1

@HighestInTheRoom
A No rzeczywiście XD

1

Z taka kadra powinnismy ich profilaktycznie golić w 3 na 4 mecze pozdro
Edit. Oczywiście mam na myśli kadrę ze zdrowym De Jongiem Pedrim i Koundziakiem

0

@DonCarletto poza tym skąd wiesz, ze mi to nie przeszkadzało . Oczywiście ze przeszkadzało bo ja te mecze oglądałem poświęcając przynajmniej 1,5 . Druga sprawa nie płacze ale taki macie styl wykształcony przez lata

0

@DonCarletto
Może być ze jak my. Frustrujace to jest, ze enty mecz na styku wygrywacie i mam wrażenie ze to nie koniec

0

@panczo
Kto to Hindus ?

0

@bartas97
Dokładnie, ja mam dalej przekonanie ze braki kadrowe was dojada . Brak 9 tak jak powiedziałeś narazie jest maskowany, ale z przodu mało alternatyw . Został wyłączony Binicius i nie było już kim zaatakować ze skrzydła , bo żaden boczny obrońca u was nie potrafi grac z przodu . Uważałem ze ten sezon Realu będzie na przetrwanie i pójdą va banque latem po prawe skrzydło napad i bocznego prawego obrońcę, ale martwię się ze się doslizgaja na wynikach 2:1 1:0 do konca sezonu

0

Real Madryt sekcja narciarska. Mogę się zalozyc ze będą się ślizgać na wynikach 1:0 2:1 cały sezon

0

@bartas97
Dzisiaj mecz na remis . Patrz kto od was z ławy wchodził. U nas 2 typow bez gry i Oriol przez którego pare razy mi serce stanęło . Moim zdaniem mamy lepsza kadr ( bardziej kompletna) licząc to ze wrócą nasi chłopcy za 2 tygodnie max . Real zgubi punkty wystarcza 2 remisy i już się rownujemy

1

@bartas97
Był i to straszny, wszystkie 3 gole zawinił blok defensywny w tym meczu . Nie dziwie się ze kolega zirytowany bo tak jak nas przywczailiscie ślizganie trwa dalej od 1 meczu sezonu . Tak tez trzeba umieć wygrywać to jasne ale jak się mecz ma w rękach i się przegrywa przez taki błąd to boli . Tymbardziej ze oprócz tych 2 sytuacji było nada. Nic . My mieliśmy z 2-3 okazje na zamknięcie meczu . Tak to bywa

8

@spolsky
Tego lata czy ever

1

Ale mi wstyd byłem bardzo pewny ze ich ogramy a szczególnie po 1 połowie

1

Marek się nie popisales

4

Jak to możliwe ze Real dalej bez kartki

0

Teraz wychodzi Realowi brak 9 co przytrzyma piłkę . Do tefo Vini wyłączony i nie ma żadnego zawodnika co zrobi różnice na skrzydle

0

Wg wielu Gavi nic nie daje tylko ma charakter

1

Czy liga ustawiła tak wcześnie mecz przez clout mma które odbywa się dzisiaj wieczorem?

0

@Emhyr
Bez dyskusji

0

@DonCarletto
Nie jest zły, ale ja miałem większe oczekiwania

0

@nelson25 przy wiecej niz 0,5 gola przy jednej bramce wchodzi a przy wiecej nizj jeden musisz miec wiecej niz jeden. W sumie napisane masz w pytaniu wszystko :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?