mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jasne, że jest. Oczywiste
0
@Firestone
Hm United ciekawy zespół. Ich gra nie wygląda jakoś super ale są mega skuteczni, Arsenal gra o niebo lepiej tworza sobie multum okazji. United co ma to strzela forma spadnie spadną wyniki :3
0
@Emhyr
Bo troche presja społeczna się zmieniła, innaczej jest teraz ,a innaczej było kiedyś. Sporo osób cierpii na depresje. Depresja to choroba śmiertelna .
0
@WiernyKibic111
nie koniecznie, molziwe ze odejdzie Busquets to będzie 40 mln z głowy, Alba tez kolo tego
0
@qchulainn
Nie wiem wydaje mi sie, że musimy poczekać jeszcze z rok. MAmy młody skład, pokażemy jeszcze jak sie gra. Real tez musiał swoje wtopy zaliczyć. Klopp też 2-3 lata sie bujał zanim ten Liverpool zaczął grać.
2
@JohnB
Dla niektórych rozpieszczonych przegrana to przegrana , a wygrana to wygrana.
0
@Azi
Nie no serio gościu. Mam wrażenie, że dla Ciebie nie ma wrażenia kto gra, powaga. Nie widzisz tego, że pogrzebaliśmy się w pierwszym meczu ? Mimo wszystko moim zdaniem powinniśmy wygrać po prostu tym co mamy, tak czasami to wygląda i trzeba to wygrywać
0
@GuerillaAthletic
A ty sobie pampersa załóż xD
0
@Survier
To sie zgodze, kasa nam przepadła i troche wcześnie odpadamy. Xavi odpadł w grupie raz, poprzedni raz to zasługa Koemana. Jest kompromitacja. Na to jakich mamy zawodników to mało musze przyznać, ale no taka jest piłka . Nie rozmielił nas ten United zagraliśmy tak, że jakbyśmy awansowali to też pretensji by nikt nie miał
@notrac
Jeden zerojedynkowa, jak zobaczysz za to że odpadlismy w 1/16 le to będzie wstyd. Wazne zeby wygrac to co jest do wygrania i tyle.
1
@tristan87
Ale zesrańsko w komentach xDD
1
@GuerillaAthletic
Serio z tego co napisałeś wyciągnałeś tylko moja literówke ?
A druga sprawa mój nick nie ma błędu, to poprostu przekształcone przezwisko.
0
@Azi
Ja kdla Ciebie piłka nożna jest tak prostym sportem to współczuje. W 1 meczu wygladaliśmy też lepiej z przodu, zobacz że był Gavi Pedri , stworzylismy sobie lepiej , ale obrona zawaliła wyszedł jakis dziwny skład. Zamiast tego co gramy zazwyczaj to nie wyszedł nikt na swojej pozycji. Potem jechalismy na OT tam w teorii nie musielismy wygrywać przy dobrym wyniku z 1 meczu, przez pierwsza połowe byliśmy lepsi a bramki były sytuacyjne z dupy powiedzmy. Jak ty nie potrafisz wyciagac wnioskow tylko na zasadzie no przegrana to przegrana wygrana to wygrana nie wazne to współczuje. Xavik spieprzylł po całości i tyle, te United było do łyknięcia przy naszej dyspozycji. Tym bardziej ze mecz na styku a mówi sie jak dobrze oni zagrali, a o nas jak zle czyli widac jasno kto rzeczywiscie był tym faworytem.
0
Ogólnie też zobaczymy na koniec sezonu też bo możę i blamaż w Europie ale moze wygrac i LIge i Puchar Króla, a takie United czy Real mogą skończyć bez niczego mimo uczestnictwa nawet w finałach rozgrywek i co wtedy powiecie.
0
@ventriloquist1
Ale z czego to wynika, jesteśmy w stanie trzymać kazdego za morde jak Bayern Real czy United i kończy sie tak samo, brak koncentracji ? Brak pomysłu trenera na 2 połowe czy moze złe przygotowanie fizyczne ?
0
Jakie widzicie wzmocenienia latem ?
Ja bym chciał prawego obrońce, ten Gundogan do Rotacji by siadł , jakiś ŚPD i dobry Lewyskorzydłowy. Mimo wszystko też problem jest z Napadek, ale te 3 pozycje to taki priorytet.
0
@Azi
Jest różnica troche, przy 1 meczu a przy 2
0
Wiecie o tym ze mecz mógł pójść w 2 strony ? W pierwszym meczu błąd w postaci dziwnej formacji , w drugiej zabrakło czegos w ofensywie . Te gole co traciliśmy to mocno sytuacyjne . Ter Stegen tez powinien strzały jak Freda wyciągać . Szkoda bo pomimo ze United wygrało to bardziej czuje ze przegraliśmy ogólnie z zespołem od nas kadrowo słabszym . Trenera maja bardziej doświadczonego o wycisnął z nich wszystko co najlepsze , a my nie graliśmy na miarę potencjału
1
Beka zD Lewy sobie z takim karlem jak Lisandro nie poradził . Maxherano tez był solidny na obronie ale miał mocne braku w powietrzu i prędzej czy później to United wyjdzie bokiem
1
@Faro
O czym ty mowisz ty nie pamietasz jakim był zawodnikiem , brak mu doświadczenia
3
Ludzie widzieliście kiedyś zespół w połowie złożony w jedno okienko jak my , który walczy o puchary ?
0
@michal26 tak o tym mowa, przecież mec zpojsc w obie strony
0
@Kondziubarca
Napisałem w tym momencie , czytaj ze zrozumieniem
0
@maniak33333
Ale Polackie pierdolenie dramat
0
@mekston
Dzisiaj nie ale tydzień temu byliśmy . Przecież te United było żałosne na początku sezonu potem weszło w gaz tak jak my . Remis na cn nas pogrążył
0
@Azi graliśmy na to . U siebie byłoby 0 albo jedna i już to zmienia postać dwumeczu
5
Ludzie odpadliśmy z w tej chwili najmocniejsza drużyna najmocniejszej ligi po mega wyrównanym dwumeczu , pomimo braków kadrowych i głupiego eksperymentowania . Mamy jeszcze mecze z Realem . Zdarza się ktoś musiał odpaść . Dla nich tez to by było rozczarowanie bo mecz 50/50 .
0
@chavez xDDDDD DDD
1
Jaki waszym zdaniem jest najbardziej niedoceniony piłkarz, za waszych czasów ?
0
Mam nadzieje, że Xavi nie pomysli ani o Albie ani o Alonso. Alba to nasza wizytówka wręcz twarz tych wszystkich eurowpierdoli z Liverpoolem, Romą i Bayernem. Na Cadiz moze wyjsc pokopać, ale teraz niech grają ludzie nieskażeni obsraństwem, od tamtej pory zmieniła sie cała linia defensywna i niech tak zostanie. Kolejny jest Alonso, Xavi strzelił sobie w kolano wystawiając go z Interem, a potem w drugie wystawiająć go z United. Jak teraz go wystawi to będzie już niestety jak strzał w głowe. Jak zagra na bank nie przejdziemy.
0
@Sienkiewko
Doświadczyć ot można wylewu. Alba to twarz każdego eurowpierdolu ostatnich lat.